Corrosion Of Conformity (χωρίς Keenan) @ An 21.4.2011

http://www.facebook.com/pages/Ludicra/106123912751227?ref=ts#!/note.php?note_id=166202176758034&id=106492446060516

Animosity line-up ε. ΜΟΝΟ ΘΡΑΣ.

ή θα πέφτει το ένα live πάνω στο άλλο ή θα το βάζουν μεγαλοβδόμαδα… :frowning:

απαλευτο το animosity :stuck_out_tongue:

18 μέρες 18 Live.!!

ε βασικά τα ντουμοστονεροτιδήποτε λάιβ πέφτουν μαζεμένα, γιατί οι μπάντες τότε περιοδεύουν ευρώπη λόγω ρόντμπερν και των μικρών “ανταγωνιστικών” του.

Μπδγ επειδή λείπει ο Κήναν με τους Ντάουν, είχαν πει ότι θα βγαίνανε σαν Corrosion of Conformity III ή κάπως έτσι, αλλά μάλλον είναι πολλά τα λεφτά άρη.

Ντάξει πήγε να μου φύγει το σαγόνι αλλά που ναι ο keenan οεο? [-X

Μια απ’ τα ίδια κι εδώ…
Έπαθα ένα μικρό ταράκουλο, αλλά αφού λείπει ο Κίναν τρώει εύκολο άκυρο. Θα φύγουν που θα φύγουν πολλά φράγκα εκείνες τις μέρες (έχουν φύγει ήδη 55, για Kyuss και EW), ας βρούμε και καμιά αφορμή να σώσουμε τίποτα.

Title edited γιατί μου’στε και ευαίσθητα :stuck_out_tongue:

Τίμια διόρθωση :stuck_out_tongue:
Είναι τόσο δύσκολο να φέρουμε keenan/josh και να παίξει μια liveara kyuss/coc??? :lol:

Δλδ θα παιξουν κομματια απο τα πρωτα μονο???

Μονο εγω πεταω απο τη χαρα μου???

με καλο εισιτηριο μπορει να ειμαι εκει,ακομα και τα πρωτα τους ειναι πολυ καλα,για να δουμε

Όχι μωρεεε τι χωρίς Keenan μου τσαμπουνάτε, ελάτε και παίχτε όλο το Wiseblood!

Νope.

Μάλιστα. Μεγάλη Πέμπτη. Βολεύει !

Αν και είμαι περισσότερο της Keenan περιόδου, μπορεί να ξεπηδήσει ο crossover εαυτός μου και να παραστώ κι εγώ σε τούτο το Μυστικό Δείπνο τιμώντας τη φανέλα μου…

Πάντως, παρά τη φαλακρίτσα του ο Mike Dean χώνει καλά live ακόμη και τώρα!

[B]http://www.youtube.com/watch?v=6yAol_JRrkc[/B]

Επειδή τους είδα το περασμένο Νοέμβρη, παίζουν ΟΛΟ το Animocity. Πολύ καλοί ήταν, αλλά δεν τρελλάθηκα κιόλας…

:lol::lol:
ας παιξουν Αnimosity και Technocracy και κλεισαμε!
ΓΑΜΩΩΩΩΩ!!!

ωραια πραματα! :smiley:

Δεν ξερω πως μου ρθε να το επαναφερω, απλα σκεφτομουν οτι θα σκασουν στο λαιβ στανταρ και σοτνεραδες θελω να δω τα μουτρα τους οταν σκανε κομματαρες τυπου Loss for words Κτλ. :stuck_out_tongue:

απο τι στιγμη που εχει ειπωθει επισημα οτι θα ειναι χωρις Keenan και θα παιζουν thrash,δεν νομιζω να εχει και πολλους στονεραδες

Ολο και καποιοι δε θα μπερδευτουν??? :stuck_out_tongue: