Cynic live in Athens

Ερχονται και οι Cynic!
16/6/07
http://www.cynicalsphere.com/reunion.html
8)

#-o 8O 8O Αναστήθηκαν και οι Cynic?

Που να πρωτοπάμε φέτος ρεεεεεεεεεε…#-o :lol:

[-X

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ! το εμαθα το πρωι και επαθα σοκ. και οι επικριτες να ξερουν πως η επανενωση ειναι μονο για λαιβ. γουσταρω. με τρελα και κορδέλα!:stuck_out_tongue:

τους atheist τους ειδαμε (ειμασταν καγκελο παρακαλω:p ) αντε και τους cynic τωρα!!!:smiley: :smiley: :smiley:

Είμαι ήδη εκεί! :smiley: :smiley: :smiley:

Ελπίζω η τιμή να είναι λογική… Ποιός διοργανώνει το live; (όχι οι γνωστοί κλέφτες ελπίζω…)

χμ. λογικα κανενας λοκντάουν θα ειναι.τον τελευταιο αυτος καιο χαιβολτατζ εχουν κανει τα περισσότερα από τα πιο μικρου βελίνεκους μεταλ λαιβ.

27 euro στο AN Club.

Στο An κι αυτοί ρε γαμώτο; :frowning:
Και δυο μέρες πριν Isis, αυτά είναι :smiley:

οχι ρε και 27!
και γω που πίστευα ότι δεν θα εσκαγα πάνω από 20-22 για live στο An.
Ακόμα θυμάμαι το μνημιώδες Live Riot/Strikelight/Crystal Tears/Rex Mundi στο rock bottom στη Σαλονίκη με εισητήριο 12 ευράκια :smiley:

η αφισα σπερνει…γμτ ειναι ιουνιο στο αν…και λογικα παλι καγκελο μας βλεπω…:stuck_out_tongue: θα σκασουμε παλι…

Μεταφέρεται για 9 Ιουλίου το live, στο AN πάλι.

κατι μου λεει πως θα πεθανουμε απο τη ζεστη…

OΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΜΕ!!!

Έτσι ν’ αδειάζει σιγά-σιγά το forum!!:stuck_out_tongue: :lol:

CYNIC ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
πω πω απιστευτο λαιβ!!!

masvidal θεος!!!
το ιδιο και reinert καθως και οι υπολοιποι!!!

ολα τα λευτα!!!
για οσους δεν πηγανε εκτος απο το οτι χασανε παιξανε τα εξης!

ολο το focus (respect)
(o masvidal εκανε τα ρομποτικα φωνητικα ενω δυστυχως τα brutal ητανε προηχογραφημενα,αν και δεν φαινεται να πηραξε κανεναν αυτο το γεγονος!
επισης στο uroboric forms (εκει εγινε ο μεγαλυτερος πανικος),ανεβηκε να τραγουδισει τα brutal φωνητικα ενα παληκαρι απο μια μπαντα που μου δεν θυμαμαι το ονομα της,μετα απο ενα σχετικο διαγωνισμο,νομιζω στο site των cynic!)
ενα νεο κομματι (evolutionary sleeper)
ενα κομματι απο τα demos μετα το focus (εποχης portal) το Cosmos
και μια διασκευη mahavishnu orchestra το meeting of the spirits!!! (respect again)
κατα τη διαρκεια του λαιβ ζητηθηκε απο το κοινο να παιξουνε κατι απο το human
αλλα δυστυχως δεν παιξανε!ο λογος ειναι οπως ειπαν οτι δεν αισθανονται οκ να παιζουν χωρις τον Chuck στη σκηνη!(respect againx2) οπωτε ολοι το δεχτηκανε,χωρις διαμαρτυριες καθως και ολοι χειροκροτησαμε εις την μνημη του!

οι 2 ελληνικες μπαντες που ανοιξανε το λαιβ ητανε παρα πολυ καλες!
εγω προτιμησα την Εχιδνα,οπου τσιμπησα και το ντεμο τους!

αυτα!
ααα, τσιμπησα και το μπλουζακι του Reunion!!!ολα τα λεφτα!
αναμνηστικο μιας σπουδαιας βραδιας!!!

πάνω κάτω την ιδια γνωμη εχουμε, μονο που δε πέθανα τοοοσο πολυ. μου αρεσε παρα πολύ παντως. αναμενετε ριβιου λιαν συντομως.:wink:

Πόσο κ@ύλα ήταν…:roll: :roll:

Κρίμα πού δεν ήρθα τελικά. Μετά το σόκ & δέος στους Metallica αποφάσισα να ξαναπάω συναυλία από Σεπτέμβρη. Πόση ώρα έπαιξαν οι Cynic;