CRAIG WALKER (ex-ARCHIVE) & ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ+ΔΑΝΑΗ NIELSEN (ROSEBLEED) -Greek Tour

http://www.mindradio.gr/scene.php?t=music&id=3659

Γυρνανε ολη την Ελλαδα.

Ρε Βολε μας κακομαθαινεις φετος.Τι γινεται ρε συ?
Αντε αντε να ανεβαινουμε.

Πιθανώς να το τιμήσουμε.

Χαλαρά θα είμαστε εκεί! :smiley:

θα παω στα Γιαννενα μιας και κερδισα τικετο…μπορει καποιος να μου δωσει ενδεικτικα καποια κομματια να μπω λιγο περισσοτερο στο κλιμα?

Εγώ θα πάω σήμερα Καβάλα 10ευράκι αλλά κλάιν. Στηρίζουμε μόνο και μόνο για να συνεχίσει να φέρνει τέτοια ονόματα το συγκεκριμένο μαγαζί!

Δεν έχω ιδέα από Walker ή Archive αλλά με την σωστή παρέα περνάς καλά! :smiley: :smiley:

σωστος! και εγω ετσι παω για τη φαση…αλλα μετα θα λενε οι φανατικοι οτι ημουν φλωρος, δεν ηξερα τιποτα, γιατι πηγα…και τετοια :p:p

Ας έρχονταν οι φανατικοί στην συναυλία των Madball να τους έδειχνα ποιος είναι φλώρος! :wink:

Σοβαρά τώρα δεν μπορώ να καταλάβω καθόλου τη στάση μερικών: "πήγαν επειδή ήξεραν 3 τραγούδια"
Ναι ρε παπάρα εσύ που κολλάς τόσα ήθελα να ξέρω. Σιγά μη δε πάω εγώ στη συναυλία επειδή δε γουστάρεις να με βλέπεις εσύ!

Michael μη μασας και πάνε όπως γουστάρεις. Έχουμε χωρο για γράψιμο :wink:

οντως ειναι σπαστικη αυτη η σταση! και στο κατω κατω με το εισιτηριο που πληρωνεις στηριζεις τον καλλιτεχνη και φαινεται οτι καταλαβαινεις αν αξιζει κλπ…τεσπα…και μετα λενε κολλημενους αυτους που εχουν μεινει στη μουσικη του 70…ενω ειναι οι πιο ανοιχτομυαλοι :wink:

αυριο ειναι το live…καλα να περσουμε λοιπον! :smiley:

Ρε μη μασάτε, εγώ θα πήγαινα στο λάιβ μόνο και μόνο για να έβλεπα αυτό το υπέροχο πλάσμα που λέγεται Δανάη να παίζει πλήκτρα και ότι παίξουν από Rosebleed!

κατσε γιατι τωρα εχουμε θεμα…ελεγα να μην παω απο νωρις, να κατσω χαλαρα πισω, και να προλαβω να δω και την ΑΕΚαρα…αλλα τωρα με βαζεις σε πειρασμο να κατσω μπροστα :p:p

Θα μεταφέρω τις εντυπώσεις μου το βράδυ ή αύριο :smiley:

Σι γιου δερ… :stuck_out_tongue:

Που σε ρε Ζεεεεντ;

Καλο το live μέχρι τώρα πάντως.

τι διαολο απο τη συναυλια μπανει στο ιντερνετ ο αλλος? αυτη κι αν ειναι ανταποκριση!

Χχαχαχαχαχαχα online σύνδεση κι’έτσι. Ε εντάξει κάπως πρέπει να περάσω και την ωρα. Δε λεω καλός αλλά πολύ κλάψα!!

α καταλαβα…με κοβω να βαριεμαι αυριο…ειδωμεν…

Για την φάση που παίζει είναι πολύ καλός δε λέω. Γενικά παίξαν πολύ ωραία. Απλά δεν είναι του στυλ μου. Πάντως μετράει να πας!

πολυ καλος ο Walker. εμεινα ικανοποιημενος αν και νομιζω οτι μπορουσε να παιξει λιγο παραπανω καθως δεν εφτασε ουτε το 2ωρο…κοσμο γενικα δεν ειχε και ηταν πολυ χαλαρη φαση

[SPOILER]ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ!!:p:p[/SPOILER]