Cult Ταινίες των 80'ς

απειρα respect στο private resort,ποοοολυυυ καμμενο…το ψαχνω γαμωτο χρονια,αλλα δεν…

Oι ταινιες που ποσταρε ο Daz δεν υπάρχουν ουτε σε torrent…respect…:lol:

Με τιμαει που χω δει τις περισσοτερες και μαλιστα σε βιντεοκασεττες??Πω…εγερασαμεν…:stuck_out_tongue:

ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΕΠΗ!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Εγώ πάντως το Fast Times At Ridgemont High μια χαρά το βρήκα σε τορρεντάδικο και το κατέβασα. :slight_smile: :wink:

Αυτή την είδα πρόσφατα στο ¶λτερ :stuck_out_tongue: Μόνο αυτοί βάζουν τέτοιες καμενιές…

:lol::lol: Η Αλήθεια κρύβεται στους Sex Pistols, gege;
:lol3::lol3: Χθες το ανακάλυψα τυχαία χθες και έχω διπλωθεί στα γέλοια…μα πόσο καμένες πια !! Το κομματάκι τα σπάει, ποιό να είναι άραγε; :lol:

Ειναι ενα τελειωμενο απ’αυτα που αποτελουσαν μουσικη επενδυση των ταινιων της εποχης(ο Κατσαρος τα εφτιαχνε πιο πολυ).Μιας και ξανανεβηκε το θρεντ ας ποσταρω λιγη καλτιλα ακομα.

Popo ti cult-ila einai ayti ? :lol::lol::lol:

Eιδικοτης μου.:smiley:

Exo liosei…“H alitheia brisketai stous Sex Pistols” :lol: Ti xtypima itan ayto? 8O

Κάτω απ’τη ζώνη… Εντωμεταξύ ο παπάς κι η μάνα μετά: “Τι αμαρτίες πληρώνουμε??” :lol::lol::lol:


Listening to: Howard Shore - The Pyre Of Denethor
via FoxyTunes

Den yparxei ayti i tainia…:lol:

TEΛΟΣ…:lol:

Φιλε Daz αυτη η ταινια ειναι ενα επος απο μονη της.:slight_smile:

@Davidian:Καλα που μου το θυμησες,θεουλας ο Βογλης.Τι Chuck Norris,Mad Max,Terminator και μαλακιες,αυτα ειναι.:lol:

H leksi epos pairnei alli diastasi…:lol: Popo poly fasaria sto videaki alla ta spaei asxima.

Αλλο καψιμο απο κει.

As synexisoume ligo akoma cult-ila. Poly poly dimofileis otan eimastan neoi (emeis) me mpoliki dosi true cult me polles tainies sta 80’s me proti tin thryliki tou 1978 Up in smoke. Akolouthei afisa:

Akolouthoun videakia endeiktika:


:smiley:

απο το ελικοπτερο στο τελος δεν κατεβαινει ο κουρκουλος???

χααχαχααχα πρεπει να την δω αυτην.~!

Παρτε και ενα αλλο, δεν ξερω καν αν ειναι απο 80’ς αλλα νταξει, αξιζει τον κοπο θαρρω (τρεκιζ!)

Αυτο γινεται σε μια αλλη ταινια,στο Εξοδος Κινδυνου νομιζω.