Danzig live

Ω θεοί του rock n roll τι χρονιά είναι αυτή! Έρχεται ο ύψιστος glenn danzig για 2 live σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη 24 και 25 Μαίου.Θα παρανοήσω δεν πάει άλλο.Twist of cain yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah :twisted: :twisted: :twisted: :!: :idea: 8) :twisted:

http://www.danzig-verotik.com/danzig/danzig_live.html

Όχι ρε γαμώτο!! :x
Πέφτει πάνω στις εξετάσεις. :evil:

Γιατίιιιιιιιιι… :cry:

Αυτα ειναι!!!
Δεν το αποφευγω το δανειο…

Rock N Roll ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :twisted: :twisted: :twisted:

Μαζί με Sabbath ο Danzig είναι το όνομα της χρονιάς μιλάμε για την απόλυτη dark rock n roll φιγούρα ever. Άλλο ένα όνειρο γίνεται πραγματικότητα

xeroume poso kanei to eisitirio?

30 euro

Τι ώρα είναι η συναυλία;;

Θα έχει εισιτήρια ;

8:30 ξεκιναει .
Εισητιρια σιγουρα θα εχει…
Ουτε εγω εχω παρει ακομα

Εφτασε η πτωτη μεγαλη μερα του καλοκαιριου!!!

Ζεσταμα για SABBATH!!!

Καλη μερα να εχουμε ρεεεεεεεεεεεεεεεε…

Απίστευτο έφτασε η ώρα να δούμε τον θεό !!! 8) 8) 8)

Τελικά δεν πήγα ούτε εγώ ούτε κανείς από την παρέα.
Δε θέλανε λέει να πληρώσουνε 30 ευρω…τζάμπα φαντάζομαι θα μπήκανε πολλοί ε;

Με χαλασε πολυ ο ηχος της κιθαρας…Καθολου μεσαια και πολυ μεταλ…Την ηθελα πιο rock…Σκηνικη παρουσια γαματη ειδηκα ο μπασιστας, πολυ ενεργεια! Το playlist δεν νομιζω να δυσαρεστησε κανεναν.Ακουστηκαν και παλια και πιο καινουρια , αλλα και misfits! στο τελος…
Γενικα super liveακι, απλα ηθελα αλλο ηχο στην κιθαρα…Γουστα ειναι αυτα…
Αντε τον ειδαμε και αυτον…Παμε γι’αλλα!!!

Στην αρχή με ενοχλούσε και εμένα ο ήχος. Μετά έφτιαξε κάπως. Ωραίο το σετλιστ όντως. Ωραία συναυλία αλλά λίγο έπαιξε ρε γμτ. Έχασα και τους engine, άνοιξε και το κεφάλι μου. true!

Με ξενέρωσε η συμπεριφορά του, ο ήχος μετριος αν και μετα τη μεση έφτιαξε αισθητά, παρόλα αυτά ήταν γαμώ τα live!! 8) 8) 8)

Thessaloniki : xalara apo tis 2-3 xeiroteres synavlies pou exw dei pote. O Danzig megas malakas, 45 lepta set, kakisto group, kakistos hxos. Sygnwmh, alla aftoi den htan Danzig, alla ena kakektypo, san italiko tribute sygkrothma.
Glenn Danzig : fuckin asshole of the year, so far.

Po po… Eutyxos pou ekatsa mesa na do Champion’s League…

You’ll Never Walk Alone…

Δεν ειπαμε για τους Engine καθολου. Ειχα πολυ καιρο να τους δω και κυριολεκτικα γουσταρα τρελα!! Φοβερος ηχος, τρελο δεσιμο η μπαντα, πολυ προβαρισμενοι, τρομερη φωνη, γαματα κομματια…τι αλλο να πω!!!
A!! Super διασκευες!! Hellacopters και Sabs!

Καλά οι τύποι μαμήσανε είναι απλά κορυφαίοι όταν παίζουν ζωντανά 8) 8) 8)