Crippled Black Phoenix 8/3 Αθήνα - 9/3 Θεσσ

εδιδ:άκυρο… μαλακία έγραψα…το κανα ντιλιτ

ελπίζω να μην τα εξαφανίσουν μέχρι την Παρασκευή…

Θεσσαλονίκη 18άρια τέλος από χθές… πλέον μόνο 22…

6 μέρες για την λαιβάρα λέμε…

Θα εχει και απεξω εισιτηρια τη μερα του λαιβ ε?

Ήδη έχει ξεκινήσει η πώληση των 22 ευρώ εισιτηρίων αλλά το βρίσκω απίθανο να γίνει σολντ αουτ στο κύτταρο.

Το ηξερα οτι εχει ξεκινησει η προπωληση,απλα δεν γνωριζα εαν θα εχει και απ’εξω απο το κυτταρο ειστηρια την πεμπτη.ευχαριστω παντως!

Eίπα ότι έχει ξεκινήσει η προπώληση των 22 δηλαδή έχουν φύγει τα 100 πρώτα.

έχουν φύγει και τα 15άρια limited discount του ιντερνέτ… :wink:

Πουλαω μουρη!!! :stuck_out_tongue:
Ποιος ήταν στην πρωτη συναυλία τους πριν μερικα χρονια στο An club… με τα κερακια και τα ρεσώ επι σκηνης… χαχαχαχ , ημασταν περιπου 50 ατομα τοτε και μου είχε κακοφανεί! :-k

Καθε φορα που ακούω τα Hurricane και Laying Traps ανυπομονω ακομα περισσοτερο!

Πάρτε ομορφόπαιδο που θα μας τραγουδήσει…
http://mattsimpkin.com/

Τρομερό το site του…πολύ πλούσιο υλικό…

Τυπική φωνή… Ούτε κρύο, ούτε ζέστη…

Ε και ο προηγούμενος ψιλοάφωνος ήταν μεταξύ μας. Απλά είχε ωραίο feeling (και αρκετή Floyd-ίλα σαν στυλ).

Ισχύει… και σε μερικά λαιβ βίντεο που έχω δει δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα κιόλας…

μέχρι την πέμπτη υπομονή και θα μάθουμε πόσο καλός είναι…

…κατι ακουστηκε για sold out…ισχυει? :-k

με τίποτα… Αθήνα έχει ακόμα και στο νετ εισιτήρια :http://cbp2012-ath.eventbrite.com/
και θεσσαλονίκη έχει στανταρ…

Μήπως είδες τίποτα SOLD ΟUT τα 18άρια εισιτήρια…?

Επίσης θεσσαλονίκη και να τελειώσει η προπώληση (απίθανο) θα κρατηθούν κάποια για την μέρα της συναυλίας στο ταμείο…

Πρεπει να εχουν ξεπουλησει τα εισητηρια των 15 & 18?. Προς 22? υπαρχουν κανονικα ακομα.
Επισης. Ανακοινωθηκε στο facebook πως το συγκροτημα θα παιξει πανω απο δυο ωρες… [U][B]Αυτα[/B][/U] ειναι!

Thanks παιδια…8)

οποιος δε θελει να σποιλεριαστει, δεν το ανοιγει:)

To foβαμαι λιγο ολο αυτο…

Με βλεπω να πηγαινω μονος μου, ελπιζω να πετυχω καμια γνωστη φατσα να το παιξω φιλος:D