Dakrya

Cd single apo ellhnikh greek atmospheric metal band
Ketebaste song apo to site tous…
www.dakrya.com

Cool! Very nice! kai wraio site!

Kalo tha itan isws na ftiaxete kapoia stigmi kai ena forum i guestbook estw !

Άψογο!!! :twisted: :twisted: :twisted: Υπέροχη δουλειά! Αν βγει άλμπουμ με τέτοιου είδους και κλίματος τραγούδια τα Dakrya θα γίνουν σίγουρα μια από τις πιο αγαπημένες μου μπάντες!

Η ποιότητα ήχου που είχε αυτό που κατέβασα θα μπορούσε να είναι και καλύτερη…Φταίει το download ή τπτ άλλο που δεν καταλαβαίνω? :?

Μακάρι το συγκρότημα να έχει συνέχεια και αν δουλέψουν σκληρά σίγουρα κάποια στιγμή θα δουν τους κόπους τους ότι δεν πήγαν χαμένοι.
Άντε και σύντομα περισσότερα τραγουύδια.

Πολυ καλο παιδια! Παρα πολυ ωραιο! Συνεχιστε ετσι!

mou thimise ligo Elis stin arxi.
alla oti kai na itan to tragoudi mou kai idika i atmosphera pou dimiourgi kai perimeno gia tin peretero doullia :smiley:

LOOOL :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Pou einai to asteio filtate 8wma???/Pes mas dld na gelasoume ki emeis ligo…

FILTATE POIOS? pou kolaei auto??

Koita otan den exeis ta @@ na parousiasteis me to kanoniko sou nick kai enw eisai me ayto kaneis logout kai ksana loggin me to allo mono kota mporeis na legesai.Otan epishs den exei to 8arros na promotareis thn banda sou foboumenos to kraksimo paei na pei oti de sebesai th douleia sou kai den eisai sigouros giauthn…Ta eimai fan kai 8eoi kai meoi ta akouw berese…Pws perimeneis na se sebastoun alloi afou de sebesai esy th rimadofatsa sou???Ainte giati polu asxoli8ikame me l00sers.Traba kane kamia epanektelesh se Deep purple (afou se Pink Floyd exeis kanei hdh) kai adeiase mas th gwnia giati mas ekanes tis balles planites.

eeeemmmm… vasika de kserw an 8a eprepe na tsandistw me ton tropo ton opoio milas se kapoion pou de gnwrizeis h na sou pw aploustata oti exeis berdepsei atoma. Ean to nick soundofsilence sou thimizei kapoion pou ksereis pou logiko katavash einai dioti einai arketa koinotipo tote opos eipa kai prin kaneis lathos. To ean esy me ksereis kai egw oxi pali de nomizw oti yparxei h pithanotita dioti i sxesi mou me organa einai oso sxesi exei to cd player mou me vinilia :slight_smile: !katalavaineis nomizw. oso gi to LOL afto pigaine gia to teleutaio post pou egine oti thimizei Elis . peran autou nomizw den yparxei kati allo to opoio menei na pw , ektos ean thes na pw kai tin apopsi mou gia to group auto edw opote tha prepei na ksanakatevasw to kommati na to thimithw .:slight_smile:

Koita thn gnwmh sou proswpika thn exw xesmenh…8a i8ela pantws na mou tin peis otan ma8eis na ksexwrizeis to power metal me to pop “metal”

xmmm…ti paroimia stou koufou tin porta oso theleis vronda ??? gia prosexe ligo pos milas.Sou ksana lew oti kaneis lathos mi to travas. O kathenas exei tin dikia tou apopsi gia mousiki!!! egw kserw ti akouw . kai an kai einai forum sizitisewn den 8a katsw na asxolithw mazi sou allo oute me atopo sxolio pou ekanes …siga min katsw na sou analisw ti akouw kai giati to akouw! ta xwsimata sou na ta kateuthineis ekei pou analogoun!!

Oso giauto to exoume katalabei apo thn arxh apo tote pou ekanes protash gamou se ena synthi kai akougontas th “mousikh” “SOY

xmmm…ti paroimia stou koufou tin porta oso theleis vronda ??? gia prosexe ligo pos milas.Sou ksana lew oti kaneis lathos mi to travas. O kathenas exei tin dikia tou apopsi gia mousiki!!! egw kserw ti akouw . kai an kai einai forum sizitisewn den 8a katsw na asxolithw mazi sou allo oute me atopo sxolio pou ekanes …siga min katsw na sou analisw ti akouw kai giati to akouw! ta xwsimata sou na ta kateuthineis ekei pou analogoun!![/quote]

Ok exeis dikio…Ena exw na pw mono [size=7]93%[/size]

auto ti einai akrivos ? to poso exei iperthermanthei o egkefalos sou me auta pou les??
telos pandon.opos sou pa kai prin stin porta vrondw egw alla kaneis den apanda.
kalo sou vradi

Toulaxiston pali kala pou exw kati na yper8ermenetai… :wink:

Toulaxiston pali kala pou exw kati na yper8ermenetai… :wink:[/quote]

twra kolaei to LOOOL :wink: opos kai na xei epeidi exw kalitera pragmata na kanw opos na pw spiti mou na xalarwsw kai na dw kamia tainia 8a sou dwsw ena dikio oti exeis plaka.
Pandws tin signomi pou ofeileis ean to exeis siniditopoihsei akoma tin kratas kala filagmeni!

logika tha dw to saw 2 apopse… tha to vlepw kai tha se skeftomai.
sou lewwwwwwwwwwww…mallon gia atoma san esena einai to senario …atoma pou einai toso kolimena pou mono kati polu sindaraktiko tous allazei.

Nai ontws kati polu syntaraktino 8a me allaze…Ena symbolaio me th Nuclear Blast as poume…AXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXA

ipothetw oti auta ta korifaia pou petas einai sxetika me kati eidaliws mono trelos thalege tetoies asinartisises…ama thes na deis simvolaio tis N.B grapsto sto google kai tha to deis pou tha paei.
auto pou skeftomoun egw einai kati pio endiaferon…des to to SAW 1 kai tha katalaveis