Dark wave

εμεις θα φωναξουμε τους MANOWAR!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ΕΛΕΟΣ 8O 8O :twisted: [/quote]

Θα φωνάξουμε τότε τους Bon Jovi

εμεις θα φωναξουμε τους MANOWAR!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ΕΛΕΟΣ 8O 8O :twisted: [/quote]

Θα φωνάξουμε τότε τους Bon Jovi[/quote]

Θα προσπαθήσω να συμβιβαστώ

εμεις θα φωναξουμε τους MANOWAR!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ΕΛΕΟΣ 8O 8O :twisted: [/quote]

Θα φωνάξουμε τότε τους Bon Jovi[/quote]

Βασικά θα είναι τόσο λίγοι οι οπαδοί του Kurt, που μέχρι και η Βέρα Λάμπρου μπορεί να τους κάνει ζάφτι… :smiley:

εμεις θα φωναξουμε τους MANOWAR!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ΕΛΕΟΣ 8O 8O :twisted: [/quote]

Θα φωνάξουμε τότε τους Bon Jovi[/quote]

Βασικά θα είναι τόσο λίγοι οι οπαδοί του Kurt, που μέχρι και η Βέρα Λάμπρου μπορεί να τους κάνει ζάφτι… :D[/quote]

Εγώ το’χω ξαναπεί.Τον ζηλεύεται όλοι ρε επειδή είναι κούκλος και θεός!! :slight_smile: :slight_smile:

εμεις θα φωναξουμε τους MANOWAR!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ΕΛΕΟΣ 8O 8O :twisted: [/quote]

Θα φωνάξουμε τότε τους Bon Jovi[/quote]

Βασικά θα είναι τόσο λίγοι οι οπαδοί του Kurt, που μέχρι και η Βέρα Λάμπρου μπορεί να τους κάνει ζάφτι… :D[/quote]

Εγώ το’χω ξαναπεί.Τον ζηλεύεται όλοι ρε επειδή είναι κούκλος και θεός!! :slight_smile: :)[/quote]

You are a Negative Creep and definitely you are stoned!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Μα τι μπορώ να ζηλέψω εγώ και ο Τέλης από αυτόν? Εκτός από πολλά παιδοψυχολογικά προβλήματα τι παραπάνω έχει από εμάς? 8) 8)

Ομορφιά!!!

Τον έχεις δει τελευταία?

( 8O Πω πω!! κάφρος είμαι, μέχρι και εγώ τρόμαξα με την αναισθησία μου…)

Aπ’ αυτό έχει η μισή υφήλιος, μεταξύ αυτών κι εμείς…

Απλά ο Kurt μαζί με ομορφιά είχε και αρκετή ηλιθιότητα που πήγε και αυτοκτόνησε και τώρα τρώει τα φράγκα του, μια πρεζού πόρνη

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μα δεν εχεις καταλάβει ότι όλοι εδώ μέσα είμαστε popάδες;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εurope ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Aπ’ αυτό έχει η μισή υφήλιος, μεταξύ αυτών κι εμείς…

Απλά ο Kurt μαζί με ομορφιά είχε και αρκετή ηλιθιότητα που πήγε και αυτοκτόνησε και τώρα τρώει τα φράγκα του, μια πρεζού πόρνη

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Δεν αυτοκτόνησε,αυτή η μαλακισμένη το έφαγε το πουλάκι μου που να της τρέξει το μάτι,σαν νερό να χυθεί :twisted: :twisted:

gamati idea nirvana forever

Ορίστε φυσιολογικό άτομο!Αρχίζω να σε συμπαθώ!!Δεν είναι ιδέα δική μου πολλοί το λένε αλλά δεν έχουν αποδείξεις για να την πιάσουν την που…να :evil: :evil:

[quote=“karvou”]

I.B.?

Sorry που ρωτάω αν γίνομαι αδιάκριτος. Απλά κάτι συζητούσα πρόσφατα και έχω κάποιες απορίες. Ίσως σου στείλω personal message κάποια στιγμη αν δε σε πειράζει…

Υ.Γ.:Μπορείς να λες ό,τι θες για Nirvana. Από εμένα έχεις το ελεύθερο, αρκεί να μη σε ακούσω ποτέ να λες κακό λόγο για τους Pink Floyd… :D[/quote]

ok opote thes

Aπ’ αυτό έχει η μισή υφήλιος, μεταξύ αυτών κι εμείς…

Απλά ο Kurt μαζί με ομορφιά είχε και αρκετή ηλιθιότητα που πήγε και αυτοκτόνησε και τώρα τρώει τα φράγκα του, μια πρεζού πόρνη

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Δεν αυτοκτόνησε,αυτή η μαλακισμένη το έφαγε το πουλάκι μου που να της τρέξει το μάτι,σαν νερό να χυθεί :twisted: :twisted:[/quote]

asxeto, alla kati tetoia legane kai gia thn periptosh tou Morrison, oti kai kala otan htan sth baniera(opou kai pethane) zhthse ap’thn Pamela na tou ferei hroinh alla ekeinh tou efere epeithdes kokainh sthn opoia eixe allergia o Jim(h to aditheto, den thimame) kai pethane. vevaia ligh shmasia exei kai go den to polipistevo giati argotera aftoktonhse afth, opote…

opote tin fagane oi tipseis, gia auto…

paketo, omos. Na ise prezaki kai na exeis alergia stin koka… pou pas?
8)

nai, isos na ftainei kai oi tipseis tora pou to les, alla o Morrison provlima me thn alergia den pistevo na eixe afu iparxun tosa alla eidh gia na dokimasei(pou eimai sigouros oti to ekane).

Blutengel,Apoptygma Bezerk,Hocico,Accessory,Absurd Minds,VNV Nation,Assemble 23,13 Summers,Mesh

den exei kero pou akouo darkwave alla afta ta bands a3izei na ta kita3ete ligo

Ορίστε φυσιολογικό άτομο!Αρχίζω να σε συμπαθώ!!Δεν είναι ιδέα δική μου πολλοί το λένε αλλά δεν έχουν αποδείξεις για να την πιάσουν την που…να :evil: :evil:[/quote]

ρε να σου πω την αλήθεια έχω σταματήσει να το πιστεύω αυτό… εχω διαβάσει τις αποδείξεις και κάθε φορά που ακούω κάτι καινουριο που ‘‘κάνει ξεκάθαρο ότι δολοφωνήθηκε τελικά’’ τόσο δεν πείθομαι… δηλαδή τι? αυτός ο TOM grant (έτσι νομίζω τον λένε) έχει ανακαλύψει κάτι το οποιο η αστυνομία είναι τόσο ανίκανη να καταλάβει… και να πεις να ήταν ο κερτ κανένας άγνωστος να πω εντάξει… είπε κάτι η αστυνομία οκ και ποιος χέστηκε… αλλά για ένα τόσο διάσημο τύπο (που να φανταστειτε μέτα τη δολοφονιοαυτοκτονία αυτοκτονιοδολοφωνία ή όπωσ αλλιώς προτιμάτε το μτβ άνοιξε γραμμη τηλεφωνικής υποστήριξης για τους φαν του με ψυχολόγουσ κτλ) είναι δυνατόν να το άφηναν να περάσει έτσι??? 'οτι η άλλη η βλ@μένη έναι και πολύ… (ασχολίαστη)ούτε λόγος γι’αυτό και γω τι θεωρώ ηθικό τουλάχιστον αυτουργό… εξού και εχω τυπώσει σχετικό μπλουζάκι… πεθανε ο αντρας της και αυτή εγινε η χειρότερη έμπορος…

Ορίστε φυσιολογικό άτομο!Αρχίζω να σε συμπαθώ!!Δεν είναι ιδέα δική μου πολλοί το λένε αλλά δεν έχουν αποδείξεις για να την πιάσουν την που…να :evil: :evil:[/quote]

ρε να σου πω την αλήθεια έχω σταματήσει να το πιστεύω αυτό… εχω διαβάσει τις αποδείξεις και κάθε φορά που ακούω κάτι καινουριο που ‘‘κάνει ξεκάθαρο ότι δολοφωνήθηκε τελικά’’ τόσο δεν πείθομαι… δηλαδή τι? αυτός ο TOM grant (έτσι νομίζω τον λένε) έχει ανακαλύψει κάτι το οποιο η αστυνομία είναι τόσο ανίκανη να καταλάβει… και να πεις να ήταν ο κερτ κανένας άγνωστος να πω εντάξει… είπε κάτι η αστυνομία οκ και ποιος χέστηκε… αλλά για ένα τόσο διάσημο τύπο (που να φανταστειτε μέτα τη δολοφονιοαυτοκτονία αυτοκτονιοδολοφωνία ή όπωσ αλλιώς προτιμάτε το μτβ άνοιξε γραμμη τηλεφωνικής υποστήριξης για τους φαν του με ψυχολόγουσ κτλ) είναι δυνατόν να το άφηναν να περάσει έτσι??? 'οτι η άλλη η βλ@μένη έναι και πολύ… (ασχολίαστη)ούτε λόγος γι’αυτό και γω τι θεωρώ ηθικό τουλάχιστον αυτουργό… εξού και εχω τυπώσει σχετικό μπλουζάκι… πεθανε ο αντρας της και αυτή εγινε η χειρότερη έμπορος…[/quote]

Συμφωνώ γενικότερα, αλλά ήθελα να επισημάνω: το μπλουζάκι είναι τέλειο! :lol:

thanx