Dark Tranquillity - Fiction

Λοιποοοοόν…οι άρχοντες επιστρέφουν. Όσοι πιστοί προσέλθετε. 23 Απρίλη βγαίνει ο δίσκαρος. Είναι πολύ καλο παίδες.:trombone:

Κάτι άκουσα ότι θα είναι μια επιστροφή στις ρίζες τους…Είδωμεν… (Άμα είναι στο ύφος του The gallery θα γίνει προσκύνημα…8) )

Αν οχι η αγαπημενη μου,σιγουρα μια απο τις 5 αγαπημενες μου μπαντες.
Θεοι,φοβερες κιθαρες,εξαιρετικα φωνητικα,εγκεφαλικες και μελωδικοτατες συνθεσεις.

Δεν πιστευω να μας απογοητευσουν…Ποτε το κανανε αλλωστε?

ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΥΥΥΥΣ!!

με τις λίγες ακροάσεις που του έκανα, φαίνεται αρκετά καλό. Συνέχεια του character με πρόσθετα καθαρά φωνητικά (γυναικεία και αντρικά) και περισσότερα πλήκτρα.

ΩΩΩΩ, επιτελους!!! Επιστρεφουν!!! Το περιμενω με αγωνια, εχει διαρευσει στο νετ??? Αν ναι δωστε κανα λινκ με πμ παιδες!!!

έχεις φουλάρει από pms. Σβήσε τπτ.

ok εγινε!

μπά εμένα δε μου θύμησε και τόσο The Gallery. λιγάκι πιο μελωδικό μου φάνηκε, πιάνο κλπ, και στο τελευταίο κομμάτι μόνο που είχαν γυναικεία vocals, τίποτα καινούργιο.

Όσο το ακούω τόσο πιο πολύ μου αρέσει… Γουστάρω που έδωσαν περισσότερο ρόλο στα πλήκτρα. Δεν έχει πολλές καινοτομίες, τι άλλο να κάνουν πια δλδ, αλλά έχει φοβερά τραγούδια μέσα.
Ωραία ξεκινήσαμε, άντε να σκάσει μύτη και το “In Requiem” να φύγουμε εντελώς…

Γμτ,προσπαθω (και μεχρι στιγμης τα καταφερνω) να αντισταθω στον πειρασμο να το κατεβασω…
Θα περιμενω μεχρι να βγει.
Μπορω να τα καταφερω.
Ναι,θα ειμαι δυνατος.

[SIZE=“1”](1 μηνας…??Πολυ ειναι.Σιγα μην τα καταφερω!)[/SIZE]

egw pali den ta katafera oute gia mia mera!ti na kanoume anthrwpos eimai ypekypsa!pantws gia na kanw thn anamonh sou pio anypoforh o diskos einai polly kalos!:smiley:

Φχαριστω ρε!
:x

Μουχαχα τα καταφερα και αντισταθηκα!!
Ακομα δεν τον εχω κατεβασει.Oυτε καν εχω ακουσει samples.
Και μενει μια βδομαδα για την κυκλοφορια του.
Σας εφαγα απιστοι!

Εχω λινκς να κατεβασεις, οποτε θες στειλε μου πμ.:stuck_out_tongue:

+1…

:lol: :lol:

Στην αναμονή…

Egw 8a perimenw na vgei kai meta 8a to katevasw #-o #-o #-o

:stuck_out_tongue: plaka kanw 8a perimenw na vgei na to parw!!!

Μια ερώτηση: Τα φωνητικά είναι καθαρά?

Ειμαι περηφανος για τον εαυτο μου.Με προσκυνω.
Σημερα το αγορασα μετα απο 2 μηνες σθεναρης αντιστασης στη σφοδρη μου επιθυμια να το κατεβασω.
Και τωρα επιτελους ηρθε η καθαρσις.
ΤΟ ΑΚΟΥΩ!
ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑΕΕΕΙΙΙΕΙΕΙΕΙΕΕΙ.

Κατά βάση όχι, αλλά έχει και τα καθαρά του. Αυτό όμως είναι το κριτήριο σου για το αν ειναι καλός ή όχι ο δίσκος ?

Όχι, πληροφοριακά ρώτησα!! Οκ, δεν παλεύω πολύ τέτοια φωνητικά αλλά μου αρέσουν πολύ Opeth,Mastodon,Haggard οπότε δε σημαίνει κάτι… :wink: