Coldplay @ ΟΑΚΑ, 08/06/2024 και 09/06/2024

coldplay-tour-greece-2024

25 Ιουλίου εισιτήρια στο presale, 28 Ιουλίου η κανονική προπώληση.

EDIT: παίζει να έχει πέσε ήδη το site τους :joy:

5 Likes

Α στα γενέθλια μου!

2 Likes

Να πω την αλήθεια, έχω περισσότερη περιέργεια να τους δω απ’ ότι τους gnr.
To Parachutes είναι ένα απ’ τα αγαπημένα μου μυοχαλαρωτικά άλμπουμ.
Τεράστιο όνομα στο εξωτερικό.
Υπερτιμημένοι ή όχι;
Δεν μπορώ να απαντήσω, εμένα πάντως μου αρέσουν αρκετά.

Πέφτει πολύ γέλιο στην ανάρτηση του rocking στο facebook.

Πολλές :joy: φατσούλες και σχόλια όπως :arrow_down:

Θα τους ανοίξει ο Ρουβάς με αναπληρωματικό τον Χατζηγιάννη ?

Είναι μια μεγάλη μπάντα που απευθύνεται σε ευρύ κοινό

Πόσο κοινό έχουν στην Ελλάδα μένει να το δούμε

Εγώ θα πάω

Αξίζει να διαβάσετε τι κάνουν οι τύποι για να είναι οικολογικά βιώσιμες οι συναυλίες πάντως.

Όσο για το live καθαυτό τεράστιο γεγονός για την Ελλάδα συναυλιακά. Τεράστιο όνομα και τρομερό σόου που σπάνια βλέπουμε εδώ.

Προσωπικά δεν μου αρέσουν αλλά αν είμαι Αθήνα ευχαρίστως θα πήγαινα. Δεν καταλαβαίνω γιατί τόση γκρίνια πάλι. Δεν γουστάρεις δεν πας, γιατί να ζαλίσεις αυτούς που όντως ενδιαφέρονται με το πόσο φλώρους και υπερεκτιμημένους τους βρίσκεις;

13 Likes

Σε λάθος φόρουμ είσαι φίλε, εδώ ακούμε ροκ και μέταλ και έχουμε 560 λίτρα τεστοστερόνη στο αίμα μας, αν δε σου αρέσει να πας αλλού

4 Likes

Γι’ αυτό θα έρχονται οι Scorpions μέχρι το 2060!

2 Likes

Δεν νομίζω ότι έχει σημασία με τόσες λίγες συναυλίες και τις άλλες χώρες να γίνονται sold out αμέσως λογικά θα έχουμε και αρκετούς επισκέπτες. Επίσης κλασσικά η μία πόλη με την άλλη έχει μεγάλη διαφορά σε μέρες οπότε για να δουμε αν θα προσθέσουν ημερομηνια

Σπουδαίο λάιβ, δυναμώνουν τη θέση της Ελλάδας στον παγκόσμιο συναυλιακό χάρτη τέτοιες συναυλίες, μακάρι να έρθουν κι άλλα ονόματα του ίδιου ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ βεληνεκούς. Δε θα πάω δε μου αρέσει ιδιαίτερα η μουσική τους.

μπορεί να πάω αν ψηθεί η σύζυγος που χάρηκε στο άκουσμα της ανακοίνωσης. Είναι ένα πολύ καλό βήμα προς τη σωστή κατεύθυνση τέτοιες συναυλίες έστω κι αν εμένα δεν μου λένε τίποτα ως συγκρότημα .

1 Like

https://youtube.com/shorts/l88Z3ufWAow?feature=share4

2 Likes

Αχαχαχαχα κλαίω ρε μλκ , πριτι ακιουρειτ και για τα ελληνικά δεδομένα :rofl::rofl::rofl:

Αυριο βγαίνουν τα early? Εχουμε καμια εικόνα πόσο μπορεί να είναι;


Έτσι λέει ένας στο Reddit με ότι αυτό συνεπάγεται για την εγκυρότητα του. Κάπου εκεί πιστεύω και εγώ ίσως και λίγο πιο κάτω εδώ.

Πάνω κάτω ίδια με GnR είναι μια λογική τιμή για το στάτους της μπάντας

Αυτοι ειναι πιο μεγαλοι απο Μεηντεν λες :stuck_out_tongue:;

2 Likes

συνεχίζεις Βρούτε ; :stuck_out_tongue:

3 Likes

3 Likes

πρεπει να γινεται πολεμος με τα εισητηρια για coldplay. η σελιδα ειναι ανοιχτή μια ώρα περιπου και δεν κανει τπτ… :rofl:

1 Like