Dada - Finnish Metal Night 12/3/2010

Τώρα το είδα, λογικά αν όλα πάνε καλά θα το τιμήσουμε.
Νεφέλη θα έρθεις εεεε!:roll::roll:

Ohhhh!kiitos κλώνε!!:smiley:
θα περάσω σίγουρα μια βόλτα (θα έρθει και ο αφέντης Κιμ λογικά!:p)

Ξέρουμε τι περίπου θα παίξει; στο Dada έχει είσοδο;

να περάσεις, μου έστειλε μνμ ο αφέντης εχθές.

πρώτη φορά θα πάω στο dada, απλά ξέρω που είναι απλά. Για είσοδο και τέτοια δεν γνωρίζω καθόλου.


Now playing: Poets of the fall - Locking up the sun
via FoxyTunes

Μην παίζει όμως gothiλες (αν και αγαπάμε for my pain)

ξερουμε στο περιπου τι θα παίξει ; finnish death metal με ψήνει κάργα

To Dada τα Σαββατα εχει εισοσο συνηθως γυρω στα 3-4 ευρω…

Κι επισης παντα ηταν τιγκα στην μελωδικη Φινλανδιλα οποτε επαιζε μεταλ οποτε σιγα τη διαφορα :stuck_out_tongue:

Δεν είχε είσοδο σήμερα. Ωραία ήταν. Μετά τις 12 σταμάτησε να παίζει μόνο φινλανδικές μπάντες και έπαιξε και Lost, Metallica κλπ :stuck_out_tongue:

Eιναι σε τι dj θα πεσεις. Το dada εμενα προσωπικα απο αποψη μουσικης μου φαινεται λιγο οτι να ναι. Μπορει μεσα σε ενα βραδυ δηλαδη να παιξει Dimmu Borgir, Marilyn Manson, Linkin Park και AC DC. Παιζει πολυ μεγαλο ρολο ο dj. Εδω ενα Σαββατο επαιζε αποκλειστικα hard rock και heavy metal. Ή θα ξεχασω τη μερα που επαιζε μουσικη μια τυπισσα και εβαζε κομματια που μονο εκεινη ηξερε;; Χωρις πλακα…τα ηξερε μονο αυτη, τραγουδουσε και γουσταρε μονη της, ενω οι αλλοι απο κατω ειχαμε βαρεσει φλεβα! Αυτα…
Αληθεια…μαζευει ακομα κοσμο;

:lol::lol: χτες είχε πολύ κόσμο. Δυσκολευόσουν να βρεις τραπέζι και καθόντουσαν και στα σκαλιά μερικοί

Καλο…Γιατι τον τελευταιο καιρο που πηγαινα δεν μαζευε τιποτα. Αμα κανει τετοιες βραδιες θα στρωσει παλι ο κοσμος.

Ωραία ήταν, μου άρεσε και το μαγαζί.
ΑΑ επίσης η φιλανδική σκηνή σας χώνει όλους:roll::roll::roll:
Άντε πάλι σε καμιά ανάλογη βραδιά.


Now playing: Katatonia - Sleeper
via FoxyTunes

Nαι,αλλα οχι αυτη που εννοεις εσυ :har:

πφφ μια χαρά σας χώνει. Το αποφάσισα, Φινλανδία δαγκωτό. Εκεί θέλω να πάω να περάσω την υπόλοιπη ζωή μου.8)

Έγραψες…!

Μπράβο παιδί μου!
Προβλέπεται να μαζευόμαστε πολλοί!:smiley: suomi suomi suomi!