CLUTCH + Opening Act (T.B.A.) 24/6/2014 @ FUZZ LIVE MUSIC CLUB

Μη δίνετε μεγάλη σημασία στο “Μισή ώρα νωρίτερα” των εισιτηρίων viva, το λέει by default.

Όποτε και να πας μπαίνεις.

να γινει γρηγορα sold out να παμε στο περσινο μαγαζι

…νομίζω ότι έγινε σκυλάδικο:-s :slight_smile: :!:

πάντα ήταν :stuck_out_tongue:

ακριβως

8 ημέρες έμειναν…
Απο εισιτήρια/κόσμο πως παει η συναυλία?

Πως να πάει ρε φίλε, της πουτάνας θα γίνει? έχουν τελειώσει τα 20αρια

τελικά ρε παίδες δε παίζουν το Blast Tyrant?? λιγο απο κατι σετλιστ των τελευταίων ημερών που ειδα παίζουν κλασικο σετλιστ… :-k

Θελω να ακούσω Eulogy For A Ghost,Spleen Merchant λεμε!!

τελικά το “έρχονται πάλι για την επέτειο του blast tyrant” δεν ισχύει ε, τζάμπα χάρηκα, αν το ήξερα δε νομίζω να πήγαινα και φέτος.

τουλάχιστον θα δούμε την μπαντάρα τους hidden in the basement.

Σε αυτό το fix factory of sound έχει πάει κανείς…?? αν ναι, έχει πουθενά να κάτσεις…?? έστω σκαμπό ρε αδερφέ…

Τα εισιτήρια για τη συναυλία των Clutch στο Fuzz Live Music Club εξαντλήθηκαν. Λόγω μεγάλης ζήτησης, η συναυλία μεταφέρεται στον χώρο “Ιερά Οδός” (Ιερά Οδός 18-20, Γκάζι / τηλ. 210 3428272).
Όσα εισιτήρια έχουν ήδη προπωληθεί φυσικά ισχύουν κανονικά ενώ η διάθεσή τους συνεχίζεται, προς 25 ευρώ, τηλεφωνικά στο 11 876, στα καταστήματα Public, Seven Spots, Παπασωτηρίου, Ιανός και το www.viva.gr
Οι ενδιαφερόμενοι καλό θα ήταν να εξασφαλίσουν άμεσα την είσοδό τους.
Πληροφορίες στο 210 3450817 και το 6936 161979.

deja vu :slight_smile:

ωραια νεα αυτα

καλώς να έρθουν και του χρόνου λοιπόν

βρήκα αυτό, φαντάζομαι κάποια σταντ θα έχει στο πάνω διάζωμα

φίλος δεν θα έρθει σήμερα, οπότε πουλιέται εισιτήριο για το βράδυ στα 21 ευρώ (είναι από προπώληση) .
όποιος θέλει ας στείλει p.m θα απαντήσω μετά τις 15:00 που θα έχω πρόσβαση στο p.c

ποιοι θα ειμαστε θεσσαλονικη?

το σκεφτηκα καλα αν θα παω αυτη τη φορα, αλλα λεω να μην περασω καλα δεν παιζει, οποτε ας τα δωσω τα 25 και ας μην παιζουν το blast tyrant
το fix factory of sound, λογικα το γνωστο φιξ ειναι και εχει σιγουρα εξωστη. τωρα γιατι κολλησαν το factory of sound δεν εχω ιδεα

Παρών. Σήμερα πήγα και πήρα εισιτήριο, πρόλαβα τα 20 (20,75 για την ακρίβεια, η νέα μόδα).
Δεν το σκέφτηκα και πολύ για να πάω μετά την περσινή εμφάνισή τους.

Και εγω σήμερα παω να παρω τικετ… Εχει ακομα 20ρια? μαλισταααα

ε για να παίρνεις μια μέρα πριν μάλλον το παρασκέφτηκες :stuck_out_tongue: