Dark wave

Αγοράκι όταν εγώ ακουγα death/grind εσύ άκουγες ακόμα τα Παπακια στη σειρά…
Τα electro-goth τα αφήνω για φλώρους σαν και σενα, για κοριτσάκια και emo αδερφές. Εμένα δεν μ αγγίζουν.
Τους τυπάδες που λες όντως δεν τους ξέρω αλλά κατεβάζω αυτή τη στιγμή κομμάτια τους, θέλω να δω τι εννοείς εσύ ως death.
Επίσης (επειδή το παίζεις έξυπνος) αν αρχίσω να σου αραδιάζω death/grind και black σχήματα που δεν τα ξέρει ούτε η μάνα τους θα μείνεις μ@λ@κας, οπότε το πνεύμα αλλού.
Και ναι, προτιμώ να ακούω RHCP και Madonna, παρά να θεοποιώ τους Nirvana και να το παίζω ψαγμένος. :lol: :lol: :lol:

re file katebase prota kommatia kai meta mila

Sorry και δεν κάνω καθόλου πλάκα… Η Madonna είναι κλάσεις ανώτερη από Nirvana…

Frozen ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Sorry και δεν κάνω καθόλου πλάκα… Η Madonna είναι κλάσεις ανώτερη από Nirvana…

Frozen ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε[/quote]

re file malon prepei na pas se kanena giatro…madona eleos meipos den tha eprepe na grapheis sto rockin alla sto softpopin?

afou nihilist akous death tous novembre tous xereis?

Sorry και δεν κάνω καθόλου πλάκα… Η Madonna είναι κλάσεις ανώτερη από Nirvana…

Frozen ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε[/quote]

re file malon prepei na pas se kanena giatro…madona eleos meipos den tha eprepe na grapheis sto rockin alla sto softpopin?[/quote]

Έχεις δίκιο… Φεύγω αμέσως…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Που είναι αυτό το ευλογημένο site;

mpreis na gineis kai melos tou fan club tis madona, apla tha iparxei to problima ilikias alla dn mpeirazei tha sinithiseis grigora

Λοιπόν κατέβασα τα εξής: The Hellion, Run Like Hell Part 1, Run Like Hell Part 2, tomb, christfuck από wumpscut και έχω να πω.
Καλά ρε καραγκιόζη, ερχεσαι εδώ και μας κάνεις τον έξυπνο ακούγοντας αυτές τις αηδίες? Τον Tiesto με φωνητικά? Και το death που το άκουσες ρε? Η απλά σου παν οι γερμανοί ειδήμονες ότι αυτά τα gay φωνητικά με distortion είναι gothic death?
Εσύ τι δουλειά έχεις σε ροκ/μέταλ φόρουμ? Αυτά που ακούς δεν είναι ούτε ροκ, ούτε μέταλ.

Υ.Γ. Μην το παίζεις τόσο σκληρός, θα σπάσεις κανα νύχι. Θα χαλάσει και το μαυρο χρωματάκι, που είμαι σίγουρος ότι τα χεις βαμένα.
Άντε τώρα να δακρύσεις ακούγοντας depech mode…

re katebases 2 3 tragoudia kai milas gia katebase apo retrosic to total war apo velvet acid christ to malfunction kai apo wumpscut to churist churist kai ta leme

kai dn mou apantises gia tous novembre megale deathmetala

Άσε να μου λείπει. Παραείναι σκληρά αυτά τα πράγματα για μένα! :smiley: :smiley: :smiley:
Εγώ θα σου αντιπρότεινα να πας σε καμια συναυλία brutal death σχήματος (αν δεν ξέρεις κανένα μην διστάσεις να ρωτίσεις!) να φας ένα χέρι ξύλο στο pit μπας και στρώσει το μυαλό σου και αρχίσεις να ακούς πιο σοβαρή μουσική.
Μόνο μην πας με μαυρο eyeliner και μαυρο νυχάκι… :lol: :lol: :lol: :lol:

Θα πάω να ζήσω στην Ολλανδία, όπου οι παιδεραστές ιδρύουν κόμμα… Που ξέρεις από την συναναστροφή μπορεί ν αρχίσουν να μ’ αρέσουν και οι Nirvana…

re dn mou apantises please megale mentora mou :lol:

kali idea giati oi pederastes akoune pop kai rnb opote ok ganti.

paidia sorry pou sas kanw na niothete asxima alla ti na kanoume o kathe fan ston tomea tou eseis stin pop(madona) rock(rhcp) kai egw ston tomea mou gothic(diary of dreams) darkwave(wumpscut) death metal(novembre) kai polla alla :smiley: :smiley: :smiley: 8)

Τι να σου πω για τους novembre? Εγώ σου ξαναλέω ακοώ death. Αυτά τα μπασταρδεμένα gothic/doom/death σχήματα δεν είναι πολύ του γούστου μου, ειδικά όταν προέρχονται από την Ιταλία. Είναι για ακροατήρια (σαν και του λόγου σου) που δεν αντέχουν the real thing. :wink:
Γενικά πάντως οι novembre είναι συμπαθητικό γκρουπάκι, αν και προτιμώ κάτι σε πιο Opeth φάση.

gamane oi opeth piga kai tous eida epitelous simfonoume

Που το ξέρεις; Έχεις κάνει παιδεραστής ή είσαι πολύ παιδι;

Novembre, please μη στέλνεις πολλά Posts στη σειρά. Forum είναι όχι chat. Για εμάς που διαβάζουμε καταντά λίγο κουραστικό…

Thanks

mpa dn xriazete oloi autoi einai kai aderfes opote afou oi aderfes akoune auta pou akous kai autoi auta tha akoun