CLUTCH + Opening Act (T.B.A.) 24/6/2014 @ FUZZ LIVE MUSIC CLUB

Εκπληκτικοι,κεφάτοι με ωραια επιλογη τραγουδιών.
Αντε και του χρονου οπως ειπαν!
Ο ηχος στον χωρο μετριος προς καλουτσικος…

όπως είπαν και στην αρχή “ας ξεκινήσει άλλο ένα πάρτυ” .
Άντε και του χρόνου με το νέο δίσκο .

Πάντως ο ήχος (στο πάνω μέρος που καθόμουν) δεν ήταν και ο καλύτερος .
Αυτό συν ότι δεν έπαιξαν το αγαπημένο μου Mice And Gods και το party mode (υποθέτω) μας στέρησε το Gone Cold .

Περίμενα κι εγώ το Mice and Gods, αλλά δεν πειράζει, το ακούσαμε τις προηγούμενες φορές. Ωραίο πάρτυ, μέτριος ήχος και μου φάνηκε ότι έπαιξαν λιγότερο από κάθε άλλη φορά.
Τεσπα, και του χρόνου.

αχ,να τους βλεπαμε κ σημερα κ αυριο κ κ κ

Τι να πούμε, άλλη μια φορά ήταν γαμάτα.
Τόσο cool μπάντα δεν παίζει να υπάρχει, τόσο μετρημένοι που δείχνουν σαν να βλέπεις τους κολλητούς σου.

Ακούσαμε και Cypress Grove, The Face και κυρίως [B][SIZE=5]SPACE GRASS[/SIZE][/B].

Παίξανε Spacegrass στην Θεσσαλονίκη; 8O
Μια φορά το έπαιξαν στην Αθήνα, το 2011 μακάρι να το έπαιζαν κάθε φορά ρε πούστη μου. :frowning:

[SIZE=5][B]Space Grass[/B][/SIZE] ρε φίλε ναι ρε φίλε, με παραμόρφωση στα φωνητικά. Στην αρχή δεν το πίστευα με τις κιθάρες στην εισαγωγή.
Μέχρι που μπήκε το μπάσο και “Dodge Swinger 1973…”

Ένα “Mice & Gods” έλειπε και θα μιλούσαμε για απόλυτη ονείρωξη.

*Επίσης το νέο FIx είναι ένας πολύ ωραίος συναυλιακός χώρος με εξαιρετικό ήχο.
Μακάρι να αξιοποιηθεί στο έπακρον με όσες συναυλίες γίνεται.

Γαμώ ρε, μια χαρά!

Εμένα το απωθημένο μου είναι ένα γαμημένο Escape from the Prison Planet. To φαντάζομαι κάπου ανάμεσα σε Spacegrass και Regulator και ξεροχύνω. Τι να πρωτοπαίξουν θα μου πεις, αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.

τι spacegrass ποιος ποτε ρε τι

Ναι ναι spacegrass 8). Νταξει εγγύηση οι clutch πολυ δυνατο live ξανα

για Clutch δε θα πω τίποτα γιατί έχω ένα αγγελάκι και ένα διαβολάκι στους ώμους μου που λένε διάφορα και ακόμα δεν έχω αποφασίσει ποια μεριά θα πάρω.

jaw bones: πόσο μα πόσο λατρεία ο τραγουδιστής ρε. τρέλα επιπέδου Dolving, δε λέω τίποτα άλλο.

hidden in the basement: την πρώτη φορά που τους είδα στο 8μπολ το σαγόνι μου έπεσε στο πάτωμα και όταν τελείωναν προσπαθούσα να φτάσω στο μερτς να προλάβω σιντί και μπλουζάκι, μη τελειώσουν.

χθες μου φάνηκαν meh στην καλύτερη και όταν τελείωναν προσπαθούσα να φτάσω στο μπαρ για μπύρα =/

γενικα δεν ειμαι και ουλτρα φαν, αλλα με τον ομωνυμο δισκο και ιδιαιτερα την τριαδα texan book-spacegrass- escape εχω μια ιδιαιτερη σχεση. you lucky bastards