Πιο cult persona της ελληνικης TV

μπαμπης ο σεξολογος:p
αλλα ολοι ειναι παρ’ τον εναν κ χτυπα τον αλλον…:?

Οντως ρε!!εγω τον ξερω και προσωπικα,ειναι απο αλλο συμπαν ο τυπας.:stuck_out_tongue:

Απο τους παραπανω εγω ψηφιζω Τσουκαλα και τη τεραστια Πανια γιατι χαρη στην υπομονη της καταφερε ν’αναδειξει μια σειρα απο “μεγαλες περσονες” οπως Παρασκευας,Κατμαν,Ταμπακης και η λιστα ειν’ατελιωτη.

:lol::lol::lol::lol:

αν δεν ψηφιζα λιακο θα εβαζα τακη.μερικες ακομα κορυφαιες στιγμες: ‘‘βγαλε το καροτο απο το στομα’’

'‘θες κατσουρανη;παρτον’'δειχνοντας τα γεννητικα του οργανα

-'θες να νικησει η λυον δεν εισαι ελληνας;
-εχω γαλλικες ριζες
-ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!πηγαινε στην γαλλια να κανεις επανασταση

‘‘και απο μπρος και απο πισω δηλ και εντος και εντος’’

‘‘εκεινος ο ψηλος που κρατουσε ξυραφακι να ξερει οτι θα εχει προβλημα με τον κωλο του’’
αναφερομενος στην επιθεση που του εκαναν βαζελοι
‘‘και τωρα παμε στην ομαδα των πουστηδων’’,’‘η ντροπη των οπαδων τους’'αναφορα σε ομαδα που εχει εμβλημα το τριφυλι

-ρε τακη που κουρευεσαι;
-(εκει που καθεται ηρεμος)ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!(ηρεμα)εκει
αυτα μουρχονται τωρα youtube για να να τα δειτε .

Eκει ειναι με τον αλλον το μαλλια που μολις ο Τσουκαλας λεει ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ λεει ο μαλλιας:’‘εκει που κουρευομαι και γω!πουθενα δηλαδη:p’’

Πρεκας ρε ! Τι να λεμε τωρα…:smiley:

νννννννννννννιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιααααααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

ρε πριν πολλά χρόνια είχα ακούσει κάτι που είχαν πει στον τσουκαλά.Τον είχε ρωτήσει κάποιος κάτι σχετικά με την οικογένεια του και ο τσουκαλάς απάντησε κάτι χωρίς να υποψιάζετια και του είπαν κάτι για την μάνα του.Ξέρετε τι ακριβώς του είχαν πει γιατί το ψάχνω:p(ξέρω δεν είναι κατατοπιστικό αλλά όσοι μπορείτε πείτε:p)

Πιο cult είναι ο Ψωμιάδης που έχει εμφανιστεί σα βλάκας, σαν ηλίθιος, έχει τραγουδήσει, έχει φάει γιαούρτια, έχει βγει στη νετ να μιλήσει για “πολιτικά”, έχει βγει στη Λαμπίρη να “μιλήσει” για μαλακίες, έχει ντυθεί ζορό, του έχουν κάνει πλάκα, έχει βγει με τη γυναίκα του στη δρούζα, έχει βγει έξω φρενών κτλ

Ακόμα πιο cult είναι οι ψηφοφόροι του. Οι απανταχού βλάκες που μου κλέβουν οξυγόνο στην όμορφη Θεσσαλονίκη (:

γεια σου ρε ανιτα…που τους βρισκεις;
http://www.youtube.com/watch?v=Dsmk5KoVG1s&feature=related

O βλακας ο Τσουκαλάς…

Ο πιο καλτ θα είναι αυτός που θα έχει τις λιγότερες ψήφους, ε. Αλλιώς δεν θα είναι πραγματικά καλτ.

καλα ολοι ειναι καλτ αλλα απο το πολλ στανταρ ο τσουκαλας.επισης τεραστια ελλειψη ο φικιωρης

Φικιωρης. <3

Σομπολος

Γιέαχ.

Ποιος ειναι ο Φικιωρης ρε παιδια ? :-s

λιακο,και τα μυαλα στα μπλεντερ…

+1 Γεια σου παιδιααααααα

Ο γιατρός που κλάνει και πηδάει συνέχεια, αν έχεις δει έστω και μια εκπομπή του Θέμου ολόκληρη αποκλείεται να μην τον έχεις πετύχει.

http://www.youtube.com/watch?v=feASq0DeMA0

Τόκος θέουλας ε!
Κι αυτός μεγάλη έλλειψη…