Crimson Glory @ Salonica, Mυλος 22/10 @ Κύτταρο - 23/10

από το φβ του Μανώλη Καραζέρη !

JAG PANZER WILL HEADLINE UP THE HAMMERS FESTIVAL SPECIAL EDITION PART 1!! ALONG WITH THEM DEXTER WARD WITH THE FIRST ALBUM “NEON LIGHTS” ON BOARD AND THE GREAT HEAVY METAL PORTUGUESE WARRIORS MIDNIGHT PRIEST. MORE BANDS T.B.A!!

8O 8O 8O 8O

ΑΝΤIO ΖΩΗ ! :metal:

Κάπου εδώ ο γνωστός κόσμος φτάνει στο τέλος του…

SUNDAY 23 OCTOBER 2011
AN CLUB
SPECIAL EDITION TO CELEBRATE UP THE HAMMERS DVD RELEASE!
YOU WILL BE ABLE TO GET FIRST THE UP THE HAMMERS DVD ON SPECIAL PRICE!
STOCK DAY FOR UP THE HAMMERS MERCHANDISE FROM PAST YEARS!
LOTS OF SURPRISES!
TICKET PRICE 30 EURO.PRESALE STARTS LATE JULY!

JAG PANZER (USA)
DEXTER WARD (GR/IT)
MIDNIGHT PRIEST (POR)
+MORE BANDS TBA

Συνονόματε, σ’ αγαπώ.

8O8O8O8O8O8O8O8O8O8O
[SIZE=“7”]ΝΑΙ ΡΕ!!![/SIZE]

[B][SIZE=“3”]ΠΩΩΩ, ΤΙ???[/SIZE][/B] Jag Panzer λεει? Τρελαινομαι…:vibrate:

Ναααααααααααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:yahoo:…αυτά είναι…το live της επόμενης χρονιάς=D>:):!:

Γνωστε user επειδη ξερω οτι νοητα βρισκεσαι ηδη στο τιμημενο καγκελακι του Αn και νομιζω σ’ακουω που γκαριζεις ‘‘the mooon will bring a change toniiight,asleeep no one will se myyy pliιιιιght…’’,κρατα μου μια θεση εκει διπλα.Ολεθρος,καταστροφη,ισοπεδωση.

Καλά τα λέει ο Μανώλης ρε μοδζ. Τα τελευταία ποστ είναι για τη special edition του UTH που θα ναι τώρα τον Οκτώβρη και ο τίτλος από πάνω λέει “2+3 Μαρτίου 2012”, ήδη ο stef π.χ. νομίζει ότι οι Panzer έρχονται του χρόνου, ένα όμορφο μπάχαλο. Καλύτερα να υπάρχει σαν ξεχωριστό θρεντ το special edition.

Will do mate, will do. 8)

γιατι κυριακη!γιατι!εμεις της επαρχιας παλι θα τσακωνομαστε με το αφεντικο γαμω τη πουτανα μου!

Από τώρα παρακαλάω γνωστούς και αγνώστους θεούς, υπέργειες και υπόγειες δυνάμεις, χθόνιους, υποχθόνιους και καταχθόνιους δαίμονες, νεράιδες του δάσους, λάμιες, θαλάσσια τέρατα, βελζεβούληδες, ελοχίμ και νεφιλίμ, το μέγα Λιακόπουλο, ακόμα και το μέγα μύστη και αρχιερέα του σκότους Φίλιππο Συρίγο, να μη μου στραβώσει εκείνη η Κυριακή.

Κρατηστε μου κι εμενα θεση. Παρκαρω κι ερχομαι.

:drunk::yahoo:

Θα ερθω κι εγω!!!

I’m a man who shows no mercy for the weak!

NO MERCY

Και για εμενα, μου τα χαλασες στους Priest, μου χρωστας…

Σοκ και Δεος!
please ενημερωστε κι εμας τους επαρχιωτες μολις υπαρχουν περισσοτερα νεα για tickets

Και για εξηγηστε μου, αν γνωριζει καποιος. Τι σοϊ συναυλια ειναι αυτη? Φεστιβαλ UTH πριν το UTH?

special event φάση! :slight_smile:

Η συναυλια γινετε με αφορμη την κυκλοφορια του πρωτου dvd του φεστιβαλ και οσοι ερθουν θα εχουν την ευκαιρια να το αποκτησουν σε ιδιαιτερα προνομιακη τιμη.

…υπέροχα…τότε θα κυκλοφορήσει;:):!:

21 Mogwai
23 Jag Panzer.
Ωραια!