Ποιος χαρακτήρας από comic/animation πιστεύετε ότι είστε?

Βασικά πιστεύω ότι οι περρισσότεροι εδώ μάλλον θα ταυτιζόντουσαν με Beavis and Butt-Head:lol: :lol: :lol:
(execpt Manos87) αλλά έχουμε δημοκρατία οπότε κα το δικαίομα ο καθένας να υπερασπίσει τον εαυτό του.Για πείτε λοιπόν αγοράκια και κοριτσάκια του forum,με ποιον/α ήρωα/ίδα από comic και animation ταυτίζεστε?
Τα πάντα επιτρέποντε,από Judge Dred και Sandman μέχρι South Park,Στρουμφάκια και Gravitation,και πάει λέγωντας.
Εγώ θα κάνω ζαβολιά:p και θα βάλω 3:

Yukino(Kare Kano) επειδή μπορεί να μην μοιάζουμε αλλά την λατρεύω
Rogue(X-Men)
το Θάνατο από το Sandman,για δικούς μου λόγους.

Με μπερδεψες τωρα φιλαρακο…μαλλον με ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΑ…αν και ειμα μελαχρινη αλλα νομιζω στι χαρακτηρα εχουμε αρκετες ομοιοτητες…:slight_smile:

Σε τι σε μπέρδευσα?:frowning: :-k :frowning:

Οχι…εεε…ενταξει απλα προσπαθουσα να βρω με ποια/ποιον ηρωα εχω τις περισσοτερες ομοιοτητες:D

Με τη μικρη λουλου μοιαζεις περισσοτερο!

Donald Duck.:stuck_out_tongue:

Μια απ’τα ίδια.Διαβάζω κόμικ με τον Donald περίπου 15 χρόνια.

Ταυτίζομαι φυσικά με Superman. 8) Έχω και ένα υπέροχο t-shirt στο χρώμα της στολής του και με το κλασικό logo σε μεγάλο μέγεθος για να το αποδείξω. Αν μπορούσα και να πετάξω, καλά θα ήταν. :frowning: :wink: 8) :stuck_out_tongue:

ωραιο topic! εγω πιστευω οτι ειμαι ο Tien απ’το Dragonball.

:smiley: :smiley: :smiley:

Cartman.

Ποιος είναι ο Μπλε Power Ranger; :-k

Και εγω Dragonball θα πω.Πιο πολυ ταυτιζομαι με τον Piccolo.Ειναι για μενα ο καλυτερος στο Dragonball.

και για μενα, ειδικα αφου συνχωνεφτηκε με τον αλλο τον πρασινουλη.

χρειάζεται να απαντήσω?

Δεν σε τιμα ιδιαιτερα.:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

wolverine

Εγώ πάντως στο αρκοτέστ έχω βγει κάτι ανάμεσα σε κόκορα και ισοβίτη. Πιστεύω ότι δεν παίζει πιο πάτος!

Που μπορείς να το κάνεις ???

Δεν ταυτίζομαι με κάποιον, αλλά πάω με τα 1000 τον Οβελίξ