CLUTCH + Opening Act (T.B.A.) 24/6/2014 @ FUZZ LIVE MUSIC CLUB

[SPOILER]

Σόρρυ λοβ, αλλά όχι[/SPOILER]

η αληθεια ειναι οτι το χουν χεσει λιγο και αυτοι και οι red fang

Αρχίσατε τις μαλακίες πάλι μερικοί… Δηλαδή και τι έγινε που ξανάρχονται, έχουν κοινό και το εκμεταλλεύονται. Όταν μια μπάντα κάνει το μεγαλύτερο sold out στη χώρα μας λογικό δεν είναι να ξανάρθει? Και για τους Μαιντεν που μας έχετε πρήξει τα αρχίδια μερικοί εγώ είμαι της άποψης να ξανάρθουν (παρόλο που δεν είμαι φαν) γιατί είναι ωραίο να γίνονται μεγάλα και δυνατά live στη χώρα μας!! Δεν καταλαβαίνω αυτή την ηλίθια λογική του ’ αν μια μπάντα περάσει τις 3 εμφανίσεις στην Ελλάδα. αξίζει το κράξιμο’

Dude, την πρώτη φορά που ήρθαν και δεν έπεφτε καρφίτσα στο gagarin ο Fallon είπε “that was fun, we should do it again”. Και ήρθαν ακριβώς ένα χρόνο μετά χωρίς να έχουν κυκλοφορήσει δίσκο, έτσι για τη φάση. Πέρυσι που στη Θεσσαλονίκη έγινε ο χαμός, είπα στον αδερφό μου “του χρόνου πάλι εδώ θα είναι”. Επίσης χωρίς να έχουν κυκλοφορήσει δίσκο. Οκ, επέτειος για το Blast Tyrant, εκεί θα είμαστε, αλλά δεν είναι ηλίθια η λογική που λέει ότι το πάνε να γίνουν οι νέοι Scorpions.

Καλα περιοδεια σε ολη την Ευρωπη κανουν, οχι κανα σπεσιαλ σοου στην Ελλαδα. Εφοσον οι διοργανωτες τους δινουν οσα ζητανε,φυσικα και θα ερθουν.

καλά οι red fang ήρθαν στο εξάμηνο, αυτοί πάνω στον χρόνο.

και δεν τίθεται θέμα σύγκρισης με το σκηνικό των maiden εδώ μέσα. δεν είναι ενοχλητικοί οι ίδιοι οι μέιντεν, κάποιοι συγκεκριμένοι και οι ατέρμονες συζητήσεις τους είναι.

Σόρρι κιόλας, αλλά αν δεν είναι αυτή ηλίθια λογική, δεν ξέρω ποιά είναι.

Όταν θα παίξουν Λάρισα με support Παπακωνσταντίνου θα δικαιωθώ.

στο κηποθέατρο για να είναι πιο ωραία! χωράει στο πρόγραμμα για 26/6??

εμενα που τους εχω δει μονο μια φορα πέρσι δε με χαλάει καθόλου!

έρχονται ΟΝΟΜΑΤΑΡΕΣ τακτικά μουρμουριζουμε δεν έρχονται μουρμουριζουμε πως γενε αχτο?..

Χαβαλέ κάνουμε, σιγά μη στράβωσε σοβαρά κάποιος επειδή έρχονται ξανά οι Clutch. Εγώ πρώτος είπα ότι εκεί θα είμαστε. Ακούγονται και φήμες για guest καλλιτέχνη με τον οποίο θα πουν μια ακουστική εκτέλεση του electric worry

[SPOILER]

:stuck_out_tongue:

(edit,τα credits στον Άκη Καπράνο)[/SPOILER]

ελα ξεκολλα πες μου οτι δε το εκανες εσυ… χαχαχαχα

γιατί το έχεσαν αυτοί…?? με το ζόρι έρχονται…?? τους φωνάζουν, πληρώνονται κι έρχονται…

και στην τελική όταν ένα συγκρότημα γεμίζει κλαμπ και γήπεδα καλά κάνει και έρχεται και μαγκιά του… είτε λέγεται κλατς είτε μειντεν είτε σκορπιονς είτε όπως να ναι… το λέτε μερικοί σαν να είναι κακό που έρχονται και πάει κόσμος και γουστάρει, και πρέπει να απολογηθούν γι αυτό…

Θα μας χαλάσει δηλαδή είναι μελλοντικό “Clutch - Live in Athens”?
Λέω εγώ τώρα…

…τον Θανάση υποθέτω, έτσι?:):!:

Εμενα καθολου δεν με χαλαει να ερχονται συχνα μπαντες που εχουν περαση και κοινο στην Ελλαδα. Στην Αγγλια, την Γερμανια, την Σουηδια κτλ παιζουν καθε φορα που βγαινουν σε περιοδεια, ποσο αχαριστοι ειμαστε να λεμε οτι μας χαλαει κιολας να γινονται live στην χωρα μας? Μακαρι να ερχονται συνεχεια μπαντες που γουσταρει ο κοσμος.

Το ιδιο ισχυει και για Maiden, οσο κουραστικο ειναι να γραφονται συνεχως post του τυπου “θα ερθουν οι Maiden και ποτε?”, αλλο τοσο κουραστικα και κομπλεξικα ειναι και τα απαξιωτικα post για αυτο το θεμα.

Όχι κάθε χρόνια, αλλά κάθε 3μηνο οι συγκεκριμένοι.
Εύκολα καιhouse band οπουδήποτε εδώ.
Τσιμπησα εισιτηριακια και περιμένω!

Τα 20αρια εχουν φυγει;;

τσου http://www.viva.gr/tickets/music/clutch-fuzz/

2 20αρια πήρα σήμερα απο public.
Με χρέωσαν και 0,70cents παραπάνω.
Δεν Ρώτησα παραπανω λεπτομέρειες.
Πάντως κάθε πέρσι και καλύτερα. Μια Α4 εκτύπωση σου δίνουν και πρεπει να είσαι εκεί μισή ωρα νωρίτερα.