Colour Haze-All

Eπειδή το λιώσιμο δε λέει να σταματήσει πιστεύω ότι η δισκάρα των φοβερών Colour Haze αξίζει ένα δικό της θρεντ.

Ψυχεδελικό ταξίδι σε ανατολίτικα παζάρια, στονεροτζούρες και γενικά μια ομορφιά σκέτη.

Φανερωθείτε.

παρών. μεσα στα καλύτερα του 2008. μπύρες μπάφοι παραλία.

Τσα! Μην περιμένεις και πολλές επισκέψεις στο θρεντ αυτό, αλλά το “λίγοι και καλοί” κολλάει γάντι. This is the sound of groove boyz & girlz…

χεη καπεταναιοι! ειμαι κι εγω εδω. το αλμπουμ αυτο θα το ακουμε μεχρι να πεθανουμε.

Τρελή δισκάρα! Εύκολα μέσα στα καλύτερα του '08…

δισκάρα ολκής. όμορφο ταξίδι. ο νομιστεράτσης ευθύνεται που τ άκουσα, να ναι καλά το πιδί. το βαλα και στην πεντάδα μου, ίσως πήγαινε και για τρίτη θέση…

όμως ρε παιδιά ο ήχος δεν είναι κάπως χαμηλά? επίσης, νιώθω ότι ακούω κάτι που δε γράφτηκε ψηφιακά κατευθείαν, λες και το γράψανε κατευθείαν σε βινύλιο και το μετέφεραν από κει στο cd νιώθω (όχι πως είναι κατ ανάγκη κακό αυτό). βέβαια, ίσως κατέβασα σκατά mp3s :stuck_out_tongue:

θα το τσεκαρω και εγω συντομα επειτα απο παροτρυνση του μανου…

=)

ο ηχος ειναι οπως πρεπει, σου βγαζει μια γλυκια μελαγχολια για το ομορφο καλοκαιρι που θα ερθει και που θα ερχετε.

To ακουω εδω και 2 μερες.Ειμαι στην 3η-4η ακροαση.
Ενιωσα ενα connection απο το πρωτο ριφακι του δισκου.
Μιλαμε για μεγαλες στιγμες!

ο μαι φακιν γκαντ~~!!!

τι υπερδισκαρος ειναι αυτος!!!

μανο θενκς ρε…

Οι Colour Haze μετά απο απίστευτες κυκλοφορίες (Tempel, Colour Haze τα πιο αγαπημένα) βγάζουν αυτό το ψυχεδελικό πάρτυ…το ομώνυμο κομμάτι είναι οργασμός. Τεράστια μπάντα…

O kopritis o aderfos mou tha tous dei kiolas se 2 bdomades kai me exei mourlanei stin kazoura alla ti na kanoume tha ton petyxo kapoia stigmi :lol: Timi pou plirose…14 euros.
H kitharistiki douleia einai sexy as hell gia na min xrisimopoiso alli leksi…8) To turns …turns me on.

Tι φωναρα εχει ο τυπος ρε ! Μαγευτικο αλμπουμ…

Kalokairines bradies tha psithei to diskio…:stuck_out_tongue:

ο δίσκος είναι μια ομορφιά.

είναι τέλος κουραστικής εβδομάδας, έχω σχεδόν λιώσει και αραχτός ακούω το δισκίο.
και είναι πραγματικά ωραίο.

Ayto…oi Colour Haze kseroun ton apolyto tropo na se coolaroun. Aparaitito stis meres mas.

Hey can you feel it
These times tear us apart
Oh and how I fear it
I tossed my chin, a tumblin mind, a burning soul, a crying heart

All the love we shared girl
I know it’s me who’s wrong
Now, you’re allright, you’re allright, but I can’t help what’s on my mind
So hold me when I fall

I’m all that empty
A hole burning like the sun
Space is all so clear now
And fate won’t come alone
You’re allright, you’re allright, but I can’t help what’s on my mind
So hold me when I fall

[SIZE=“1”]backwards to eternity[/SIZE]

Οι τρείς τελευταίοι δίσκοι είναι και οι καλύτεροι τους… άντε περιμένουμε και επόμενο

Γαματος δισκος αξιος συνεχιστης των προηγουμενων. Τρομερη μπαντα πραγματικα.
Προβλεπεται τρελο λιωσιμο :smiley: