Current 93

Την επόμενη φορά που θα σε δω, να έχεις πανοπλία, δεν γλιτώνεις.

Αιλ μπι γουέτινγκ.

E ναι ρε παιδάκι μου, δεν θέλω να το παίξω γερογκρινιάρης και με κράζουνε πάλι, αλλά επειδή ξεμωράθηκε ο Tibet και του γυάλισε το γκομενάκι ο Maniac, δεν σημαίνει ότι είναι και για να τα παίρνουμε πολύ στα σοβαρά, ειδικά όταν έχουν βγάλει αλλους 220 τουλάχιστον δίσκους που, ε όπως και να το κάνουμε, έχουν να πουν κάποια πράγματα παραπάνω.

Σαφώς.
Αλλα έκαστος στο είδος του, κι εγώ Νοrsk Arisk Black Metal ξέρω, αυτά τα trivia πετάω, τι να κάνουμε!
Και τέλος πάντων, κρίμα να πάνε χαμένα ωραία κομμάτια μόνο και μόνο επειδή μας αρέσει να κράζουμε μπάντες…

Δεν μας αρέσει να κράζουμε μπάντες. Ποιά όμορφα κομμάτια λες; Η συμμετοχή Tibet στο Skitliv είναι μάλλον το πιο κακό κομμάτι του δίσκου (γενικά είναι ένα οκ άλμπουμ το Skandinavisk). Δεν έχει νόημα να πάει μπλακμεταλάς και να το ακούσει και να πει “α οκ, καλο ειναι”, πατάτα είναι ξερω γω.

Ακούστε αυθεντικούς Current 93, έχουμε πει αρκετά στην πρώτη σελίδα.
Κι εσύ Almighty C, μην το πολυσκέφτεσαι.

double post, να διαγραφει.

Βασικά διαφωνώ πολύ μαζί σου, αλλά δεν νομίζω ότι έχει νόημα να πάει παρά πέρα…
Καλά ντε μη βαράτε, είπαμε, ένα άλμπουμ έχω ακούσει, ένα trivia είπα να γράψω, θα το ψάξω πιο πολύ το θέμα!
Και ΒΑΝ, δεν το πολυσκέφτομαι 8)

“I Am The Last Of All The Field That Fell: A Channel” ο νέος δίσκος Current 93, με σημαντικές συμμετοχές. (Nick Cave κ.α.) Αναμένουμε με ενδιαφέρον.

Τα κουμάντα σας.