Dark Tranquillity - Fiction

Ena kommati pou akousa ta espagee agria!twra mou menei na akousw olo to disko!!

Poli kalos diskos!!metropolis panepistimiou makran i kaliteri timi!!12.80 gia nea kikloforia?Pws to pathane,bravo tous pantws giati to tsimipisa,asizititi!

ΑΑΑ!
To Αlone με εκλεψε.
16 εδωσα.
Στα παπαριαμ,τα αξιζουν οι θεοι.

Αν τα έπαιρναν αυτοί καλά θα ήτανε…

:roll:

Afoy eniwsa thn klassikh anatrixila o diskos ekane poly kala th doyleia toy.:slight_smile: (Me thn kalh ennoia ennoeitai).

Πολυ καλος δισκος ειναι must για οσους γουσταρουν δυνατο ηχο και μελωδια μαζι

Official video του Misery’s Crown,απ το νεο dvd!

ωραίο το βιντεάκι και περιμένουμε και καινούργιο δίσκο, αλλά φυσικά και το live dvd.
Ελπίζω να καινούργιο album, όποτε βγει, να είναι στα επίπεδα του Fiction, για μένα το καλύτερο album τους.


Now playing: DARK TRANQUILLITY - Misery’s Crown (OFFICIAL VIDEO)
via FoxyTunes

Oυτε καν ψηλε.Πολυ καλο αλμπουμ αλλα δοκιμασμενη συνταγη αυτο που εβγαλαν.

καταρχάς μη με προσβάλεις!Δεν είμαι ψηλός!:p:p

Απλά το Fiction μπορώ να το ακούσω από την αρχή μέχρι το τέλος, όχι όπως τα υπόλοιπα.Ναι μεν έχουν κομματάρες, απλά δεν μπορώ να τα ακούσω από την αρχή μέχρι το τέλος.
Νταξ σαφώς προσωπική γνώμη και δεν με νοιάζει αν είναι δοκιμασμένο ή όχι.


Now playing: Three Days Grace - Someone Who Cares
via FoxyTunes

Ok λοιπον κοντε φιλε μου.Ωντας εκ των μεγαλυτερων φαν της μπαντας εδω μεσα και εχοντας
μελετησει ενδελεχως την δισκογραφια τους,οι δισκοι απο το Haven και μετα ειναι πανω κατω
στο ιδιο μοτιβο.Ο καθενας θα πει οτι το καθενα εινα καλυτερο αν και εγω προτιμω το Haven ή το
Damage Done.Στην τελικη ολα ωραια ειναι. :slight_smile:

Νταξ εγώ δεν έχω ασχοληθεί και πάρα πολύ.Έχω ακούσει όλα τα album πολλές φορές και απλά αποφάσισα ότι το fiction μου αρέσει καλύτερα.
Καλά σίγουρα αυτό που μένει στο τέλος είναι αυτό που είπες, όλα ωραία είναι.
Τέσπα περιμένουμε το επόμενο album, να έρθουν να τους δούμε κιόλας γιατί δεν τους είχα δει το 2007( Gamma Ray βλέπεις ίδιο μήνα).


Now playing: Three Days Grace - The Good Life
via FoxyTunes

αυτο το αλμπουμ ειναι καλυτερο απο τα προηγουμενα…
και τα τελευταια δισκαρες ηταν αλλα αυτο ειναι υπερδισκος…
τωρα περιμενουμε το dvd…

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΗ ΜΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ MIND’S I, AKOY ΚΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠ’ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ.
ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΕΤΑΛ ΧΑΜΣΤΕΡΣ ΣΑΣ.

τα haven και character εννοω αλλα ναι συγρινετε και με αυτο ανετα…
για μενα ειναι η καλυτερη κυκλοφορια μετα απο damage done,the gallery,projector kai mind’s i…