Crippled Black Phoenix 8/3 Αθήνα - 9/3 Θεσσ

Ουφ,μακάρι!

εγώ θα ανέβω στην Αθήνα (το Κύτταρο είναι γεωγραφικά πιο πάνω από το σπίτι μου) και λέω μήπως ανέβω και ακόμα πιο πάνω. Ψήστο 8)

τι ειν τούτο ρε…8O8O

Δεν θέλω μαλακίες… Το live δεν χάνετε βέβαια αλλά αυτό θα είναι μεγάλο μείον…

The tour dates will be complete soon, just filling in the last 2/3 gaps. [B]The singer for this tour will be our friend Matt… For all of wondering who was in the video, that was a very dear friend called Bry Outlaw[/B], once upon a time Greaves and Bry were in a band together called Khang from Bradford. So you’ll all have to wait untill we play the shows to hear what we have in store. We’re sure some people have made their minds up already to whether we meet their approval…Only time will tell as to what we’ll do next. Anyway…whoever the new vocalist would be, we hope you would give them a good warm welcome. Cheers. CBP

false alarm

Good news:)

Για Αθήνα (δεν τα ανοίξανε ακόμα)

τι διάολο, πόσα είχανε βάλει, 3? :lol:

Πάντως σήμερα Θεσσαλονίκη εισιτήρια ακόμα δεν υπάρχουν διαθέσιμά στον τζο… θα περάσω και αύριο μια βόλτα…

Να καεί το πληκτρολόγιο όσων πρόλαβαν τα φθηνά. Μα καλά ύπνο δεν είχαν χτες. Πότε πρόλαβαν και τα πήραν όλα;;;;;;;;;;;;;;;

Τέσπα, εγώ πήγα στο ticket και τσίμπησα το δικό μου :smiley:

όσων αφορά κλπ

Τσεκδισάου:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=1300239#post1300239

Όχι ρε πούστη… τώρα το είδα…

Τέσπα, τσίμπησα και γω τα εισιτήρια μου σήμερα… κοντεύουν να φύγουν τα μισά 18άρια θεσσαλονίκη… Πιστεύω μια 300άρα την έχουμε άνετα στο 8ball…

Χωράμε τόσοι?

Άνετα… και περισσότεροι έχουν μπει εκεί μέσα…

(Είμαστε πραγματικά τυχεροί που μας έχει προκύψει από το πουθενά μια μπάντα σαν τους Crippled Black Phoenix)
http://www.rocking.gr/reviews/album/Crippled_Black_Phoenix_-_Mankind_The_Crafty_Ape/4012/

πηρα τικετ για θεσσαλονικη και απ οτι φαίνεται δεν εχουν φύγει τα πρωτα 100…

Πηρα επιτελους το δικο μου, εχει ακομα εισητηρια των 18? για Αθηνα. Το 2012 μεταξυ πολλων αλλων ειναι η Ποστ χρονια τελικα.
Υγ. Γνωριζει κανεις ποιοι θα ανοιξουν τελικα την συναυλια;

Ελα να ζεσταινομαστε !

Συνεντευξη του [B]Justin Greaves[/B] στη LIFO. [B][U][I]click[/I][/U][/B]

edit.πφφφ,προλαβε ο Ραντικαλ στα του γκρουπ.

:D:D:D

Θεσσαλονίκη το τικετ χαουζ έχει αρχίσει να πουλάει τα 22άρια ενώ μετρόπολις έχει 3 18άρια…

Όποιος θέλει να προλάβει ας βιαστεί…

Τελικά ο τραγουδιάρης θα είναι σερπράηζ;