Coldplay @ ΟΑΚΑ, 08/06/2024 και 09/06/2024

Εκείνα τα εισιτήρια του 20ευρου που θα βγαίνανε με κλήρωση τι γίνανε; να πάμε και εμείς οι φτωχοί να δούμε το σόου των άοσμων γιατί το μπάτζετ για συναυλίες μας το φάγανε κάτι εύοσμοι μεταλλαδες

1 Like

Αυτό άραγε θα επηρεάσει και την συναυλία των Rammstein; Ο καθένας με τον πόνο του :slightly_smiling_face:

Και ετσι για 9 Ιουνιου εχω βγαλει και Coldplay και Offspring. Θα βγω στη γυρα για ανταλλαγες με Σάββατο.

Οπότε τζίφος;

Συμβουλή: Πούλα το εισιτήριο για ξενέρωτους Coldplay (αν γίνει τελικά) και πήγαινε να δεις Offspring που είναι σοβαρή συναυλία και μακράν από τις καλύτερες που έχουν ανακοινωθεί για καλοκαίρι.

2 Likes

Προφανώς και αν χρειαστεί να διαλέξω θα προτιμήσω Offspring. Και την πρωτη φορά που ήρθαν άψογα ήταν. Απλά ελπίζω ότι θα καταφέρω και τα δύο!

Κανονικά οι συναυλίες των Coldplay, σύμφωνα με το facebook του Κ.Μητσοτάκη.

Θα πάει και αυτός Coldplay;
:grin: :grin: :face_with_peeking_eye:

Καλά στους φλωρο-Coldplay θα πάει, δεν θα πάει σε συναυλία στο An Club.

Ναι το έγραψε στη σελίδα του στο facebook ότι την περιμένει κι αυτός τη συναυλία.

1 Like

Να του στείλω να έρθει και Megadeth ο τύπος;
:rofl: :rofl:

1 Like

Ναι στείλε λέμε! :stuck_out_tongue:

Λέτε να ανοκοινώσει και Metallica;;;

1 Like

Θυμιζω οτι η πλατεια νερου ειναι ενα κομματι τσιμεντου μεσα στο νερο. Κι αν κατι παει στραβα, ολοι οσοι ειναι πανω στην πλατεια νερου μπορει να βρεθουν μεσα στο νερο, μαζι με την πλατεια νερου. Προσεξτε ποιους ευχεστε να συναντησετε στις συναυλιες που πατε.

14 Likes

AC/DC να ανακοινώσει λέω εγώ.

Τη Δευτέρα βγαίνει το πρόγραμμα της περιοδείας τους. Έστω και χωρίς Cliff και Malcolm.

(η Ελλάδα δεν θα είναι μέσα αλλά κουβέντα να γίνεται)

1 Like

Πέθανα :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

1 Like

Με τις τιμές που βλέπω να παίζουν φέτος , καλύτερα όχι :stuck_out_tongue:

Που και πάλι, μεταξύ μας , για τα ποσά που πήγαμε έξω να τους δούμε φθηνοί θα είναι , αναλογικά

4 Likes

τσίμπησα Infinity tickets για την αρένα για τις 9/6 :sunglasses:

5 Likes

Έλα ρε, ωραίος, εμένα δε μου ήρθε ποτέ το μέηλ, δεν κληρώθηκα :expressionless:

Βέβαια, δεν ξέρεις πού θα είναι τα εισιτήρια που πήρες, το λέγανε αυτό, το μαθαίνεις όταν τα παραλάβεις τη μέρα της συναυλίας.

1 Like

είχε επιλογή για αρένα ή για κερκίδες. φαντάστηκα πως επειδή η αρένα δεν είχε διαχωρισμούς, θα είμαστε κανονικά μέσα…
image

το σκέφτηκα λίγο γιατί στις κερκίδες μπορεί να μου τύχαινε κανα VIP ή στη χειρότερη καρεκλίτσα, σπόρια και ποτάκι χαχαχαχα αλλά θα ήταν αρένα η παρέα έτσι και αλλιώς

1 Like

Άντε, ωραία, καλά να περάσετε :partying_face:, ωραίο live θα είναι.

1 Like