Danny Cavanagh & Anneke Van Giersbergen Acoustic Tour

Τελικά ισχύει κανονικά!

05/01/2011 Athens @ An Club
06/01/2011 Xanthi @ Chilli Bar
07/01/2011 Thessaloniki @ Eightball Club
08/01/2011 Ioannina @ Tba
09/01/2011 Larisa @ Tba

Ανεβαίνει η επαρχία λέμε!!!

edit: Βρήκα και τις άλλες ημερομηνίες!

Όλα οφείλονται στον Καλλικράτη:p

Θεοφάνεια ταξιδάκι Ξάνθη…μια χαρά ακούγεται

Ω ναι!!! Ευτυχώς που είναι και η Ξάνθη και βλέπουμε και μεις οι Καβαλιώτες τίποτα! :stuck_out_tongue:

[B][I]Όλα οφείλονται στον Καλλικράτη[/I][/B] λεει…:lol:

*δώσε λαρισα πάλι…

Προβλέπω ντομάτες από κάτι μάκιντος κλπ, αλλά στο Αθηναϊκό λαιβ θα 'μαστε μέσα 8)

Σε κάτι βιντεάκια που είδα στο youtube τους βρήκα αρκετά ενδιαφέροντες και αν η τιμή είναι καλή θα είμαστε εκεί!!!

Το 2009 που είχε έρθει η Αnneke είχα πάει και είχε 26 ευρώ το εισιτήριο.Τότε πάλι τσιμπήμένο το είχα βρεί το εισιτήριο αλλά ήθελα να την δώ και τα έσκασα !
Τώρα μαζί με Danny πακέτο πόσο θα έχει ???
Ελπίζω επιτέλους να αρχίσουνε να νιωθουνε οι διοργανωτές και μάλιστα εμμέσου κρίσης.

Mεσα Λαρισα!!!

:D:D

Κλασσικο, και ωραιο πακετο

Συγκινούμαι :’)
Αν υπάρχει χρήμα εννοείται θα το τιμήσουμε αυτό το λάιβ! :smiley:

αχα :D!!καλή φάση!!!αφού έχασα anathema μπορεί να το τιμήσω αυτό…

Μπορεί και να περάσω, για την Ανέκε περισσότερο, που δεν έχω δει ποτέ (καλά, για Ντάνυ θα ναι η όγδοη φορά ξέρω γω, έχω χάσει τον λογαριασμό :P)

θα το τιμησουμε! :smiley:

Αγαπάμε :dizzy::dizzy:
3η φορά Anneke και 6η Danny <3 <3 <3 <3

Ελπίζουμε σε καλό εισιτήριο. Όχι πάνω από 20?..θα είναι υπερβολή

Κει θά 'μαστε.

πωωωωωωω το live που περίμενα!!! θα είναι 2η φορά anneke <3 και 3η danny!!! αλλά μαζί θα είναι το κάτι άλλο!!! :vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate: ανυπομονώ!!! όσο και να έχει το εισιτήριο δεν το χάνω με τίποτα…:D:D

Είναι λίγο άσχετο, αλλά δε σας φαίνεται και εσάς περίεργο που ξεκινάνε με Αθήνα, μετά πάνε Ξάνθη και μετά κατηφορίζουν πάλι. Δε θα ήταν πιο λογικό η Αθήνα να είναι μετά τη Λάρισα :-k:-k

Αθήνα -> Καβάλα με αεροπλανάκι και όλα κομπλέ!

ωραία θα τους τιμήσουμε Θεσσαλονίκη… που βολεύει και η μερα :smiley:

ειναι πιθανο να τιμισω και εγω… θα δειξει…