Coldplay @ ΟΑΚΑ, 08/06/2024 και 09/06/2024

Χαμούλης.Μπήκα και εγώ και δεν έχει κάνει βήμα το ανθρωπάκι στην ουρά.

1 Like

Η αρένα είναι εναία, χωρίς διαχωριστικά. Κόστος 100€. Μου είπαν επίσης ότι είναι σχεδόν όλες οι κερκίδες διαθέσιμες.

EDIT:

2 Likes

οπώτε τα δίνεις αρένα σε αυτη την περιπτωση που ειναι μια τιμή ή όχι?εγω ας πούμε που δεν ειμαι ξετρελαμενος το σκεφτομαι για κερκιδα ψηλά μπας κ βλέπω και το σοου που λογικα απο βιντεάκια που τσέκαρα αξιζει η φαση με τα φωτα κ τετοια…

1 Like

Κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι…Είτε PL6 είτε PL4 (με προτεραιότητα στο PL6).

Πολύ πίσω μου φαίνεται το PL6. Εγώ ως συνάρτηση κόστους/οφέλους μπορεί να τα έδινα και σε θέσεις το PL7 που να είναι όσο πιο κοντά γίνεται στο PL4.

Στο Ελσίνκι έβαλαν ήδη δύο έξτρα μέρες :joy:.

1 Like

καταλαβαίνει κανείς το pl8 πού είναι?

Μάλλον οι μισές 14 και 22. Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί 13 και 23 είναι PL3.

1 Like

Ναι, αυτές είναι…Οριακά θα βλέπεις και backstage !!! Η PL7 δεν είναι αρκετά πλάι στη σκηνή ;;;;

για pl7 κ εγω το σκεφτομαι ή αρένα στην χειρότερη. απλά επειδη δεν καιγομαι για να παω μπροστά, πιστευω αρενα θα χάσω πολύ απο την φάση του σόου

1 Like

Ωραίο αυτό το ultimate, δίνεις ένα χιλιάρικο και παίρνεις ρέστα ένα τάλιρο

2 Likes

Εξαιρετικά ακριβό δυστυχώς για μπάντα που σκεφτόμουν να πάω καθαρά για την εμπειρία

Παιδιά , όπως έγραψα προχθές , πήγα κερκίδα στους GnR και δεν το ξανακάνω , σα μυρμήγκια τους βλέπεις. Όλοι έγραψαν πόσο καλά πέρασαν κι εγώ έγραφα για σκαμπανεβάσματα στον ήχο και ότι ήταν κακος ο Άξελ

Καταλαβαίνετε δλδ τη διαφορά στο πώς βιώνεις το λάιβ

Όσον αφορά τους Coldplay, τουλάχιστον αστείο να πάρει κάποιος εισιτήριο σε θύρα που η οπτική θα είναι πίσω από τη σκηνή και να δώσει τόσα χρήματα . Αν προλάβετε που αμφιβάλλω, να χτυπήσετε τέρμα αριστερά θύρα 24 και τέρμα δεξιά 12 είστε σούπερ . Αλλιώς αρένα

Συναυλία στο ΟΑΚΑ δεν αξίζει από κερκίδα και από αρένα πίσω από τη μέση.-

2 Likes

Επίσης είχα κάνει subscribe στο σάιτ τους και δεν έλαβα email :smiling_face_with_tear:

Στις κερκίδες υπήρχε κόσμος με κυάλια όπερας , έτσι για να καταλάβετε αποστάσεις κι εγώ χρησιμοποίησα αρκετά το κινητό για το ζουμ

1 Like

Είναι απίστευτο αυτό που γίνεται.Έχω φάει 1.40 λεπτά στην ουρά, και δεν έχω φτάσει ούτε μέχρι τη μέση.

1 Like

Εγώ 2:40.

1 Like

το ιδιο κ εγώ. δεν το εχω ξαναζήσει. πάει για κάτι πολύ δυνατό.με το που άνοιξε το σαιτ και ακόμα τπτ…

1 Like

Και Βουκουρέστι μπήκε δεύτερη μέρα.

1 Like

Με βάση αυτά που λέτε και διαβάζω πάμε για sold out σε χρόνο ρεκόρ και σε 2η μέρα.

Να κάτι που δεν περίμενα να πω για live στο ΟΑΚΑ :exploding_head:

ψυχραιμία , όλοι θα τα σκάσουμε τα 100ρια μας

σήμερα είναι το presale με κωδικό από το σαιτ των coldplay