Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Αυτο. Δεν μπορεις να το πολεμησεις, ας το καταλαβουμε.

Ξαναγραφω: “Σε αυτους με τα κινητα δεν αρεσει το pit, αλλα δεν μπορουν να το απαγορευσουν”.

Δεν μου αρεσει να μην βλεπω, αλλα λυπαμαι: δεν υπαρχει κανονας. Αν ο Maynard πει “οχι κινητα”, αρχιζει η μουρμουρα απο τους “δεν θα μου πεις τι θα κανω”.

“Τοτε φαε κινητο στη μουρη κι αν με δεις γραψε μου” η φαση.

Συνυπογράφω και τα σημεία στίξης

6 Likes

Καρδούλα αλλά δεν αφορά αποκλειστικά μόνο τις συναυλίες, αλλά το να είσαι άνθρωπος κ να δείχνεις σεβασμό στους άλλους γενικά στην ζωή σου.

5 Likes

Δεν τα ποστάρετε τα καλά. Obsessed + Darkest Era + δυνατά “ορεκτικά” και δεύτερη μέρα αφιερωμένη στον μπαρμπάWino.

Εκεί.

9 Likes

DARKEST ERA !!! Αυτά είναι

Εντάξει οι Scorpions αλλά έχει Πυξ Λαξ το Σεπτέμβρη στο ανακαινισμένο Θέατρο Λυκαβητού.

Τώρα να πάω να θυμηθώ τις πραγματικά μεγάλες στιγμές που ζήσαμε εκεί μαζί τους πριν 20 χρόνια ή θα σκάσουν μύτη όλα τα 20χρονα που τότε δεν είχαν γεννηθεί; Άσε που χωρίς Ξυδούς δεν θα είναι ακριβώς Πυξ Λαξ έτσι κι αλλιώς.

Σκέφτομαι ότι δεν θα νιώσω το συναίσθημα που είχα ζήσει τότε. I am confused :confused:

2 Likes

Εγώ, στη θέση σου, θα πήγαινα. Τέτοιες συγκινήσεις μια φορά τις βιώνεις στη ζωή σου.

1 Like

Έκλαψα με Ματούλα Ζαμάνη
:joy: :joy: :joy:

1 Like

Παντως το καλοκαιρι του 21 στην Τεχνοπολη και παρα την συναυλιακή στερηση της εποχης , δεν βλεπονταν.

Εν τω μεταξύ ισχύει αυτό που λέει , το είδα σε στορυ ig φίλης , καπνογόνα σε Ματούλα Ζαμάνη

Οι πιο κυριλέ είναι οι μεταλ συναυλίες πλέον :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Ναι ρε,μιλαω με ντοκουμεντα.ζειμπεκικο της ευδοκιας κ καπνογονο με τη μια

Ότι πιο άτεχνο έχει βγάλει η έντεχνη σκηνή τα τελευταία 20 χρόνια

2 Likes

Έντεχνη τραγουδίστρια με μακροσκελή κομμάτια, και πολυρυθμίες

Summary

Μαtoolα Ζαμάνη

7 Likes

Όχι.

Είχε και χειρότερη βερσιόν, ορισμένα άτομα την άκουσαν εχθές, αλλά είπα να είμαι ελεήμων εδώ

Ματούλα Ζαmanowar :grey_question:

Με μια καλή φοτοσοπια αυτό θα ήταν επικό (pun intended)

2 Likes

Γιεςςς

1 Like

Πού πάνε οι φαν του έντεχνου όταν πεθαίνουν;

Summary

Τους παίρνει ο Χαρούλης

28 Likes

Ήμουν ο ορισμός του φασαίου χτες στην Τεχνόπολη αλλά πέρασα πολύ καλά! Σε αυτό συνέβαλαν όλα τα συγκροτήματα από τους Actors και μετά , με κορυφαία εμφάνιση των she past away. Πολύ μέτρια εμφάνιση οι Sisters of mercy, την περισσότερη ώρα ο Andrew δεν ακουγόταν καν, τουλάχιστον άκουσα τα 3 τραγούδια που ήξερα (lucretia,more,temple of love).
Μάζεψε πολύ κόσμο και μακάρι να συνεχιστεί αυτή η προσπάθεια μήπως και ξαναδούμε the cult στη χώρα μας

8 Likes

ο κιθαρίστας των Sisters (o αριστερός όπως βλέπαμε τη σκηνή) έχει γράψει και κομμάτι μαζί τους btw

She Past Away φοβερή μπάντα, δεύτερη φορά που τους βλέπω και νομίζω θα ξαναπήγαινα άνετα.

Sisters από την άλλη, μια χαρά πέρασα, το μοναδικό μου ουσιαστικά παράπονο είναι ότι δεν ακουμπάει τίποτα από την αγαπημένη μου περίοδο της μπάντας, με εξαίρεση τα Alice και Marian άντε ας πούμε και το Temple of Love αν και προφανώς παίζουν την έκδοση του 92.
Νομίζω είχαν πιο πολύ κέφι σε σχέση με το 2015 που τους είχα ξαναδεί, και κάποια από τα καινούρια κομμάτια είναι πραγματικά καλά, όπως επίσης και το εξαιρετικό instrumental που παίζουν. O Andrew είναι αυτός που είναι, δεν θα αλλάξει στα γεράματα οπότε ή τον αγαπάς ή (αγαπάς να) τον μισείς.

5 Likes