Conception

Τρέλααααα

ςδρκφνλ΄ςδνσφαλ΄λωσδκ

δεν αισθανομαι καλα.μλκ ηδη παρηγγειλα το ep…δακρυα

2 Likes

Mια απο τα ιδια

2 Nοεμβρη θα χουμε το νεο υλικο. 21 χρονια μετα

2 Likes

Σκατά στα εξώφυλλα του σεθ

2 Likes

Ουτε εμενα μ αρεσουν. Γενικα τα ψηφιακα δεν μ αρεσουν συνηθως, και δεν μου ταιριαζει και η παλετα χρωματων για Conception, αλλα ενταξει ειναι το λιγοτερο

είμαι πολύ περίεργος με το αποτέλεσμα…τι λέτε μπορεί να παίζουν εκει μέσα?

Το να περιμένω νέο conception πάντως είναι ένα αίσθημα που δεν περίμενα να ζήσω ποτέ

1 Like

Γενικα ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξος. Οτι εχει βγαλει ο Οστμπυ μ αρεσει πολυ. Παντα εχει φρεσκες ιδεες και ηχο. Ο Καν ειναι εγγυηση. Οι αλλοι 2 παιχταραδες. Ελπιζω γενικα.
Επι της παρουσης πιο πολυ με απασχολει το γεγονος της δραστηριοποιησης και οι πιθανες συναυλιες. Αν προκυψει και σουπερ υλικο, τοτε μιλαμε για ονειρικη κατασταση

1 Like

Downloading :smiley:

Πωπω ανατριχιασα. Δεν ξερω ποσο καλα ειναι τα τραγουδια. Θα τα ακουσω πολλακις. Ειναι ομως τοσο χαρακτηριστικα Conception που οι τριχες μου δεν αντεξαν!

1 Like

Παρτάρα; Δώσε και σε εμάς
Edit: ok βρήκα Spotify link

Tώρα να πω ότι δεν ένιωσα συγκίνηση, ψέματα θα πω. Πιο πολύ η αίσθηση ότι ΑΚΟΥΜΕ CONCEPTION ΞΑΝΑ!

4 Likes

Εμενα μ αρεσουν κιολας :stuck_out_tongue:

1 Like

Θα πω ποιο είναι το δικό μου πρόβλημα. Μετά από εικοσιτόσα χρόνια έχω συνδέσει τον Khan με Κamelot, γαμώ το κεφάλι μου μέσα. Και μου φαίνεται ότι κάπου, νομίζω ότι ακούω τη συνέχειά του Ghost Opera…

Χαχα ελα ρε. Δεν μοιαζουν καθολου μουσικα. Ειναι πολυ χαρακτηριστικος κ ο Οστμπυ κ το ρυθμ σεξιον. Εγω ευτυχως Kamelot ακουσα μεχρι το Καρμα κ γενικα ακουω πολυ σπανια αντιθετως με Κονσεψιο που ναι στις 5 τοπ μπαντες μου, οποτε συνδεθηκα κατευθειαν

Πρωτο λαιβ. Αδιανοητη αποδοση. 100% πανω στον δισκο κ σε απαιτητικη κομματαρα. Τι εχει να γινει ετσι κ ερθουν

Ναι, περίμενε εσύ να έρθουν! Όνειρα…εαρινής νυκτός είναι αυτά!

Θεωρω ψιλοαπιθανο να μην ερθουν εδω με τοσους οπαδους κ το μενταλιτε της εγχωριας σκηνης. Αρκει να συνεχισουν την ενεργη παρουσια

δεν πρεπει να εχουν μεγάλο κασε. δεν έχουν όμως και μεγάλο κοινό στην Ελλάδα. ο μέσος μεταλας απλά ακουστα τους έχει.

Στην Αθήνα όμως πιστεύω ότι θα τους φέρουν.