Community [TV]

δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το σκηνικό με την εταιρεία παραγωγής, αλλά θεωρώ πως ο χαρακτήρας του κουράστηκε πιο γρήγορα από όλους.

το τελευταιο πραγματικά καλό του επεισόδιο ήταν το paintball 2

εγω τον παω με χιλια, καταλαβαινω οτι κουρασε καποιους αλλα τον θεωρω απαραιτητο για το υφος της σειρας…

αυτό.

ΣΩΣΤΟΣ. Ο σκατοχαρακτήρας του θα λείψει

http://www.indiewire.com/article/television/with-chevy-chase-departing-community-a-look-at-pierce-hawthornes-5-greatest-moments

Ξυπνάτε ω ρε!

:D… ελπιζω να μην απογοητευτουμε… ηταν μεγαλη η αναμονη…

[SPOILER]πολύ γκέη αμπεντ
οκ οκ, περιμένουμε περισσότερα όμως[/SPOILER]

[SPOILER]^^ έτσι δεν ήταν πάντα ο Άμπεντ;
Σαν εισαγωγικό μου φάνηκε, λιγάκι αμηχανία, εν αναμονή για περισσότερα. Φοβάμαι λιγάκι χωρίς Νταν Χάρμον, αλλά βλέπουμε. Είδα ότι θα έχει και επεισόδιο γραμμένο από Τζιμ Ρας, μακάρι να ισχύει.[/SPOILER]

[SPOILER]όχι ρε…δεν ήταν τόσο συναισθηματικός σε ΟΛΟ το επισόουντ ναπούμε.
σίγουρα πάντως δεν άξιζε η αναμονή για το συγκεκριμένο, να δούμε αν θα αξίζει για την συνέχεια.
μπρινγκ μπακ νταν.[/SPOILER]

Μαύρο χάλι, σαν να έβλεπα παρωδία του community αισθάνθηκα. Δεν ξέρω άμα θέλω να δω και τα υπόλοιπα της season και να μου χαλάσουν την εικόνα που έχω για την σειρά μιας και πιστεύω οτι δεν πρόκειται να συνεχίσει άλλο.

edit: στο τέλος με την Shirley ήθελα να βαρέσω μπουνιά την οθόνη.

Εμενα μ’ αρεσε. Η τελευταια σκηνη οπως και καποιες αλλες ηταν επιτηδες χαζες αφου ειχαν το laughtrack.

απο τα χειροτερα επεισοδια της σειρας το καινουριο.Επισης,τελικα ο Chevy Chase εφυγε απο τη σειρα ή οχι ρε παιδια?

Ο Chevy έφυγε μετά από αρκετά επεισόδια*

Το βρήκα οκ το επεισόδιο, δεδομένων των προσδοκιών. Ήταν Community. Δεν περιμένουμε Community του Harmon έτσι? Γνωρίζοντας αυτό δεν είχα πρόβλημα να το δω.

*Επιστήμονες οι execs του NBC! Διώχνουν τον εγκέφαλο της σειράς για να κρατήσουν το ασταθές 1/8 των πρωταγωνιστών, που είναι και μαλάκας, και εν τέλει αποτυγχάνουν να τον κρατήσουν και αυτόν!

meh.

ενδιαφερουσα ιδεα να κανουν inception κολπα με συμβατικο sitcom μεσα στο κεφαλι του Abed, αλλα δεν τους βγηκε. Μετριο αρκετα το επεισοδιο αλλα ειχε καποια δυνατα σημεια. Οι ευχες πχ μαρεσανε, και γενικα οι πλαγιες ατακες σε σχεση με την interacial ‘σχεση’ μπριτας τροη

Καλούτσικο το πρώτο, νερόβραστο το δεύτερο…Βασικά λάθος. Επίπεδο μέτριου Community το πρώτο, επίπεδο φετινού Big Bang Theory το δεύτερο

Το δεύτερο εμένα μου φάνηκε καλύτερο από το πρώτο.

Το καλύτερο που μπορούμε να περιμένουμε φέτος είναι ένα αποδεκτό κομιούνιτυ, και προγραμματισμένο cancellation στο τέλος.

Θα την δω τελικά όλη τη season αλλά το επεισόδιο ήταν απαράδεκτο.

Εμένα μου άρεσε αρκετά κι αυτό. Λίγο το αστείο με Jeff να βγάζει τα ρούχα του ήταν άκυρο, και λίγο αυτό με την Annie. Όλα τα άλλα μια χαρά.

Εν τέλει δεν ήταν από τα κλασσικά επεισόδια της σειράς, αλλά τι προσδοκίες έχουμε?