Crippled black phoenix, 28/4, An club

Τους ανακάλυψα μόλις πριν 2 βδομάδες και έγιναν αμέσως από τα αγαπημένα μου Post-rock συγκροτήματα. Αυτό το Σάββατο θα εμφανιστούν live στο An club. Για περισσότερες πληροφορίες για το γκρουπ και μερικά ακούσματα:

http://crippledblackphoenix.com/index2.php
http://www.myspace.com/crippledblackphoenix

Τιμή εισητηρίου 20 Ευρώ αν θυμάμαι καλά.:wink:

Eισαι ΕΠΙΤΙΜΟΣ καλεσμενος στο Thread Αlternative κυκλοφοριες και σου προσφερουμε στη νεοσυστατη οργανωση TERROR8O CLUB μια εξεχουσα θεση…
Θα ειναι τιμη μας να σε εχουμε …

Σας ευχαριστώ κύριε dazmaniak, θα είναι τιμή μου. 8) :stuck_out_tongue: :smiley:

To post-rock ειναι μεγάλη μου αγάπη και ελπίζω να ανταλλάζω με άτομα, γνώσεις πάνω στο είδος! :stuck_out_tongue: :thumbup: :naughty:

Aυτος ο δισκος ειναι πολυ μακρια και δεν μπαινει σε ταμπελες …Ειναι μαγεια !
Ουτε post rock ειναι …Ειναι το ειδος ΠΙΚΡΑ …:frowning:

Να δούμε πως θα τα παίζουν και live το Σάββατο…:roll: 8)

Mπορεις να με πληροφορησεις για το χωρο; Θα χωρανε οι μουσικοι; Ειναι και πολλοι παναθεμα τους…Εχει καλο ηχο; Οι μουσικοι που ακουσα στο αλμπουμιδι ειναι υπερανω κριτικης . :bow2:

πωπω ασε ρε γμτ και δε μπορω να ερθω. εχω ηδη εισιτηριο για guardian. ειναι η αγαπημενη μου metal μπαντα και δε παιζει να χασω το διημερο…:frowning:

Αυτό είναι που με προβληματίζει και μένα άλλα λογικά κάπου θα τους βολέψουν.:lol: :lol:
Ο ήχος είναι καλός εκτός και αν έχει “κέφια” ο ηχολήπτης. :stuck_out_tongue:

KOKKINH KAΡΤΑ …YOU’RE OUT MISTER!!!:lol: :lol: :lol:

Στα κραταγα μαζεμενα εσενα :lol: :lol: :lol:

:cry: :cry:

το αξιζω…ειναι αληθεια…

:cry: :cry:

Dazmaniak τώρα μπήκα πρώτη φορά στο thread Alternative κυκλοφορίες και νιώθω ντροπιασμένος λίγο για την καθυστερημένη ανακάλυψη τους από μένα μιας και τους είχες αναφέρει εδώ και καιρό.:stuck_out_tongue: :smiley:
Και τώρα ακούω και τα υπόλοιπα γκρουπ που έγραψες εσύ και οι υπόλοιποι εκεί και είναι πραγματικά διαμάντια.
Πρέπει να γίνεις ο επίσημος scouter του rocking. :bow2: =D> :bow: :thumbup: :respect:

Έχουμε να περάσουμε καλά το Σάββατο στο ΑΝ και άσε τους άλλους να τραγουδάνε το τραγούδι του Βάρδου.:lol:

Eιμαι scouter για τον εαυτο μου (οπως ειδες ειναι και αλλοι) . Ειχα διαγνωσει τα γουστα σου εδω και καιρο…
Το ντροπιασμενος μην το ξαναπεις γιατι θα εχουμε θυματα (θα σε βαλω να ποσταρεις ενα αποθεωτικο thread για το girlfriend της Avril Lavigne).

Eπισης οπως ειδες τους Crippled Black Phoenix τους κρατησα πριβε . Οπως δηλωσα ειναι για λιγους. Οι βαρδοι ειναι για τους πολλους … οποτε καλα κανουν και πανε και σε παρακαλω δεν κατηγορουμε κανενα . Οποτε μην το φωναζουμε πολυ… Δεν ξερω και ποσους χωραει. :lol:

Πολυ στο σοβαρο δεν μου βγηκε; :-k

Ναι όντως βγήκε λίγο σοβαρό. :lol: :smiley:

Χάρηκα που μπήκα στην “μυστική” κλίκα. Για τους Guardian είπα να πάνε οι υπόλοιποι ώστε να μας αδειάζουν το ΑΝ. :stuck_out_tongue: :smiley: Φυσικά και respect και για τους Guardian. :wink:

Και αν θυμάμαι την συναυλία θα ανοίξουν οι Misuse. Επίσης πολύ καλή μπάντα.

Bλεπω η Avril απειλη ειχε αποτελεσμα:D
Εχουμε και καταστατικο :lol: τι νομιζες; Για ανοργανωτους μας περασες ;

Welcome …

Thanks Daz. :wink:

Και όσοι θέλουν να τσεκάρουν τους πάρα πολύ καλούς Έλληνες Misuse που θα ανοίξουν για τους Crippled Black Phoenix :

Μια φωτο της Avril με το girlfriend θα εκτιμουνταν ιδιαιτερα νομιζω…να κανουν και ναζακια αν γινεται!:offtopic: :lol:

On topic-Θα θελα να τους δω ειναι η αληθεια,μου αρεσε πολυ ο δισκος…:?

Eσενα καπου σε ξερω…δεν ειχες παλια το nickname osamabinhokam ; O ιδιος δεν εισαι ρε;
Aν διαφημισετε αλλο τους CBP και φαω στριμωξιδι θα πεσουν μεγαλυτερες ποινες και πιστεψτε με η Αvril θα ειναι hardcore μπροστα στις πιο βαριες ποινες…

τα λεμε εκει παιδια :slight_smile:

Ελπίζω να βρώ εισητήρια στην είσοδο. :lol: :lol:

Λόγω ανωτέρας βίας δεν μπόρεσα να παρακολουθήσω το σετ των Crippled Black Phoenix, γι’ αυτό παρακαλειστε να ΜΗΝ πείτε πόσο γαμάτα ήταν. :stuck_out_tongue: :frowning: :frowning: :frowning:

Τουλάχιστον πρόλαβα και είδα το unplugged set του τραγουδιστή των C.B.P. και τους Έλληνες Misuse, που ήταν εκπληκτικοί.

Άκουγα και συνομιλίες του έλληνα κιμπορντίστα των C.B.P. πριν το live o οποίος εξήγησε από που πηγάζει η ονομασία και την γνώμη του για τα συναυλιακά τεκτενόμενα. :smiley:

P.S. Λυπηθείτε με και πειτε πως τελικά δεν εμφανίστηκαν οι C.B.P. και πως δεν έχασα τπτ. :frowning: #-o :stuck_out_tongue: