Corpus Christii 22-23/01/2010 Αθηνα/Θεσαλλονικη

Απτο myspace της μπαντας,με σαπορτ Naer Mataron (δυστυχως :stuck_out_tongue: ).O xωρος δεν εχει ανακοινωθει ακομη…

ουχου:vibrate:
αντε και μια ακομα μπαντα για σαπορτ του σαπορτ:p και ειναι κομπλε :stuck_out_tongue:

Γιατί δυστηχώς βρε φίλε…

και γαμώ τις μπάντες είναι η Μάταρον!!!

Δεν τους γουσταρω για μουσικους και οχι μονο λογους…

Καλα ποιος τρελος τους φερνει ? Παιζει να μπει μεσα με τα μπουνια , εκτος κ αν παιξει φτηνο εισιτηριο και φιλοτιμηθουν οι τρου και πατησουν το ποδι τους … ωραιο liveακι παντως ψηθηκα.

Το θεμα ειναι οτι δυστηχως πλεον,ποτε το ελληνικο…κοινο δεν θα μπορεσει να αλλαξει νοοτροπια και να στηριζει τετοιες συναυλιες που του δινουν την ευκαιρεια να δει κατι διαφορετικο και γιατι οχι αξιολογο,εκτος των εμπορικων ονοματων που στηριζουν τα γνωστα εντυπα μαζοποιησης.ειμαστε πολυυυυ πισω…

Δεν διαφωνω , αλλα δεν το βλεπω μονο σε μουσικο επιπεδο αλλα σε γενικοτερο … τεσπα ασχετη συζητηση με το live

εσυ τους φερνεις btw ?

οχι φιλε μου…αλλα εχω βρεθει σε αναλογη θεση:?

Πρεπει να στηριχτει αυτο το λαιβ αλλα λογικα παλι εμεις κι εμεις θα ειμαστε…εστω κι ετσι στα @@ μσς

Κατι το νικ κατι αυτο που ειπες.
Εισαι ο τυπος που εφερε Arkhon Infaustus γιατι ειχαν ακυρωσει οι Kaamos τελευταια στιγμη ?

ναι,αυτος ειμαι.καλα καταλαβες.

ντάξει… γούστα είναι…
προσωπικά από τις αγαπημένες μου μπάντες… Γαμάτη μουσική!!!
και στα παπάρια μου για τα υπόλοιπα, είναι δεν είναι! :wink:

Αθηνα σαπορτ οι Gospel of Grief και Θεσσαλονικη οι(ο) Athos.

:-k:-k:-k

Μαζι με Naer mataron και οι Athos?? Eπιτελους ενα καθαροαιμο blackmetal live:lol::stuck_out_tongue:

:lol2:
Γαματη μπυρα btw…

Οι Athos ειναι one-man band απο Λαμια (νομιζω) και παιζουν “αρχαιοελληνικο black metal”. Καλοι ειναι γενικα, εχω 2 αλμπουμ τους και μου αρεσουν πολυ. Το μονο αρνητικο ειναι το drum machine, αλλα λογικα αφου κανουν live θα εχουν drummer… Μακαρι να επαιζαν και Αθηνα.

Οι Naer Mataron θα παιξουν με Vicotnik? Γιατι την προηγουμενη φορα (παρολο που επαιζαν μαζι με DHG) τραγουδησε ο Καιαδας…

Corpus Christii δεν εχω ακουσει, αλλα θα ερθω σιγουρα στο live… (και αν ειναι μαπα το καρπουζι την κανω απ’το πρωτο κομματι -συνταγη Nargaroth- και θα εχω δει 2 πολυ καλες ελληνικες μπαντες)

Οι Athos ναι απο Λαμια ειναι και τωρα τελευταια ψαχνανε για ατομα προφανως για λαηβ.Στην Θεσσαλονικη θα ειναι επισης και οι Serpentine Creation απο Βουλγαρια και ΝΑΙ:!: ο Βικοτνικ θα ειναι στα λαηβ!!

Αν ειναι θα κατεβω στης Αθηνας αλλα γαμωτο πολυ πιθανον να εχω τιποτα εξεταστικη τοτε…

Εντιτ:Headliners ειναι οι Ματαρον ε

Μαλλον co-headliners μπορεις να πεις…κατι τετοιο καταλαβα δλδ

Headliners ειναι οι Ματαρον ε

Noμιζω ειμαι ξεκαθαρος ε!8)8):stuck_out_tongue:

χαχα
εισαι κακοβουλος και εγκαθετος!! :stuck_out_tongue: