Dark wave

Αλήθεια είσαι πάνω από 16;

pame alli mia, arga kai ka8ara!

fisika re file alla apo ta dika sou gousta malon tha isxiei to antistrofos analogo

Νο greeklish και κόψε τις χοντράδες που προσπαθούν (ανεπιτυχώς κιόλας) να προσβάλλουν κόσμο γιατί δεν έχουμε καμία διάθεση να μας χαλάς τη διάθεση και το παρεϊστικό κλίμα…

Πέραν του ότι πρέπει να μάθεις σύντακτικό, απάντα μου σ αυτό. Δημοτικό πας ακόμα?
Η στιχομυθία σου με τον Τέλη μου θύμισε παιδάκια σε φάση:
" Είσαι χαζό…
Όχι γιατί εσύ είσαι ηλίθιο!"

Χαχαχαχαχαχα! Για ηρέμησε λιγάκι.

re file an thes na milisoume gia exipnada egw septembri feugw gia oxford opote dn nomizw na eimai paidi tou nipiagogiou

kai to pareistiko klima to xalane oi xeroles popades

Aυτό δείχνεις πάντως. Να μιλάς δεν ξέρεις. Να συντάσεις προτάσεις δεν ξέρεις. Από μουσική δεν ξέρεις. Γενικά δεν κατέχεις και πολλά.
Το ότι πας oxford δεν μου λέει τίποτα. Αμφιβάλλω αν θα μπορούσες να περάσεις σε ελληνικό πανεπιστήμιο.

Σα τρίτο μάτι, σου λέω ότι και εσύ ξερόλας το παίζεις. Μόνο που μερικοί το κάνουν χαβαλετζίδικα. Εσύ δε μου έχεις δώσει αυτή την εντύπωση…

Congrats για Oxford. Τι θα σπουδάσεις;

kala… 8a mazepsoume ipografes na tous dio3oume, afou mas plirosoun prota gia psixiki odini.

e, re kati kolimata, pou exei o kosmos…

Σα τρίτο μάτι, σου λέω ότι και εσύ ξερόλας το παίζεις. Μόνο που μερικοί το κάνουν χαβαλετζίδικα. Εσύ δε μου έχεις δώσει αυτή την εντύπωση…

Congrats για Oxford. Τι θα σπουδάσεις;[/quote]

politics and history

Nα σου πω τη μαύρη μου αλήθεια θα ήθελα πολύ να ήμουν εκεί γύρω στα 16, αλλά δεν μου κάθησε γαμώτο… Ο τρόπος με τον οποίο απαντάς προδίδει την ηλικία σου, χωρίς αυτό να είναι κακό… Ίσα ίσα γουστάρω πιτσιρικάδες με τσαμπουκά και τσαγανό… Όσο για τα gothic ακούσματα σου προσωπικά με αφήνουν παγερά αδιάφορο, όπως και τα extreme του nihillist, ωστόσο τα διαφορετικά ακούσματα δεν μου δημιουργούν αντιπάθεια για εκείνον…
Για μένα η Madonna είναι πολύ καλύτερη από τους Nirvana, οι οποίοι αν δεν αυτοκτονούσε ο Cobain θα ήταν μια μπαντούλα της σειράς που κάποια στιγμή έγινε μόδα…

re ok mporei na to parakana sz alla min upotimate tin mousiki tou allou dioti etsi arxise i sizitisi

Εσύ έκανες το λάθος να συγκρίνεις Red Hot Chilli Peppers με Nirvana χαρακτηρίζοντας τους πρώτους εμπορικούς… Και τι έγινε που είναι εμπορικοί… Σημασία έχει η καλή μουσική…
Όσο για τους Nirvana έχει γίνει must εδώ μέσα να κάνουμε πλάκα σε όποιον του αρέσουν… Ρώτα και την Sofi_K…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ok sz tote kai pisteuw epomenes sizitiseis na einai xamiloterwn tonon :smiley: :smiley: :smiley:

I.B.?

Sorry που ρωτάω αν γίνομαι αδιάκριτος. Απλά κάτι συζητούσα πρόσφατα και έχω κάποιες απορίες. Ίσως σου στείλω personal message κάποια στιγμη αν δε σε πειράζει…

Υ.Γ.:Μπορείς να λες ό,τι θες για Nirvana. Από εμένα έχεις το ελεύθερο, αρκεί να μη σε ακούσω ποτέ να λες κακό λόγο για τους Pink Floyd… :smiley:

NA ΠΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εσύ έκανες το λάθος να συγκρίνεις Red Hot Chilli Peppers με Nirvana χαρακτηρίζοντας τους πρώτους εμπορικούς… Και τι έγινε που είναι εμπορικοί… Σημασία έχει η καλή μουσική…
Όσο για τους Nirvana έχει γίνει must εδώ μέσα να κάνουμε πλάκα σε όποιον του αρέσουν… Ρώτα και την Sofi_K…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Must ε??Ρε πρέπει να κάνουμε ένα γκέτο όλοι οι Kurt fans να σας πάρουμε σβάρνα!!

εμεις θα φωναξουμε τους MANOWAR!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote=“bluezlick”]

εμεις θα φωναξουμε τους MANOWAR!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ΕΛΕΟΣ 8O 8O :twisted: