Νέος τραγουδιστής για τους Crimson Glory

http://www.metalhammer.gr/magazine/news.html
Σχολιαστε

drummer για τραγουδιστης…??

εδω εχει παντως ενα δειγμα με το Dragon Lady

[SIZE=“4”]CRIMSON GLORY “Dragon Lady” featuring Todd La Torre [/SIZE]

Αυτο εβλεπα μολις τωρα

είναι στο στυλ των Midnight και Wade Black η φωνή του…
time will tell…

*πλάκα πλάκα καιρό έχω να ακούσω Crimson Glory

Σόρι ρε παιδιά, αλλά δεν μπορώ…δεν γίνεται. Μπορεί να είναι κόλλημα, αλλά λείπει ο Θεός…

εδω και κατι αιωνες λειπει…
τι να κανουμε

Ποτέ δεν μου άρεσαν οι επόμενοι που θυμίζουν τους πρώτους. Αν θες να συνεχίσεις πρέπει να βρεις μια φωνή με δική της παρουσία. Κατά τα άλλα είναι πραγματικά πολύ καλός ο νέος, αλλά…

Εμένα παιδιά μου άρεσε πάρα πολυ κ ο Wade!
Μακάρι να γράψουν κ κάτι καλό στο στούντιο!

Μονο ενθουσιασμο προκαλει το γεγονος οτι οι Θεοι δραστηριοποιουνται ξανα. :vibrate:

Αν και χωρις τον Midnight, δεν θα ειναι ποτε το ιδιο, ενδιαφερον νεο, για να δουμε…

Χωρλις ν’αμφισβητώ σε καμιά περίπτωση την αξία του, δε νομίζω πως είναι τόσο η έλλειψη του Midnight που κοστίζει στη μπάντα όλα τα χρόνια από το '88 κ μετά… Ούτως ή άλλως το “Astronomica” ήταν υπέρτατη δισκάρα! (κ αντίστοιχα το τελευταίο με Midnight υπέρτατη πατάτα…) Όποιος επίσης έχει ακούσει Parish καταλαβαίνει ότι αυτή η ομάδα υπερταλαντούχων μουσικών κ μεμονωμένα να λειτουργήσει βγάζει διαμάντια. Άρα το ζητούμενο είναι να επαναδραστηριοποιηθούν. Πάμε ρε παίδες! :smiley:

Περιμένω να ακούσω νέο υλικό για να έχω μια πιο ολοκληρωμένη γνώμη…
O Todd La Torre έχει καλήφωνή και ελπίζω να το εκματαλλευτούν αυτό…

κανενα νεο εχει ακουσει καποιος; :-k

ηχογραφούν το νέο δίσκο αλλά δεν νομίζω να κυκλοφορήσει πρίν το τέλος του 2011… άκουσα κάποια δείγματα και μπορώ να πω πως προβλέπεται μεγάλη δισκάρα. ο La Torre είναι μέγιστη φωνή και ανυπομονώ γιά το ΚΙΤ του χρόνου

thanx brooo :smiley:

Μπορεί κανεις να μην αναπληρώνει το θεό αλλά ο καινούριος είναι πολύ καλός!
Ζηλεύω όσους θα παρευρεθούν στο Keep it true :stuck_out_tongue:

Και γω θα μαι KIT!! Ανυπομονωωωωω πραγματικα! Αι να δουμε και τι ψαρια θα πιασει ο καινουργιος! Αν και καλος μου ακουγεται. Οψωμεθα…