Coldplay @ ΟΑΚΑ, 08/06/2024 και 09/06/2024

Πέρσι προσπάθησα να πάρω της αδερφής μου για Μιλάνο και ήμουν θέση 55.000 και 35.000 και το παράτησα. Φέτος δεν ασχολήθηκα καν και τη βλέπω να μένει πάλι εκτός

δλδ υπάρχει περιπτωση να γινει sold out απο τα presale μόνο? μην τρελαθούμε κιόλας…αυτο δεν εχει ξαναγινει

σύμφωνα με μια φίλη , εξαντλήθηκαν και έμειναν αυτά που θέλεις νεφρό

Προφανώς αυτο το εξτρα presale , όχι το γενικό που ανοίγει Παρασκευή .

Δε μπορώ να φανταστώ ότι έφυγαν 60.000 , δεν παίζει

Κλαίω με τα σχόλια στο facebook :joy:

Η χαρά των wannabe σκυλοροκαδων και της χαζογκομενας πού ακούει red και rock fm. Τσουρέκια θα μας τα κάνουν οι " ροκ " σταθμοί της Αθήνας.

Το 41τακατο θα είναι εκεί, τσάμπα πράμα μόνο 100 ευρώ η αρένα

2 Likes

ο αδερφός μου πάντως μολις έκλεισε κ λέει έχει πολλά κοκκινα σαν θέσεις. ειμαι ακόμα στο 75% και περιμενω.οριακα κ άν προλάβω…

8 Ιουνίου, τόσα λεφτά, για να πάω ν’ ακούσω πέντε τραγούδια τους που ξέρω; Καλά να περάσετε όσοι πάτε, γκαιζ.

1 Like

Πάντως το κίτρινο μοιάζει η πιο value for money επιλογή.
Αν έχουν μείνει μέχρι Παρασκευή.

1 Like

Τώρα που μπήκα, δεν υπάρχουν διαθέσιμα. Ούτε αρένα.

οχι ρε γμτ. στο τσαφ

Μπήκε δεύτερη μέρα.

ο presale code δλδ ισχύει και για την δευτερη υποθέτω…παλι καλα

wow ρε !!!

Ρε σεις τι γίνεται εδώ?
Ούτε ο Freddie Mercury να γύριζε απ’ τον άλλο κόσμο για live.

1 Like

Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι παίζει να ξεπούλησαν όλα τα εισιτήρια σε 4 ώρες

Ναι όντως λίγο δύσκολο. Μήπως παίζει κάτι άλλο όπως περιορισμένος αριθμός μέσω presale?
Δεν θέλω να φανταστώ κάτι άλλο.

Για όσους απορούν, ο ροκάς/μεταλλάς έχει μάθει να το παίρνει απέξω. Ο σκυλάς έχει μάθει να κλείνει τραπέζι από νωρίς. Αυτό συμβαίνει.

4 Likes

δεν εχει ξαναγινει στο οακα ποτέ κατι τετοιο…

1 Like

Κατάλαβα τι γίνεται, η χαρά του μαυραγορίτη!!!

Αν μέτρησα καλά στο site τους, έχουν 10 ευρωπαϊκές πόλεις με 20 shows. Αυτό σημαίνει μεγάλο συγκρότημα, μπορεί και το 50% να είναι ξένοι, σου λένε πάμε και για συναυλία πάμε και για διακοπές και δεν το σκέφτονται. Πάρα πολλά εισιτήρια αγοράστηκαν για να δοθούν και σε δευτερογενείς αγορές, συνέπεια του όσο πλησιάζει ο καιρός όλο και περισσότεροι θα ψάχνουν

1 Like

25 shows πλέον, και βλέπουμε. Ρώμη 4, Λυόν, Δουβλίνο και Ελσίνκι από 3. Στις υπόλοιπες, από 2.

Ή θα δίνουν, θα δούμε.

2 Likes