Πιο cult persona της ελληνικης TV

:lol:

Δύσκολο πολλ, αλλά ψήφισα Λιακό! :smiley:

μπραβο ρε φιλε δυνατα και Ελληνικα:lol::lol::lol:

Πρεκας

Δυσκολο.Ειναι πολλοι ακομα.Φικιωρης,Μπεζεντακου,Εθνικος σταρ!:p:p

Από αυτά που είναι στο Poll ο Λιακόπουλος δεν παίζεται αλλά εγώ περιμένω τη μέρα που θα γίνει το Ελληνικο Prison Break με Παλαιοκώστα για να ζητήσω από τους Mods να μου αλλάξουν ψήφο.

δεν χωρουσαν ολοι ρε γαμωτο!αντι χαρδαβελα και θωδη θα εβαζα φικιωρη και εθνικο σταρ

Λείπει και η Σια Λιαροπούλου ε!!! :lol:

τι να πω οι επιλογες σας ειναι καταπληκτικες!ντροπη και αισχος στο rocking που δινει μονο 10 επιλογες και δεν αφηνει να εκφραστει η επιθυμια του λαου!

Mετά από πολύ μεγάλη μάχη με τον εαυτό μου, ψήφισα Πρέκα. Και ο Λιακό βέβαια είναι δύναμη!

ψηφησα θωδη μετα απο πολλη σκεψη εναντι λιακοπουλου
νταξ η γυναικα ειναι τελειως σαπια#-o

Ειλικρινά, το μεγαλείο της ελληνικής τιβί είναι αδύνατον να χωρέσει σ’ένα μόνο πολλ.

Σάκης Ρουβάς του Πειραιά μεγάλη έλλειψη! Όπως και Λεωτσάκος φυσικά!

:lol::lol::lol::lol:

Ανάμεσα σε Λιακό, Πάνια και Θώδη… ψηφίζω Λιακό κι εγώ.
Αν και λείπει ο Κάτμαν, ο Εθνικός σταρ, η Λουκά και άλλοι πολλοί, έχουμε και πληθώρα πανάθεμά μας…

Πιο kalt είναι ο Χαρδαβέλας και μόνο εγώ τον ψήφισα.

οι αλλοι ειναι για τον πεο και το ξερουν, γιαυτο πρεκας που το χει δει κ σοβαρος :

masturbatiuon goes cloud…xaxa

Ο πιο ΚΑΛΤ άνθρωπος έβερ είναι χωρίς δεύτερη σκέψη ο…

[SIZE=“7”]ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΝΗΣ!!![/SIZE]

Ρε τον αλλον με κατι γυαλια μυγες και μπλουζα μανογωρ πως τον λενε?:stuck_out_tongue:

Ρουλα.-

Επειδή αξίζει μια ψήφο ο Τάκαρος θα του την ρίξω εγώ. Οι ατάκες του έχουν μείνει στην ιστορία. Το κλασικό “άντε γεια”, “σουρωτήρι στον έχω κάνει, κοίτα πως τρέχουν απο πίσω τα γκολ”, “2 χέρια, 3 πόδια”, “μου κλάσατε τα φρύδια”, “Τάκη αν ξαναβρίσεις εγώ φεύγω” και φυσικά το θεϊκό με τον κεκέ που του λέει “θα πάρω κ-κ-κ-κ-και πρωτάθλημα” και ο θεός απαντάει “μίλα κανονικά, μην έχεις πρόβλημα”.

Αυτόν μπήκα να γράψω :lol:

Επίσης: Πέπη Τσεσμελή