Colour Haze - To The Highest Gods We Know

Το τελευταιο riff του Uberall επρεπε να κραταει μιση ωρα.

ε γενικα ξερετε, discuss κλπ

Κατ’ εμέ γαμεί. Ειδικά το ομώνυμο είναι ό,τι πιο διαφορετικό έχουν κάνει. Και αμέσως μετά, δεύτερο καλύτερο κομμάτι αυτό που λες. Σίγουρα καλύτερος δίσκος από το προηγούμενο που έκανε καποιες μικρές κοιλιές. Επίσης, μου φαίνονται κάπως πιο ‘επιβλητικοί’ εδώ. Γενικά ομορφιές, πχιο αναλυτικά η γνώμη μου ιιιεδώ.

προτιμω να μη το διαβασω ακομα γιατι εχω να το κανω και εγω review και παραδοσιακα η γνωμη σου γαμαει και φοβαμαι οτι δε θα μπορω να σκεφτω τιποτα οριτζιναλε μετα :lol:

ισχυει ομως οτι το ομωνυμο ειναι φουλ απροσμενο και μου αρεσε παρα πολυ. επισης το call ειναι εξαιρετικο κομματι. διαφωνω σχετικα με το προηγουμενο, νομιζω το γουσταρα το ιδιο, ισως και παραπανω. εδω απο την αλλη τα πραγματα ειναι πιο μαζεμενα και λειτουργει υπερ τους. δε ξερω βγαζει πολυ φρεσκαδα ο δισκος

Παραδοσιακά η γνώμη μου είναι πολλές φορές γτπ, το βλέπω μετά από χρόνια όταν την ξαναδιαβάζω.

Στα του δίσκου, και μόνο το ότι τα πράγματα είναι πιο μαζεμένα, όπως λες, είναι μεγάλο ατού και λόγος να γουστάρω περισσότερο.