Community [TV]

Η κατρακυλα συνεχιζεται.Ευτυχως εμεινε μονο ενα για το τελος.

Εμένα μ’ αρέσει η σεζόν και πιστεύω δεν θα το καταλάβαινα ότι αποχώρησε ο κεντρικός δημιουργός αν δεν το ήξερα. Λείπει η επεισοδιάρα αλλά το επίπεδο που έχει μ’ αρέσει.

http://insidetv.ew.com/2013/06/10/community-dan-harmon-returns-season-5/

απο βδομαδα θα δω την 4η…

ειχε 2-3 καλα επεισοδια η 4η αλλα κατα τα αλλα ηταν πολυ νεροβραστη και κουρασε…
πιστευω οτι θα ανακαμψει στην 5η…8)

η 4η ηταν απλα απαραδεκτη, η απουσια του harmon, οπως ηταν φυσικο, ηταν ολοφανερη και καταστροφικη απο το 1ο επεισοδιο.

ας ελπισουμε τωρα που επεστρεψε σε κατι καλο, αν και φαινεται να βουλιαζει το πλοιο.

pierce εκτος, ο troy θα εμφανιστει μονο σε 5 επεισοδια…

χμ.

Δεν ειναι ο harmon ολη η σειρα παιδια. Δεν δουλευε μονος του. Ολοκληρες ομαδε ειναι παντα και μαλιστα καποια απο τα πιο ιδιατερα αστεια της σειρας δεν ηταν δικα του όπως το beetlejuice και [U]νομιζω[/U] και ιστορια με τον abed στο background. Το είπα και στην προηγούμενη σελίδα αλλά αμφιβαλλω αν ολοι πια θα καταλαβαινατε οτι ελειπε αν δεν το ξερατε απο πριν. Η σεζον ηταν πολυ καλη, χωρις να εχει την επεισοδιαρα και οι χαζες/awkward στιγμες ηταν πολυ λιγες.

παντως θα χαρω παρα πολυ αν διαψευστω και ο Harmon την “ανεβασει” ξανα.

pierce εκτος τελικα? fuck…:frowning:

JTN, η αλλαγη στη σειρα εκανε μπαμ σε καθε τομεα, στο χιουμορ, στους διαλογους, στη ροη των επεισοδιων, σε ολα, το κλιμα απλα δεν ηταν το ιδιο. Παραξενο, εισαι το πρωτο ατομο που βλεπω να υποστηριζει το αντιθετο:-k

βεβαια σιγουρα και η απωλεια καποιων ακομα απο την ομαδα, οπως ο starburns ο οποιος εγραφε και αυτος, επιρρεασε τη σειρα, οποτε ναι, σαφως και δεν ειναι μονο ο harmon η σειρα, αλλα ειναι βασικοτατος παραγοντας, πως να το κανουμε.

τεσπα ας ελπισουμε σε κατι καλο, αν και με την αποχωρηση των pierce και troy το παρεακι δεν θα ειναι το ιδιο, και δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι καλο αυτο.

Και εγω συμφωνω με JNT, σε λιγα επεισοδια ενιωθες οτι κατι εχει αλλαξει ριζικα

Καλό ξεκίνημα η 5η σεζόν. Όχι τίποτα το τέλειο αλλά αξιοπρεπέστατα τα δύο πρώτα επεισόδια. Τελικά η επιστροφή του Χαρμον μάλλον έπαιξε μεγάλο ρόλο

εδω φευγει ο Glover, τι να πουμε

Δεν καταφερα να τελειωσω ποτε την 4τη, θα παρακολουθω τα σχολια να δω αν αξιζει να το ξαναπιασω…

Μεγαλο κριμα για τη σειραρα.

το ξεσπασμα του γκλοβερ για τον ζακ μπραφ μου αρεσε

Βάλτε κάνα σπόιλερ ρε μαλάκες

Από το κακό στο χειρότερο. Ειδικά αυτός ο Άμπεντ είναι ό,τι χειρότερο έχω δει εδώ και καιρό στην τηλεόραση. Ξέρει κανείς αν είναι η τελευταία σεζόν αυτή;

Έλα ρε αυτή η σεζον πολύ καλύτερη απ την προηγούμενη. Κανονικά για cancel πάει αλλά σε συνεντεύξεις κλπ λένε πως θα γίνει το six seasons and a movie.

abed θεός ρε. βασικά πιο πριν που είχε και τον troy, τώρα όντως έχει χαλάσει λίγο.
jeff και shirley άθλιοι και britta, annie αδιάφορες. βέβαια ο υπέρτατος είναι ο dean με τον chang να είναι λίγο πιο κάτω. ο τυπάς απ’ το breaking bad κ αυτός καλός σαν χαρακτήρας.

αν και δεν ειδα ακομα 5ο κυκλο (περιμενω τωρα και το τελευταιο για να τα δω μαζεμενα) νομιζω οτι αυτη ηταν η πρωτη αρνητικη αποψη που συναντησα για τον τωρινο κυκλο στο νετ αλλα και γενικα, οι περισσοτεροι λενε πολυ καλα λογια, και του πουστη με χαρμον παλι πισω…

το σιγουρο ειναι πως θα ειναι 100% κλασεις ανωτερη απο την προηγουμενη, πραγματικα απαισια σεζον.

κατα τ’αλλα φαινεται πως το six seasons and a movie ειναι αρκετα πιθανο να γινει πραγματικοτητα:D

NBC cancels ‘Community’

[SPOILER][SIZE=7][B]TΗ ΜΠΑΝΑΓΙΑ:thumbdown:[/B][/SIZE][/SPOILER]

εμ ας προσεχαν. γω εχω εναμιση χρονο να δω να πουμε

ναι ενώ τα πρώτα χρόνια που “πρόσεχαν” γινόταν της πουτάνας από θεαματικότητες.

ΣΙΞ ΣΗΖΟΝΣ ΕΝΤ Ε ΜΟΥΒΗ ΡΕ ΑΡΧΙΔΙΑ :(:(:frowning: