Darkest Hour φουτεράκι!

Πουλάω ακριβώς αυτό το φουτεράκι: http://punkrockshop.co.uk/detail/hoodies/hddrkhand σε νούμερο medium, χρώμα μαύρο, τέλεια ποιότητα, έχει φορεθεί μόνο 3 φορές…

36 ευρώ

όποιος ενδιαφέρεται pm!

Αθήνα πάτρα

an ginetai na kaneis kt kalutero,isws n ginei kt:!:36 euro exei k to kainourgio…

Το καινουριο με παραγγελία από το ίντερνετ, με τα έξοδα μεταφοράς πάει πάνω από 40 νομίζω…

Και σκέψου ότι σε όποιον το δώσω δεν θα χρείαζεται να περιμένει και τον ενάμησι μήνα που περίμενα εγώ…

το λιγότερο 30

στείλε πμ αν αλλάξεις γνώμη

λιγο ποιο κατω και θα βρεις σιγουρα ατομο.

@je666 (πριν κάνει το edit) : O λόγος βρίσκεται στο ποστ νούμερο 3, κι επίσης κάποιος μπορεί να μην έχει τη δυνατότητα να παραγγείλει από το ιντερντετ…δεν το θεωρώ τόσο παράλογο ένα ολοκαίνουριο πράγμα να πωλείται στην τιμή που αγοράστηκε (χωρίς να λάβω υπόψην μεταφορικά)

αλλά τέλοσπάντων επειδή είστε παραπονιάριδες τo δίνω στα 30 ευρω

:stuck_out_tongue:

πμ όποιος ενδιαφέρεται

20 ευρώ. Περιμένει ακόμα στη ντουλάπα μου. Το’ χα όντως πολύ ακριβό. Λάθος μου

Δυνάτοτητα επιτόπου δοκιμής.

Πάτρα/Αθήνα

Απλά οι αθηναίοι θα περιμένουν να ρθω αθήνα:)

Μεσα! ειναι ζακετα η μου φαινεται? :-k

Ζακέτα = φούτερ με κουκούλα και φερμουάρ??? Αν ναι, τότε αυτό είναι!

Από τότε που έκανα το πρώτο ποστ δεν έχει φορεθεί.

Το αγόρασα επό εκείνο το σαιτ. Γενικά είναι τρελή η ποιότητα και πολύ ωραίο φουτεράκι, απλά δε μ’ άρεσε πολύ πάνω μου. Πάντως σου λέω θα στο φέρω αν είναι και το δοκιμάζεις επί τόπου. Αν δε σου κάνει μη κολλώσεις το παίρνω πίσω. Πες μου ενα τελικο οκ και στο κρατάω

Καλη φαση! Μεσα ειμαι. Απλα ειναι αυτο οτι μενω Αθηνα…! Βασικα πες μονο μια το υψος σου και ετσι θα μαστε σιγουροι οτι μου κανει! :stuck_out_tongue:

Μην ανησυχείς. Μέσα στο σεπτέμβρη θα ανέβω. Είμαι 1,74

Μια χαρα.Κοντα ειμαστε! Οκ κρατα το. Οποτε οταν ειναι να ανεβεις πμ να σου πω τον αριθμο μου να βρεθουμε

Εγινε boy! Ξαναμιλάμε!