Danger angel,wild machine,wild kitten

DANGER ANGEL(Athens),WILD MACHINE(Athens),WILD KITTEN(Larissa)

ΤΟ Club ONSTAGE παρουσιάζει:
Σάββατο 12 Σεπτεμβρη

DANGER ANGEL:
Mε πρώην μέλη των Silver R.I.S.K (με δισκογραφικες δουλειές κ lives στα τέλη 80s-early 90s),με συμβόλαιο με την θρυλική Perris records (JETBOY,L.A.GUNS,LOVE/HATE,ROXX GANG,BANG TANGO,DI’ANNO,ENUFF’Z’NUFF,HELIX…),πλέον σαν DANGER ANGEL,με ύφος AOR/Hard Rock,με δυνατές μελωδίες κ εκρηκτική παρουσία…θες τπτ άλλο?

WILD MACHINE:
Βρώμικο garage heavy glam rock’n’roll απο το 2000 με αμέτρητα live σε Αθήνα,Θεσ/κη,Πάτρα,Σόφια(BG),με SKID ROW,RYAN ROXIE,STAR STAR,FASTER PUSSYCAT,GILBY CLARKE κλπ,επερχόμενο άλμπουμ και πάνω απ’όλα ROCK ‘N’ ROLL κ ΟΧΙ rock.

WILD KITTEN:
Tο πιο καυτό group της Λάρισας με την Foxy στη φωνή.Η πιο πρόσφατη ‘‘αποκάλυψη’’ της Ελλάδας στο glam metal,μας επισκέπτονται για 3η φορά μέσα σε ένα χρόνο (κ εννοείται οχι τελευταία) για glam/sleaze/hard rock απολαύσεις…

σε έναν απόλυτα cult χώρο με έντονο παρελθών (Ερωτοδικείο,strip club κλπ) στο club ON STAGE (Koδριγκτώνος 46-48,πλησίον σταθμού Βικτώριας)

20:00 - 10e+ποτό

Το εχω πληροφοριθει το συναυλιδιο και μαλλον θα ειμαι εκει…

την τελευταια φορα που ηρθατε σαλονικα σας ειδα (wild machine) ητανε απολαυση…σας περιμενουμε για λαηβ…μαζι και με τον δισκο σας…

απο οτι εχω ακουσει οι μπαντες παιζουν καλα κ μαζευουν κ κοσμο… οποτε εκτος απροοπτου θα το τιμησουμε…

Σκατα…Δουλευω το Σαββατο το βραδυ και δεν θα μπορεσω να παω…

Κριμα και ηθελα να δω Danger Angel και να ξαναδω τα αλλα 2…Ελπιζω μονο οι Danger Angel να παιξουν support στους Winger οπως ακουγεται…

Κριμα…

στο on stage καπνιζουμε ελευθερα?? γιατι δεν εχω παει σε live απο οταν αρχισε η απαγορευση…

nice show!!! κ οι τρεις μπαντες τα εσπασαν αλλα ειδικα οι danger angel κρατησαν τα καλυτερα για το τελος… θα το ξανατιμησουμε παρομοιο live στο μελλον…