Crippled black phoenix, 28/4, An club

Θα σκεφτω πολυ σοβαρα την περιπτωση σου και ευτυχως που με προλαβες και δεν ειχα ποσταρει ακομα . ΕΥΤΥΧΩΣ…γιατι αυτα που θα πω αν θα πω δεν εχω την παραμικρη ικανοτητα να μεταφερω αυτουσια γραπτως…
Προς το παρον θα σεβαστω το μελος μας και θα πω μονο αυτο … Απο χτες δεν κατοικω πια εδω !
Ειμαι αλλου…O:)

Εντάξει θα ζήσω με το γεγονός ότι έφτασα αρκετά κοντά στην πηγή αλλά δεν δροσίστικα.:stuck_out_tongue: :frowning:

Μπορείτε ελεύθερα να περιγράψετε το τι έγινε χτες.:stuck_out_tongue: 8) Αυτό που με έτρωγε περισσότερο να μάθω είναι πως στο καλό χώρεσαν όλοι οι μουσικοι εκεί πάνω. :-k

Και να φανταστείτε όταν είπαν κατι παιδιά από κει στον έλληνα κιμπορντίστα ότι θα 'ναι στιμωγμένος πάνω στην σκηνή μας έστειλε με την απάντηση του ότι θα ναι σοβαρά ο μεγαλυτερος συναυλιακός χώρος που έχει παίξει.:lol: Φανταστειτε αυτοί οι μουσικοί σε τι χώρους “στοιβάζονται”.#-o

To ελευθερα που λες ειναι επικινδυνο σε πληροφορω…

Μια μικρη γευση μονο .

Υπηρχαν μεγαλα ονοματα σε αυτη την μπαντα . Αυτα τα παιδια ομως ηρθαν να μας δωσουν ενα δειγμα το τι μπορουν να κανουν .

Προερχομενοι απο απειρα ειδη μουσικης εμφανιστηκε στη σκηνη ενα απιστευτο μωσαικο μουσικων…

Ενας ντραμερ , δυο κιθαριστες , δυο πληκτραδες , ενας μπασσιστας , μια τσελιστρια και ενας τραγουδιστης με την ακουστικη κιθαρα του , χωρεσαν μια χαρα αναμεσα στα κερια που αναψαν πριν ξεκινησουν …

Ο Ελληνας που αναφερεσαι επαιζε και σε ρεμπεταδικο στο Βελγιο . Αφου λοιπον φτασανε στρατοσφαιρα για πανω απο μιαμισυ ωρα διακοψανε λιγο το δικο τους σετ για να παιξουν το…ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΝΤΗΛΙ ΣΟΥ :bow2: και μετα αρχισαν εναν 20λεπτο post rock πανικο που εστειλαν τους παντες στρατοσφαιρα ξανα O:) και λεω δεν γινεται απο καπου πρεπει να σωθω…
Αρχιζουν λοιπον να αποχωρουν ενας ενας μεχρι που η μουσικη εμεινε μονη της με εναν απιστευτο θορυβο να γαμαει με μανια τα μυαλα μας.

Δυστυχως για μας η σεμνη τελετη ελαβε τελος με τον κιθαριστα να ερχεται στη σκηνη και να ψαχνει υποτιθεται απο που να κλεισει αυτη την μαγικη ακουστικη επελαση που ζησαμε.
Βρηκε λοιπον τους σωστους διακοπτες και μας επανεφερε στη γη…Η ωρα ηταν 2 και τεταρτο νομιζω…

Τα υπολοιπα σε pm οποιος ενδιαφερεται γιατι αλλιως θα γινω πολυ ρομπα με αυτα που θα πω .

:frowning:
#-o
8O
:cry:
:o
:evil:

(Tα emoticons εκφράζουν όλα οσα νιώθω…:-s )

Αντε και στους Red Sparrows 31/5 να κάτσω σε ΟΛΗ τη συναυλία…:lol: #-o