Crashdiet in Greece, 23-24/4

Οι Crashdiet στο Xigas Glam fest 23/4 στην Θεσσαλονίκη και 24 στην Αθήνα. 8)

Άτσα ο Ξήγας!

Άιντε, έχω πάει ήδη 8)

Xigas Glam Fest :!:

:expressionless: Crashdiet στην Ελλάδα :expressionless:

καλά αν (λόγω fest) έρθουν και τίποτα hardcore superstar εχουμε πέσει ξεροί ομαδικώς :stuck_out_tongue:

α εσείς οι sleazeglam-άδες δε ξέρετε τι σημαίνει Ξήγας ε? :expressionless:

ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΣΤΟΝ ΞΗΓΑ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΓΑΜΩΤΟ!!!

στοδιαολο κωλοσουηδοι!!! μαυρο!!

Ξέρω, αλλά όπως κάποιοι διαλέγουν να μην πάνε, εγώ θα διαλέξω να πάω λογικά.

Δε με βλέπω να πηγαίνω, αλλά άμα φέρει τίποτα HEAT παραδίνομαι.

Κρίμα, σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση θα πήγαινα με τα μπούνια. :frowning:

1)θα είναι μέγιστη ξεφτίλα να παίξουν στο on stage.
2)ξέρουμε. εγώ προσωπικά θεωρώ τεράστια υπερβολή να χάνει κάποιος τέτοια live για το ποιον του διοργανωτή. Εγώ δεν θα το κανα ποτέ, λες και όλοι οι άλλοι είναι άγιοι. Αλλά αυτό ειναι μεγάλη συζήτηση κ θα βγει off topic οπότε δν χωράει πολύ ανάλυση, ας κάνει ο καθένας ό,τι γουστάρει.

Εντιτ: αυτή η ιστορια έχει αποκαλυφθεί χρόνια,γιατί όλοι μας την μάθαμε πρόσφατα? αφου στο link τοτε που το “μάθαμε” το άρθρο απο indymedia ήταν πολύ παλιό.

Δεν το’πα για να ξαναγίνει η ίδια αδιέξοδη κουβέντα που έγινε και με τους Σόντομ.
Ο καθένας πλέον ξέρει και παίρνει τις αποφάσεις του.

Το’πα γι αυτό:

Τα “φεστ” του Ξήγα εννοούν ένα ξένο χεντλάινερ και 5-6 ελληνικές μπάντες από κάτω. Μην περιμένετε τέτοια μεγαλεία δηλαδή.

ε νταξ η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία :stuck_out_tongue:

+1.

“Riot in everyone” κανεις?

Φυσικα το “nickname” του Διοργανωτη μπαινει παντα στον τιτλο του εκαστοτε φεστ-ιβεντ. Για να μην μπερδευτει κανεις και παει κατα λαθος . Υπο αυτη την εννοια, δεκτον.
:lol::lol::lol:

χμμ, δεν το χα σκεφτεί.

Η πληρης μιξη συναισθηματων…

Μολις ειδα τον τιτλο του θρεντ πορωθηκα και ακολουθησε η ξενερα με το ονομα του διοργανωτη…

Οπως το σκεφτηκα τωρα, αν ανακοινωσουν σε κανα φεστιβαλ που θα παω δεν προκειται να πατησω εδω…Αν ομως δεν γινει αυτο μαλλον με βλεπω να πηγαινω γιατι θελω πολυ να τους δω…

Oύτε που περίμενα να δω κάτι τέτοιο…Ευχάριστο νέο,ήθελα πολύ να τους δω,θα ρθουν και με καινούρια δουλειά.

ps1:Χρήστο σίγουρα θα βγούνε έξω,οπότε μην υπολογίζεις εδώ
ps2:Freedom αγόρι μου ψήθηκες να δεις HEAT?:lol:

Παιδια,τους περιμενω χρονια να ερθουν.Κι εγω χαλιεμα για το χωρο αν και δεν ειμαιι Αθηναιος,αλλα ειτε Αθηνα ,ειτε Θεσσαλονικη σε ενα απο τα δυο live θα παω ασυζητητι!!!

με τη θεσσαλονίκη έχει σχέση ο ξήγας?