Cypress Hill

Γνωστοι παντου υποθετω.Ναι μεν κινουνται στο χωρο του Hip Hop αλλα το πανε και αλλου οπως δειχνουν τα παραπανω βιντεο.Ποια η γνωμη σας γι αυτους λοιπον?

Μεγαλο κολλημα στο γυμνασιο οι τυποι.Χιπ χοπ απο το ωραιο και οχι το τρεντουλιαρικο, και καποια τραγουδια που εχω ακουσει με δοσεις μεταλοσυνης.Θα τους ξεθαψω μετα απο καιρο…μπραβο ρε outlaw

Loooow riiideeeer

Μαλακια μου που εχασα το πρωτο(και μοναδικο κατα τα φαινομενα)live τους στο θεατρο πετρας.Αλλα και παλι απ’οτι εμαθα δε μπορεσαν να παιξουν οπως επρεπε(πεσανε και πετρες λεει).

Aπο τα λιγα hip-hop συγκροτηματα που εχω σε εκτιμηση…Εχουν γραψει κομματαρες και ηταν παντα true σε θεμα attitude και στασης…How could i just kill a man?

ΥΠΕΡ-Μπαντάρα!
Στο λάιβ στην Πετρούπολη (οξύμωρο?) το 2004 ένα παιδικό μου όνειρο είχε γίνει πραγματικότητα. Μεγάλες δισκάρες στο ενεργητικό τους, σωστό attitude, και το τελευταίο τους άλμπουμ til death do us part είναι για μένα το καλύτερό τους.
Ακόμα θυμάμαι που είχα διαβάσει για την αμερικάνικη περιοδεία-ονείρωξη του 2001 Cypress Hill / Fear Factory / NOFX

Εδω δεν εχω να πω τιποτα.

:lightsabre::ban:

Επι τη ευκαιρια πες και ποιο ηταν το support ετσι για να ξερει ο κοσμος.

μεχεχεχε!

Σαππόρτ ήταν με τη σειρά που είχαν εμφανιστεί οι ΝΕΒΜΑ, οι Goin’ Through (!!!), και ένας DJ φίλος των CH που έκανε Dj-λίκια για καμιά ώρα πριν βγουν.

γαμω τα γκρουπ!!απλα…

Θεοι απλα…ακουγα στο σχολειο κυριως…αλλα τεραστιο συγκροτημα παρ’ολ’αυτα και,περιεργη συμπτωση,τον τελευταιο καιρο τους ειχα ξεθαψει και τους ακουγα!!

Εγώ δεν γουστάρω Ραπ και τέτοια αλλά είχα ξεκαρδιστεί σε ένα επεισόδιο των Σιμπσονς στο οποίο έπαιζαν και αυτοι. “Μήπως παράγγειλε κανένας φιλαρμονική ορχήστρα? Μήπως κάποιος που ήταν μαστουρωμένος? ΕΣΑΣ κοιτάω Cypress Hill!” Τελικά το παραδέχτηκαν και έβαλαν την ορχήστρα να παίξει ένα κομμάτι τους. #-o :lol:

Τι εγινε ρε man?ουτε το μυαλο σου να διαβαζα.

@Torquemada.Το συγκεκριμενο επεισοδιο το εχω δει κι εγω,μιλαμε για πολυ γελιο κι οχι μονο λογω της σκηνης που αναφερεις.

Αλλη μια αποδειξη του ποσο “δικοι” μας ειναι οι CH ειναι το παρακατω κομματι οπου sample-αρουν Clash(δωστε βαση και στη μπλουζα ενος τυπα στο 1.40)

ομορφιες.:slight_smile:

Bump εν οψει καινουριου δισκου.

Εδω και το καινουριο single με guest τον τρελλο-Morello(φαινεται αλλωστε)

Ενας μηνας εμεινε ακομα για το καινουριο,για να δουμε τι καλο μας ετοιμαζουν.:-k

πολυ γουστερνω το νεο σαηπρες χιλλ με Σινοντα απο Linkin Park