Coroner live in Greece: 17 Δεκεμβρίου Gagarin Aθήνα, 18 Δεκεμβρίου Mylos Club Θεσ

το ξερω πως μιλας για αθηνα ωρε. για τον ματια λεω που ποσταρε νωριτερα και δε του αρεσε ο ηχος.
απλα 1-2 σημεια παιζε να εχασε και δω, κυριως στο still thinking αλλα σε γενικες γραμμες ηταν πολυ καλα

όταν λέμε δεξιά μιλάμε για την σκάλα έτσι?Κ όχι προς τις τουαλέτες.Μου ήρθε μια μυρουδιά:lol: αλλά δεν κράτησε κ πολύ.

Ναι στην κολόνα που είναι μπροστά από τον ηχολήπτη

έσκασαν μύτη και τα πρώτα video
http://www.youtube.com/watch?v=UCSn_29Ur6E
http://www.youtube.com/watch?v=5nI7_YjqCNc

Εντάξει όπως είπε και ο γράκχος εδώ είδαμε ΚΟΡΟΝΕΡ ΡΕΕΕΕ στον ήχο θα κολλήσουμε τώρα…μάλλον φταίει το ότι ήμουν στο ένα μέτρο από τον Tommy, αριστερά μπροστά μπροστά δλδ, όταν πήγα λίγο κέντρο για soundcheck ήταν ελαφρώς καλύτερα, αν και έπαιζαν το purple haze εκείνη την ώρα…μάλλον μου φουσκώσατε τα μυαλά cynic κλπ και περίμενα να ακούσω studio ήχο!! Τέσπα fuck it all, τέτοια ηδονή δεν ξανάνιωσα, απερίγραπτη χαρά σαν μικρό παιδάκι, λές και άνοιξε μια σκουληκότρυπα και ήρθαν από το 93 στο 2011 για να μας κάνουν να χεστούμε από τη χαρά μας…ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΡΕΕΕΕΕΕ…

Αυτή η κιθάρα…αυτός ο ήχος…αυτός ο καράφλας που σε σκλαβώνει με την ωμή απλότητα του…

Εντωμεταξύ ο Tommy σε φάσεις που τον πέτυχα δεν προλάβαινε να παίξει τους παπάδες που ο ίδιος έγραψε…τι να λέμε τώρα…thrash from the future…μόνο να βγάλουν δίσκο τώρα…α και να τους ξαναδούμε άλλες μια-δύο φορές τουλάχιστον…για αυτά ζούμε γαμώ το κέρατο μου…

to kserete poso spastikoi eisai oloi sas, e. den ksanampainw sto thread, den antexw allo na zileuw.

Ρε panagioti…γιατί βρέ? Νόμιζα θα ήσουν μέσα…και πρώτος πρώτος κιόλας…

Ειναι στα εδαφη της Γαλλιας…

Θα έρθω κι εγώ με τη σειρά μου να πω για το οτι ήταν εμπειρία ζωής και είχε φοβερό ήχο,για Γαργάριν(προς τα μπροστά,αριστερά),κλπ.
Αλλα κανείς εως τώρα δεν έχει αναφέρει για το πρώτο κύμα πριν το μεγάλο,που το φάγαμε απο τους Released Anger;Διακτινισμός στο 1984,θρας και ξύλο!Γούστα πολλά!
Ε;:lol:

Oops le poustia, panagioti προλαβαίνεις πάντως, 30/12 στο Volkshaus, Zurich, Switzerland. Δίπλα είναι, δυό τσιγάρα δρόμος:D

Επειδη δεν εχω ασχοληθει με coroner εχω ακουσει οτι το grin ειναι το καλυτερο ισχυει? η ειναι καποιο αλλο?

Καλύτερα να ρωτήσεις τα αυτιά σου my friend, γενικά ο ήχος τους χωρίζεται σε 3 περιόδους, στα πρώτα τρία άλμπουμ παίζουν ξερό υπερτεχνικό thrash με κορωνίδα το No More Colour για τους πιο πολλούς, Mental Vortex όπου θα ακούσεις τον πιο σφιχτό thrash from the future ήχο και τέλος το Grin όπου αφήνουν λίγο τις ταχύτητες γιατί ο ήχος και η ατμόσφαιρα που βγάζουν και μόνο, αρκεί για να σε στείλει στο υπερπέραν.

ΡΕ ΔΕ ΤΟ ΧΩΡΑ Ο ΝΟΥΣ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ…

@Nightsky: Ήρθες βρέ τελικά?

τα μπλουζάκια τέλειωσαν στην αθήνα ή δεν έφεραν καθόλου; (ο μόνιμος καημός μου)

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ LIVE.Όλα τα λεφτά οι Coroner!
Βέβαια μας γκάστρωσαν μέχρι να βγουν,αφού ανέβηκαν 22:55 στη σκηνή,αλλά βίασαν!
Εκπληκτική απόδωση που θα η΄ταν ακόμα ανώτερη αν ο ήχος ήταν καλύτερος(εγώ που ήμουν κάγκελο δεν άκουγα καθαρά.Στη συνέχεια ο ήχος έγινε κάπως καλύτερος βέβαια…).
Έπιασα και μπακέτα από τον Marky Edelmann!!!
ΡΕ 'ΣΕΙΣ ΕΚΑΤΣΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ CORONER ΣΤΟ 8BALL ΜΕΤΑ ΤΟ LIVE ΤΕΛΙΚΑ;

Εγω πηγα νωρις γι αυτο το λογο, πηρα ενα μπλουζακι αλλα ενα νουμερο μεγαλυτερο απ το κανονικο, θα παιξει κοψιμο :stuck_out_tongue:
Γενικα ειχε πολυ λιγα και σε λιγα μεγεθη οποτε νομιζω λογικο στη Θεσ/νικη να μην ειχε τπτ

αν ήθελαν να τα κονομήσουν έπρεπε να κάνουν καμιά 200αριά αντίτυπα του Grin και να τα φέρουν μαζί

Mονο 200???
Δεν ξερω ποσοι απο οσους ηταν στις συναυλιες εxoyν το [B]αυθεντικο [/B]grin

εγω εχω τουλαχιστον την αυθεντικη No more Color :stuck_out_tongue:

ρε μια αφισουλα ρε καποιος, θα σας τα πρηζω μεχρι να βρεθει καποιος…

χωρίς πλάκα, αν έφερναν σινδίζ και αρκετά t-shirts, πιστεύω πως θα βγάζανε πολύ περισσότερα από την αμοιβή τους…

CD που να τα βρούν, ας είναι καλά η Noise…μόνο ebay και online γενικά…30 και πάνω τα No More Colour, Grin και Mental Vortex σε καλή κατάσταση, το Grin και Mental Vortex μόνο bootleg βρίσκεις με 10-20 και λές και ευχαριστώ…μόνο τα Punishment και R.Ι.P. βρίσκεις σε νορμάλ τιμές, reissues όμως όχι original. Όπως και νά χει κατεβάστε τα μέχρι να τα κυκλοφορήσει η Universal, γιατί θα το κάνει, είναι τρελοί φραγκοφονιάδες (η Universal…)

Moυ βαζεις μαχαιρι στην καρδια :stuck_out_tongue: