Corrosion Of Conformity (χωρίς Keenan) @ An 21.4.2011

οντως :roll: αλλα ποσοι να ναι ?:stuck_out_tongue:

μονο εγω τρελαινομαι με αυτην την λαιν απ γιατι ειναι το αγαπημενο μου αλμπουμ απο δαυτους;:roll:

Δε διαβαζεις το θρεντ??

αυτο λεω και εγω…

ε βαριόμουν να ανατρέξω στις 2 προηγούμενες σελίδες :stuck_out_tongue:

ε τοτε πως εβγαλες συμπερασμα οτι μονο εσυ τρελαθηκες? :-k

γιατι γραφει χωρις κηναν ο οποιος ηρθε στη φαση στονεροσαουθερν και επισης οι πιο πολλοι τους ξερουν σαν στονεροσαουθερν γκρουπ γι αυτο…

ε νταξει λογικο ειναι να γραφει χωρις Keenan…αλλιως ολοι θα νομιζαν οτι θα εβλεπαν τους στονερ C.O.C

Υπαρχει μπολικος λαος που γουσταρει και τις δυο περιοδους τους συγκροτηματος, οποτε μην τρελαινεστε.

σωστο και αυτο :slight_smile:

θα εχει ΘΡΑΣ!
ξερουμε τιποτα σχετικα με εισητηρια? λογω αφραγκιας με βλεπω απ’εξω, και οταν μπω…

Mπαμπ ε

Γαμευσανε!!!
Γτπ ο κοσμος, δεν ηξερε που ειχε ερθει ζηταγανε albatross και τετοια, αλλα κλαιν

θρας, τιμιότητα και πιτ των 7 ατόμων.

Πού ήσασταν ωρέ;

που αλλου να ειμασταν…
δυστυχως λιγος κοσμος. δεν ξερω να φταιει η Μ Πεμπτη, η μερα της Επαναστασιc ή το οτι δεν παιζαν στονερ αλλα κυριως θρας.
Πολυ κεφι η μπαντα. Χαρηκα που ειδα ενα ΝΕΟΤΑΤΟ παππουδι του φορουμ!!! :smiley:

Που κατά τ΄άλλα έκανε περισσότερο χεντμπάνκι και πιτ από την αφεντιά σου!

Συναυλιάρα, τα λέμε από αύριο που θα μαστε άνθρωποι!

Τεκνόκραση!

Το υποψιαζόμουν πως χωρίς Keenan θα επικεντρώνονταν στα παλιά και εμένα μου αρέσει περισσότερο η περίοδος από το Deliverance και μετά που έχει τα νότια στοιχεία, τις Thin Lizzικές δισολίες κλπ. Παρ’ όλα αυτά αν ήμουν Αθήνα θα ερχόμουν στο live, είμαι σίγουρος πως θα έπαιξαν καλά γιατί είναι πάνω από όλα τίμια μπάντα (νομίζω η λέξη “τίμια” γράφτηκε ήδη και πιό πάνω :roll:)

Setlist κανείς;

χαχαχα οπως τα λεγαμε δηλαδη οτι θα εσκαγαν και οι στονεραδες :stuck_out_tongue: