+ commando +

Η καλυτερη ταινια ολων των εποχων.-

και την έχω δει πρόσφατα κιόλας! μεγάλος έπος τα σκηνικά με τη κόρη του 8)

χαχαχα το let’s party τα λεει ολα…

http://www.youtube.com/watch?v=0-_tAxtu2Ts

ΤΕΜΕΝΟC THC TEXNHC!!!

‘Do me a favour, don’t disturb my friend he’s DEAD tired’

μια φορα την εχω δει, πρεπει να ημουν 14-15… μια σκηνη μου εχει μεινει, εκει που μπαινει να παρει την κορη του και σκοτωνει καμια 15αρια με μια χειροβομβιδα…

η σκηνη στο τελος με το σωληνα ρε.

:metal:

κάποιες από τις μεγάλες στιγμές:

  1. [B]μυρίζει[/B] τους κακούς και πέφτει κάτω…ο δίπλα του γίνεται σουρωτήρι
  2. παίρνει το αυτοκίνητο που δεν παίρνει μπροστά και κατρακυλά στην κατηφόρα (παραλίγο να τους γαμήσει κιόλας)
  3. σκηνή που μπαίνει στον μπροστά κήπο στη βίλα και ατάραχος γαζώνει ότι κινείται
  4. ναι το μπουρί στο τέλος

παίζει να είναι η ταινία για ρεκορ γκίνες…ποτέ άλλωτε ένας άνθρωπος δεν σκότωσε τόσους

Ο Άρνολντ ήταν από τους καλύτερους (αν όχι ο καλύτερος) action heroes
μόνο =D> και ατελείωτο :respect: για αυτή την ταινιάρα

Total kills: 109

102 Kills for Arnold Schwarzenegger.

παιδια, τι λεμε τωρα, καμια ταινια δεν συνδιασε σε τετοιο βαθμο φιλοσοφικες αναζητησεις περι του ματαιου αλλα παραλληλα αενεου της ανθρωπινης υπαρξης με μια κυνικη οσο και ρεαλιστικα μελαγχολικη ματια πανω στον εσωτερικο κοσμο ενος Ανηρ ο οποιος βιωσε την κολαση στο πετσι του και επεζησε…

εγω καθε φορα που το βλεπω-τουλαχιστον καθε βδομαδα-, υπαρχουν στιγμες που θελω να κουλουριαστω γυμνος στη μπανιερα μου με το νερο να τρεχει πανω μου και να ξεσπασω σε λυγμους…

Η καλυτερη ταινια στην ιστορια του κινηματογραφου και πιθανοτατα ενα απο τα συγχρονα θαυματα του 20ου αιωνα…

δεν καταλαβαίνω το ειρωνικό σου ύφος

[SPOILER]στη μπανιέρα φαντάζομαι κουλουριάζεσαι με τα ρούχα και το νερό είνα χλιαρό ε; :p[/SPOILER]

Ποιος ειπε οτι ειρωνευομαι?

τότε μάλλον κάτι μου διαφεύγει…θα το ξαναδω άμεσα

To Commando κανει τον Πολιτη Κεην να μοιαζει με τριτοκλασατο πουτανακι της Συγγρου, λιγο πριν μπει στο Lada 60αρη πορνογερου…

τουλάχιστον!!

:lol2::lol2:

http://www.youtube.com/watch?v=pwhcJiTfYA4

πλεον και ringtone

\μ/