Crippled Black Phoenix + Maybeshewill 18/9 @ Principal, 19/9@ Kyttaro

δεν είναι κακός ο Μάνος. εσύ είσαι άμπαλος…:stuck_out_tongue:

δεν πειραζει κυριος απο πανω…

θα σε αναφερω εσενα…

θα με αναφέρεις;;;
χααχαχα
για παρουσιάσου πρώτα νεαρέ και θα σε βγάλω σε αναφορά με όλη τη σειρά σου…

Crippled black phoenix bulletin @ Myspace

“…
As for the rest of the year and touring, we’ll be playing some shows in the UK hopefully in July, we’re working on that now. Also we’re very pleased to be making a return visit to Athens, Greece on 18th September, i reckon we’ll sort out something new for the set for that one. Also in September we have a shoe in Bristol with an orchestra or something, that’s on the 26th, it should be quiet interesting i reckon. After that, we’re booking a lot of shows in Europe, France, Germany, Italy etc… so look out for dates being posted in the coming weeks, October and November should be pretty busy…”

θεσσαλονικη? :frowning:

Μόλις έμαθα απ’ τον πληκτρά των CBP ότι θα παίξουν στο Rodeo (αυτό ήταν ήδη γνωστό) δύο συνεχόμενα βράδια (αυτό νομίζω δεν ήταν).

Πάντως γενικά Gagarin >>> Rodeo, εγώ απογοητεύτηκα αρκετά. Είναι και τόσα άτομα, πού διάλο θα χωρέσουν;

Ηταν γνωστο και για τις 2 βραδιες απο τα flyerακια της Alterground

ΟΚ my bad, δε γνώριζα…

πιο ροντέο ρε μλκς. τι άλλο θα διαβάσουμε :lol:

ω θεοί.

Τραγική επιλογή…γελάμε…

Εξηγείστε στον άνθρωπο τι χουνέρι πάνε να τους κάνουν.

Tι προσέλευση περιμένετε ότι θα έχει το συγκεκριμένο λαηβ;

Κανά τρακοσάρι άτομα σίγουρα. Τώρα για το διήμερο δεν ξέρω.

Επειδή το Σεπτέμβρη έχει βροχές, να κλείσω αεροπορικά τώρα που είναι φτηνά, ή παίζει να τα χάσω γιατί θα στάζει καμιά οροφή; Τι ξέρουμε για το διοργανωτή; Από ήχο πως είναι οι συναυλίες του; MONO δεν είχε φέρει κι αυτός; (αυτό που θυμάμαι μόνο, είναι πως είναι αυτός που πόσταρε εδώ μέσα γιατί του έλεγαν πως υπερκοστολογεί. Σωστά;)

Έχε υπομονή μερικές μέρες ακόμα λέω εγώ. :slight_smile:

Παντως το να γινει η συγκεκριμενη συναυλια στο Rodeo μονο ως ανεκδοτο μπορει να αντιμετωπιστει.

αυτα δε τα χανουν παιδια… και στο rodeo και στο gagarin και στο υπογειο του σπιτιου μου(χχχμμμμμ… καλη φαση θα ηταν) η ιστορια εχει δειξει οτι τεοια live δεν ξεχνιουνται ευκολα

What the f?

Στο space του Rodeo δεν υπάρχει αναφορά στη συναυλία… Μακάρι δλδ.

Στο myspace τους πάντως αναφέρουν σαν χώρο το Κύτταρο.

Σωστός…