Darkest Hour

Εχω κολλησει με Darkest Hour αυτο το διαστημα και ειπα να ανοιξω αυτο το θεμα.Το τελευταιο τους αλμπουμ “Deliver Us” ειναι κατα την αποψη μου οτι καλυτερο εχουν βγαλει μεχρι στιγμης.Τραγουδια-υμνοι του Heavy Metal οπως “A Paradox With Flies”,“Doomsayer” και “Demons” δεν γραφονται καθε μερα.Αυτο ομως που με διαβεβαιωνει περισσοτερο για τον αν ειναι το καλυτερο τους ever (οχι οτι τα υπολοιπα 4 αλμπουμ τους δεν εχουν κομματαρες) ειναι η εθιστικη του φυση.Δεν νομιζω οτι λογω ταμπελας αξιζει να τους απορριψουμε… :wink:

Πολυ καλη μπαντα!!!
απο τη στιγμη που ναι και “εγκεκριμενοι” απο τον τομ λιντμπεργκ, ειμαστε οκ! :slight_smile: :stuck_out_tongue:

παντως το τελευταιο το περιμενα καλυτερο
προτιμω παλαιοτερες κυκλοφοριες τους!!!

Παντως δεν το λες και κακο,ε?Μου αρκει…

οχι ρε συ
μια χαρα δισκακι ειναι
απλα το Hidden Hands of a Sadist Nation ειναι για μενα το καλυτερο τους
και οταν σε ενα αλμπουμ κανει παραγωγη ο Nordstrom και συμμετεχουν οι Lindberg και Bjorler (At The Gates) μαζι με Wichers (Soilwork) και Marcus Sunnesson (The Crown) ε τοτε δεν θελει και πολυ!!! :slight_smile: 8) :smiley:

ερχονται μαιο στο an απο οτι ειδα,εχει γραφτει στο φορουμ??

Μια απο τις καλυτερς μπαντεςπου εχω ακουσει στο ειδος και με σωστη αποψη της μελωδιας.Το Hidden hands on a sadist nation για μενα ειναι χαλαρα ο κορυφαιος δισκος τους(ημουν και τυχερος που μπορεσα να τους δω στη συγκεκριμενη περιοδεια).

τα παλικαρια ετοιμαζουν κ δισκο συμφωνα με το myspace τους!!!