Community [TV]

Έβλεπα χθες τα Oscar και όταν o Payne κέρδισε το Oscar διασκευασμένου σεναρίου για το Descendants ανέβηκε με δύο τύπους, ένας εκ των οποίων κάτι μου θύμιζε! Και όντως, ο Jim Rash που παίζει τον Dean κέρδισε χθες… Oscar διασκευασμένου σεναρίου για το Descendants!!! :bow2:

Αυτή την Πέμπτη !

Community Returns Trailer:

=P~

Χλιαρούλι το καινούριο.

Δε πειράζει, φτάνει που γύρισε, τα σπουδαία πιστεύω έπονται!

βασικα κακο ηταν =/

Τι σκατά έγινε?

Ξέχασαν να φτιάχνουν κωμωδία? :?

Πιο unfunny επεισόδια της σειράς τούτα τα 2. Μέχρι και ο Chang unfunny.

Έμαθε ο Harmon ότι έχει Asperger και έχει κολλήσει με τον Abed.

Ξεκόλλα!!! Άσε τα Dreamatorium τα συννεφάκια και τις εφετζίδικες πιπούλες!! Έχεις στο παλμαρέ σου Goodman και Michael K. Williams γαμώτη!!

το τελευταιο δεν το ειδα, αλλα το προηγουμενο δεν ηταν τοσο κακο δηλαδη, ειχε καναδυο καλες ατακες και επισης μονο και μονο που εβλεπα αμπεντ με κοστουμι και εκφρασεις καθωσπρεπει ελιωνα

Εμένα μ’ άρεσε το σημερινό

η τελευταια σκηνη ηταν λιγο κουφη,και ισως απο τις λιγοτερο αστειες σκηνες που παντα εχει στα τελευταια δευτερολεπτα καθε επεισοδιου,αλλα γενικα δεν νομιζω οτι τα 2 καινουρια ηταν ασχημα επεισοδια,δε με χαλασαν καθολου.

επιστροφη Goodman στο σημερινο.αντε να δουμε.

Το 13 το σταμάτησα στη μέση, δεν άντεξα άλλο.

Άμα βγάλουν καλό επεισόδιο πείτε.

μια χαρά ήταν το 13 μωρέ

Κι εμένα μου άρεσε ελαφρώς περισσότερο το 13, αλλά δε μιλάμε για τπτ σπουδαίο πάλι.

Στο επόμενο επεισόδιο δλδ θα χουμε μάχη? :smiley:

edit: Το επόμενο επεισόδιο λέγεται Pillows & Blankets, οπότε θα χουμε μάχη!!

Περιμένω Communitesque επανάστα και Chang να επιβάλλει την τάξη!!!

Meh…Άλλο ένα μέτριο

Το δικό μου χιούμορ άλλαξε ή το δικό τους?

εμενα μαρεσε το συγκεκριμενο, τα προηγουμενα δυο οντως μετρια…

Εδω παιχτηκε η φραση changlorious basterds.

γενικα δεν ηταν η επιστροφη που περιμενα ομως, κριμα…

Καπου διαβασα οτι παιχτηκε ασχημο σκηνικο με τον Chase και τον Harmon. Σε φαση γερα γαμωσταυριδια

Ναι, πρακτικά έχει φύγει ο Τσέις…

Καλά τσακίδια λέω γω!!!

Πάντως και μένα θα μου άρεζε αρκετά πιο πολύ, αν δεν ήταν το 3ο4ο ντοκιμαντέρ που έβγαλε το Κομιούνιτυ :roll:

Πάρα πολύ καλό το σημερινό!

Εκεί που λυγίζει ο Τρόι φυσικά όλα τα λεφτά :bow:

Επικεντρωνόμαστε λίγο υπερβολικά στον Abed κατά την γνώμη μου, αλλά αν είναι να γελάμε…

εμενα παλι δε μ’αρεσε καθολου,απο τις λιγες φορες που βαρεθηκα σε επεισοδιο της σειρας.

Τελειο το 17