Cozy VS Montecristo @ TEXAS, KYΡ 10/9

Όντως ήταν πολύ ωραία!!! πολλά γιούπι στα παιδιά!!!

Το σκορ ήταν αμφιροπο. Προς το τέλος όμως ο Cozy, έκανε το λάθος και η πλάστιγγα έγειρε υπέρ του montecristo. Προσπάθησε να μας δωροδοκήσει κερνώντας μας με το ποτό του… Μα καλά ρε, με τι μας πέρασες?

Tόσα σου δίνει η Didi, με ένα ποτό νόμιζες ότι θα την έβγαζες???

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Montecristo is the winner!!!

Unholy is back!!!

Καλά ήτανε. Λίγος κόσμος.
Αποκορύφωμα το And Justice For All.
Ανχολάκο τα 'σπασες.

Και λίγα λόγια για το Texas…

Το μαγαζάκι ανακαινίστηκε και έγινε πολύ ωραίο. Ελυθερώθηκε ο χώρος και έγινε ποιο μοντέρνο (αν και πολύ μαύρο). Είχε όμως κάποιες ελλείψεις.

Πρώτον στις τουαλέτες είχαν ξεχάσει να βάλουν ποιες είναι οι ανδρικές και ποιες οι γυναικείες τουαλέτες. Χρήσιμο θα ήταν να βάλουν κάποια πινακίδα ή έστω κάποιο φωτάκι, για να βλέπουμε αν ήρθε κορώνα ή γράμματα το κέρμα…

Δεύτερον, δεν είχαν μπύρα Mac Farland. Να διορθωθεί πάραυτα!!!

Σε χαλασε? :stuck_out_tongue:

Μια χαρά όλα χτες… Οι djs εξαιρετικοί, το μαγαζί απέκτησε στυλ club, ξεφεύγοντας από στενά καραγκιοζέ όρια του μεταλλάδικου, η παρέα καταπληκτική (cozy montechristo, unholy, dyingfreedom, karvou, chl chillin, tirkenbell από εδώ μέσα), ενώ παίχτηκαν επιτέλους πολύ αγαπημένα μου όπως Lydia (Paradise Lost), Face the truth (Norum - Hyghes), Burn (Hughes live), Εurope - Always the Pretenders…
Είδατε τι γίνεται όταν τα σκας…;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Unholy παιδί μου δεν σου έχω πει να είσαι πιο σεμνός; Δεν θα περισσέψει τίποτα…
Event της βραδιάς… Η χαμένη κοτσίδα του Monty… Αν και είναι πιο ωραίος τώρα…
dyingfreedom γαμώ τα παιδιά…
Απουσίες χτυπητές… Θανασης “παντοφλίνιος” Powerslave, Μανάβης, Ράνια Μαρία, Αννα Μαρία…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Cozy, Κarvou ετοιμάζουμε κατάσταση…

Σε χαλασε? :P[/quote]

Εγώ αγαπητέ όπως έχω ξαναπεί, είμαι τρελλός γκαντέμης και εκεί που πήγαινα να μπω με τη μέθοδο του Α μπε μπα μπλομ στις αριστερά, βγήκε ένα μούσιας από τις δεξιά!!!

Σε χαλασε? :P[/quote]

Τον χάλασε που στο αμπεμπαμπλομ πήγε τελικά στις ανδρικές
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σε χαλασε? :P[/quote]

Εγώ αγαπητέ όπως έχω ξαναπεί, είμαι τρελλός γκαντέμης και εκεί που πήγαινα να μπω με τη μέθοδο του Α μπε μπα μπλομ στις αριστερά, βγήκε ένα μούσιας από τις δεξιά!!![/quote]

Και ξαναρωταω. Σε χαλασε? :stuck_out_tongue:

Ευχαριστούμε πολύ όσους ήρθαν ! Welcome back unholy, χάρηκα πολύ dyingfreedom και karvou, Τέλη θα πέρνατε απουσία διαφορετικά ! Victory is mine ! Αλλά… η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στον νικητή…

Γι’αυτό ένα μεγάλο =D> στον κ. Cozy…

Βλακεία έκανα ε?

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ενα πολυ μεγαλο μπράβο στα παιδια που καταφεραν και συνεργαστηκαν αψογα κατι το οποίο δεν περίμενα να γίνει σε τέτοιο βαθμό…
Όπως και ναχει όμως θα πάρω το μέρος του Cozy για ευνόητους λόγους…
Ένα μεγαλύτερο μπράβο όμως τους αξίζει γιατί πηραν την κρυάδα της πρώτης rocking νύχτας…
Αντε να δούμε ποιοι θα παίξουν την άλλη Κυριακη…
Έχω ακούσει πάντως οτι θα γίνει φοβερό πρόγραμμα και τα παιδιά που θα παίξουν ειναι καταπληκτικά… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :evil: :twisted:

Αναμένω στις 17/09, Talisman-“Madison”

Όσο για την μονομαχία…ας πούμε ισοπαλία μιας κι άκουσα Dead Man και…Amorphis???

Εύγε στο “ασυνήθιστο δίδυμο”!

a… ixa oli tin kali dia8esi na er8o allla ipirxan 3 vasika provlimata:
1_ i Sofi_K me apilise pos 8a ferei potistiri na mou potisei ta mallia
2_i tinkerbell apilise pos 8a me xtipisei [gia ton idio logo pou 8a eferne to potistiri i sofi]
ke 3_ ixame vradia dvd… e, ke anamesa sto Texas ke sta prota episodia tou Prison Break diale3a to deftero… next time. 8)

Άντε ρε ξενέρωτοι

Ευχαριστώ κι εγώ όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους! Ήταν πολύ ωραία και χάρηκα που τα’παμε με τα παιδιά (chk, Τέλη, tinker), και που επιτέλους γνώρισα από κοντά και την εγκυκοπαίδεια του prog, dyingfreedom!! Θα κανονίσουμε σύντομα να βρεθούμε & να τα πιούμε πουθενά.

Karvou άσ’τα ψόφια, εγώ σε είδα από μακριά να μπαίνεις στη δίπλα τουαλέτα απ’αυτή του μούσια… :lol:

Cozy & Monte will strike again!!! Με πολύ true & epic metal (… :roll: )

PS: Tέλη, thanks για τους Europe!!! (ρε μ’ αρέσει!!!)
PS 2: Cl. R. …(χμ…)

εγώ είμαι ντροπαλός και δε γνώρισαν στον Κόζι και δε μιλάω μόνος μου και δε γνώρισα κόζι.

Αφού είσαι μπόμπος!!

Συγχωρέστε με έχω βγάλει τα μάτια μου από το διάβασμα… Τέλη μου πρέπει να με καταλάβεις αν δεν διαβάσω δεν έχει Sweden …
[size=1]( δεν έχω αρκετά καλό λόγο για να πάρω συγχωροχάρτι?)[/size]

[quote=“witch”]

Συγχωρέστε με έχω βγάλει τα μάτια μου από το διάβασμα… Τέλη μου πρέπει να με καταλάβεις αν δεν διαβάσω δεν έχει Sweden …
[size=1]( δεν έχω αρκετά καλό λόγο για να πάρω συγχωροχάρτι?)[/size][/quote]

Άιντε διάβασε… Αφού είναι για Sweden
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

nomizo pos oi dikoi mou logoi pou elipsa itan pio sovari…

ego sigxoroxarti pira?

oxi, tipota allo… alla mou teleiose ke to xarti tou WC ke poios vgenei e3o… exei ke ilio akoma…