COCA-COLA OR PEPSI ? (+ bonus poll)

Η απάντηση είναι εδώ, τι το ψάχνετε με ντοκτορ πεπερς και αντιβηχικά.

:respect: για το υπερποστ
α) Δήλωσε συμμετοχή στη μάχη των ΚΟΥΜΑΝΤΟ, για να λύσουμε τις διαφορές μας στο πεδίο της μάχης :wink:
β) Διευκρίνισε ποιος είναι ποιος (μιλάω για το DVD στο οποίο αναφέρθηκες 8) )

LoL, τι είναι αυτό ρε;;; 8O Κίνδυνος θάνατος και έτσι;; :stuck_out_tongue:

1ο μπολντ:Έχω πέσει στα πατώματα λέμε ΧΔ
20 μπολντ: Να ρθω κι εγώ στην παρέα? να σας φέρω και ποπ κορν με γεύση βανίλια να δείτε τι έχει να γίνει? )
3ο μπολντ: κλασικ!!!

Η pepsi twist είναι μια θείλα απλά, αλλα ντάξει δεν είμαι τόσο της κόλα, οποιασδήποτε μάρκας
Κι εγώ ήμουν φαν της βανίλιας κοκα κολα παντως, α΄ρα είναι κι εγώ προβληματική :Ρ
Αγαπάμε παγωμένο τσάι φρούτα του δάσους οποιασδήποτε μάρκας αγκαιν
και αγαπάμε το υπερέπος “βυσσινάδα τερψις” που οι σωστοί βόρειοι θα πρέπει να ξέρουν !

Τι έχετε πάθει όλοι σε αυτό το φόρουμ με την κοκα-κόλα με γεύση ΒΑΝΙΛΙΑ [-X[-X
Η πίνεις κοκα-κόλα με γεύση κοκα-κόλας ή τρως παγωτό με γεύση βανίλια. Θα έπινες ποτέ κοκα-κόλα μαζί με παγωτό βανίλια [-X

εαν το χω κάνει τι γίνεται? :roll:

Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά. Γεια μας :drunk::drunk:

Τι μπορεί να συζητάτε τόση ώρα γι’ αυτό το θέμα???

Tεσπα coca cola addicted (8-9 χρόνια κάθε μέρα) δηλώνω, όποτε η ψήφος είναι δεδομένη.

Μα σε παρακαλώ, το σήμα κατατεθεν της καλοκαιρινής ανθυγιεινής διατροφής είναι σουβλάκι, κοκα- κόλα, παγωτό κουκιζ εντ κριμ και στο καπακι γλυφιτζούρι 8)

έτοιμη μολότοφ? γουστάρω!!

Ξέχασα να βάλω την ΘΕΙΚΗ σοδα ΕΨΑ

Μετα απο (σχεδόν) κάθε μεσημέρι είναι μια πολύ καλή συντροφια για το υπεργεμάτο στομάχυ μου (αναλόγως το φαγητό).
ΕΨΑ FTW!!!

Οπως το βλέπετε,στο γυάλινο μπουκαλάκι απλα ΘΕΙΛΑ!

Ποιο ωραία και απο την Tuborg,μιας και αυτή έχει μια έντονη παράξενη γεύση…
Ενώ η ΕΛΛΗΝΙΚΗ Εψα είναι τίγκα στο CO2 και απλα…μαμάει

Ψήφισα Coca-Cola λόγω της αυθεντική και δυνατής γεύσης της!
Αν δεν είναι Coca-Cola είτε είναι Pepsi είτε Turka-Cola το ίδιο μου κάνει αφού είναι και οι 2 υποκατάστατα!
Ίσως οι twist να παίρνει μερικούς πόντους παραπάνω!
Πλέον δεν πολυπίνω αναψυκτικά…αν πιω θα πιω λεμονάδα…όσο για την κόλα-βανίλια…τραγική!!Γι’αυτό και δεν περπάτησε και αποσύρθηκε

P.S Τσιτσιμπύρα είναι ό,τι χειρότερο έχω δοκιμάσει και το μοναδικό πράγμα που θέλω να ξεχάσω από την 5ήμερη στην Κέρκυρα!:thumbdown:

__Χεχε, θενκς, χαίρομαι που σας βοήθησα να κάνετε δωρεάν ασκήσεις κοιλιακών :p. Dead, εννοείται ΕΓΩ θα είμαι ο ξανθός! :lol: Τatsoman ευχαρίστως, αλλά αφού θα γίνουμε πολλοί θα πρέπει το dvd να παίζει το “Δείπνο ηλιθίων” -ιδίως μ’ αυτά που θα τρώμε/πίνουμε! :lol:

(ποπ-κορν βανίλια;!!! χμμ… κάτι με brown sugar είναι θεϊκά πάντως και… ξέρω την πηγή για home made με αυθεντική brown sugar :naughty::yes::D)

[SPOILER]

__Θα είναι που δεν έχω χιούμορ, όχι-όχι θα είναι που παίρνω τον εαυτό μου πολύ στα σοβαρά! Θέλεις να με ειρωνευτεις και να με απαξιώσεις ΚΑΙ σε αυτό το τόπικ; :slight_smile:

__…είναι πολύ άσχημο που δεν καταλαβαίνεις πως πίσω από το πληκτρολόγιο υπάρχουν πραγματικοί άνθρωποι που στεναχωριούνται πραγματικά όταν τους γράφεις κάτι άσχημο… :frowning: [-X :?[/SPOILER]

Banned Pepsi Commercial

γιατι γι’αυτο μονο ειναι η coca-cola!

__Ω ναι τέλειο το βιντεάκι!

__Υπάρχουν τουλάχιστον άλλα δύο (banned κι αυτά μετά από λίγες μέρες προβολής) διαφημιστικά της Pepsi που χλευάζουν “ευγενικά” την Coca-Cola… έπη! Ενα πάλι με ένα μηχάνημα/αυτόματο πωλητή και ένα με κάτι μαϊμούδες που τους κάνουν τεστ δίνοντας στην κάθε μία και διαφορετικό αναψυκτικό -αυτή είχε παίξει και στην Ελλάδα.

Μιας και το γυρίσαμε λίγο το θέμα στα διαφημιστικά, πάρτε και μερικά γιαπωνέζικα της fanta…

Coca-Cola!!!:smiley:

Coca cola,γιατί είναι θέμα συνήθειας.Αλλά και η Pepsi μια χαρά μου φαίνεται,και προτιμώ την twist από την Coca cola με λεμόνι μέσα.

Εδιτ:
Αυτή την Coca cola με τη βανίλια θέλω να την δοκιμάσω,seems interesting.:stuck_out_tongue:

pepsi σιχαινομαι, ειναι πολυ γλυκια

coca-cola δεν επινα ποτε αλλα

μολις μου ειπε ο γιατρος οτι δεν μπορω να πινω λογω του προβληματος στο στομαχι, λυσσαξα και τις επινα 5-5:-k

ενταξει, χορτασα, τωρα πινω που και που

προτιμω νερο:drunk:
(απλο, οχι με μπουρμπουλη8ρες)