D.r.i. - αθήνα,κύτταρο 17/3/2011 - θεσσαλονίκη 16/3/2011

Εγώ την Παρασκευή πήρα, είχε ακόμα απ’ όσο είχα δει.

Ναι ρε εννοείται! Και στην πόρτα θα βρεις!

Έτσι, για ν’ανεβει το thread…

Οι Θεσσαλονικεις ολοι τραυματιες? :stuck_out_tongue:

μια χαρα ήταν χτες , ο ήχος ήταν καλος ,μος πιτ -στεητζ νταηβς αβέρτα :smiley: , το συγκρότημα μες στα κέφια (παντα ετσι πρεπει ναναι αλλα τεσπα…)… ολα τα παραπάνω μεχρι να γίνει το συμβάν με τον τραγουδιστή και εναν stagediver … εκει σπάστικα ,βιδώθηκα,και μου τη εδωσε καπως…γενικοτερα σε ολους οσους το ειδαν…τεσπα μετα ξαναγίναν ολα οκ,(οχι οπως αρχικα)
αυτα στα γρήγορα 8)

[SPOILER]ΡΕ κωλοπαιδα πατε σε θρας συναυλια και δεν μπαίνετε στο μος??!!![/SPOILER]

[SPOILER]στα αλλα …γνωρισα Παπαρδέλα και Αστάλντο :D,κανονιστε μαλακες να παμε μαζι whiplash [/SPOILER]

Για πες τι εγινε??

όπως το δα … ανέβηκε stage diver στην σκηνη ,και πηγε να τραγουδισει με τον Brecht ε και οπως πηγε να πισαει το μικρόφωνο του εσκασε μαλλον μπουνια (θα ταν και ντιρλα μαλλον) ,ε και τον αρχισε στα μπουκετα ο Brecht …δεν νομιζω να το εκανε επίτηδες παντως

ρε συ δεν θα σουν Θεσσαλονικη ή κανω λαθος ?

krima p den 8a mporesw na paw simera :frowning:

της καριολας μη το χασετε αθηναιοι…τετοια δυναμη,τετοια ανιωθιλα και εμφανιση σπανια βλεπεις απο γερολυκους γενικα,ποσο μαλλον οταν παιζουν θρας και ειναι τουπα τουπα τουπα τουπα τουπα…ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΙ…ξυλο πολυ…

Γαμάτο live, και τα support ωραία, και DRI θεοί!
Κι εγώ ξενέρωσα εκεί με τον τυπά και το επεισόδιο που έγινε, αλλά συμβαίνουν αυτά.
Μεγάλο Hail στον Alex1992, aka χαμένοαδερφάκιτωνDestructionαπόταlate80s.
Εσύ δε με κατάλαβες γιατί δε μίλησα, αλλά θα σ’ έχω κατά νου και στους Whiplash 8)
Θα γούσταρα ακόμα περισσότερο άμα δεν είχα φάει και την γονατιά στο κεφάλι στο πιτ, εκεί την άκουσα λίγο, αλλά δεν πειράζει, μέσα στο πρόγραμμα είναι όλα.
Όπως είπε και ο papardelas, μην το χάσετε οι Αθηναίοι πραγματικά.

ξερει καποιος κανενα λεωφορειο απο κεντρο που να αφηνει κοντα στο κυτταρο?

Τι εννοεις απο κεντρο??? Απο που??? Το κυτταρο κεντρο ειναι

σορρυ…συνταγμα,πανεπιστημιο ομονοια…

απο το Πανεπιστήμιο σε μια απο τις στάσεις παίρνεις το 022, σε βγάζει Ηπείρου, λίγο κάτω απο το Κύτταρο

Ε ναι, κλασσικα πραγματα,
μη τους “ενοχλησεις” οταν θα εισαι πανω στην σκηνη και πανω απ’ολα
μη πιειτε τις μπυρες τους, θα παρουν αναποδες.
Κατα τ’αλλα τρελλαινονται να γινεται της πουτανας απο κατω

Τα λεμε στο pit ρε

kala na perasete osoi pate

Rockσταριλίκια!!! Άσε και έχω και πληροφορίες εκ των έσω… δεν αφήσαν τα support (στην Θεσσαλονίκη) να κάνουν sound κλπ rock star καραγκιοζιλίκια στα οποία δεν αξίζει να επεκταθώ :frowning:

δεν εχεις αδικο…σε θρας πας…αλλα οκ.επιτηδες ξεπιτηδες να εγινε,μαλακια να μας την σπάσει ετσι,και μετα τους ενοχλουσε που δεν καναμε μος πιτ

και κατι αλλο,τους ‘‘φρουρους’’ τι τους ειχαν στην μαπα μας ,να μην μπορουμε να χτυπηθουμε ? αφου το stage dive επιτρεπόταν

ρε ουστ απο

κατα τα αλλα καλα ηταν παντως 8)

τέλος πάντων… μεγαλώσανε και αυτοί πια!!! Ας το κάνανε αυτό στο πρώτο live το 89… ακόμα σούτια θα μαζεύανε 8)

ντάξει υπερβολές τα περί ροκσταριλίκια. είναι που είναι ο άλλος περίεργος ε όταν τρώει μπουνίδι στη μάπα δε θα χώσει; ντάξει είπαμε θρας ξέρω γω αλλά οκ

Anyway το live ΓΑΜΗΣΕ ανάσα δε πήραμε. Ανα 7 κομμάτια ξέρω γω καναν μισό λεπτό διάλειμα :stuck_out_tongue: